[ad_1]

ناشی از تأثیر اپیدمی COVID-19 ، قیمت تمساح به 45000 VND / کیلوگرم کاهش یافته است. اگر غذا بخورد ، کشاورز علاقه ای ندارد.

با کاهش قیمت ها ، هزاران تمساح بین پایتخت تمساح گرسنه می مانند - عکس 1.

در بسیاری از مکانهای Bac Lieu ، کشاورزان به کروکودیل ها غذا نمی دهند زیرا قیمت آنها بسیار پایین است. عکس نهات هو

براساس وزارت زراعت و توسعه روستایی استان Ca Mau ، کل استان دارای بیش از 126 خانوار ثبت نام شده برای پرورش کروکودیل با مجموع بیش از 41000 نفر است. در Bac Lieu ، بیش از 100000 نفر تمساح وجود دارد که توسط مردم از حیاط در Hong Dan ، Phuoc Long و بخشی از Gia Rai پرورش داده می شوند.

طبق اداره کشاورزی و توسعه روستایی باک لیو ، قیمت تجاری فعلی تمساح ها بسیار پایین است و از 45000 تا 50،000 VND / کیلوگرم متغیر است. با این حال ، به گفته پرورش دهندگان ، در حال حاضر هیچ معامله گر وجود ندارد که حتی برای خرید ماهی بسیار قدیمی باشد.

با کاهش قیمت ها ، هزاران تمساح بین پایتخت تمساح گرسنه می مانند - عکس 2.

تمساح در Bac Lieu ، Ca Mau کشت می شود. عکس نهات هو

آقای نگوین وانگ کیان ، منطقه هنگ دان ، باک لیو با بیش از 100 تمساح گفت: “همانطور که توسط وزارت کشاورزی و توسعه روستایی استان باک لیو توصیه شده است ، من به ندرت ماهی می خورم. از آنجا که ماهی بیش از حد بزرگ است ، بازرگانان خرید نمی کنند. از این ماه تاکنون حتی یک کروکودیل غذا نداده ام. “

Bac Lieu ، Ca Mau “پایتخت” پرورش تمساح در نظر گرفته می شود و به بیش از 200000 تمساح رسیده است. در سال 2019 ، قیمت تمساح ها به بیش از 120،000 VND / کیلوگرم افزایش یافت که باعث سود میلیاردی دونگ بسیاری از کشاورزان شد. با این حال ، بازار تمساح در اینجا به چین بستگی دارد ، اخیراً به دلیل تأثیر اپیدمی COVID-19 ، بازار چین قدرت خرید را کاهش داده است ، بنابراین کشاورزان را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

مطابق با کار یدی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *