[ad_1]

اواخر 3 ژانویه ، پلیس راهنمایی و رانندگی – پلیس منطقه 1 ، شهر هوشی مین ، پستی را برای اندازه گیری غلظت الکل در کاربران جاده در خیابان Hoang Sa ، اداره دا کائو ایجاد کرد.

در طی یک ساعت کاری ، گروه کاری بیش از 20 موتورسیکلت را برای اندازه گیری الکل دعوت کرد. که در آن 5 مورد جریمه نقض غلظت الکل وجود دارد.

خانم N. (23 ساله از كيان جيانگ) دوست خود را با بيان بي هوشي آورد ، بنابراين گروه كار از او براي اندازه گيري الكل دعوت كردند. در نتیجه ، خانم N. دارای مقدار الکل 0.37 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی بود ، با تخلف فوق این دختر جریمه 4.5 میلیون VND ، محروم از گواهینامه رانندگی برای 23 ماه ، به طور موقت 7 روز بازداشت می شود .

    با رفتن به یک مهمانی با شرکت ، نوشیدن چند قوطی آبجو در پایان سال ، دختر 23 ساله 4.5 میلیون VND جریمه شد - عکس 1.

خانم N. به دلیل سو alcohol مصرف الکل مجازات شد.

مرد دیگری که گروه خانم ن را همراهی می کرد نیز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برای اندازه گیری میزان الکل دعوت شد ، در نتیجه مقدار الکل 0.37 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی بود و در صورت تخلف فوق این شخص با 4.5 میلیون VND ، گواهینامه رانندگی برای 23 ماه ، بازداشت موقت وسیله نقلیه به مدت 7 روز.

خانم ن گفت من دوست دخترم را به مهمانی با شرکت بردم و اعتراف کردم که او آخر سال آبجو نوشید. وقتی آنها با دوستانشان به خانه برگردند ، پلیس راهنمایی و رانندگی آنها را مجازات خواهد کرد.

با دیدن عمو سی (62 ساله و ساکن شهر هوشی مین) در حالی که چشمانش به آرامی به سمت مرکز شهر سوار موتور می شود ، پلیس علامت داد تا ماشین را متوقف کند. محتوای الکل عمو N. در اینجا اندازه گیری شد ، که نتیجه آن 0.15 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی بود.

عمو تی گفت که او از شنبه شب (2 ژانویه) تا صبح یکشنبه (3 ژانویه) 5 قوطی آبجو نوشید ، به لام دونگ رفت و سپس به شهر هوشی مین بازگشت ، اما هنوز الکلش تمام نشده بود.

    با رفتن به یک مهمانی با شرکت ، نوشیدن چند قوطی آبجو در پایان سال ، دختر 23 ساله 4.5 میلیون VND جریمه شد - عکس 2.

نتایج اندازه گیری الکل خانم N.

با تخلف فوق ، عمو اس 2.5 میلیون VND متحمل شد ، 11 ماه از گواهینامه رانندگی محروم شد ، و به طور موقت 7 روز وسیله نقلیه را نگه داشت. به همین ترتیب ، آقای T. (29 ساله ، از تایلندی Binh) دوست دختر خود را به مهمانی با الکل 0.1 میلی گرم در لیتر هوا قابل تنفس آورد ، در خلاف آقای T. او 2.5 میلیون جریمه می شود VND ، گرفتن گواهینامه رانندگی کاغذی 11 ماه ، بازداشت موقت وسیله نقلیه 7 روز.

علاوه بر این ، یک مورد دیگر با محتوای الکل بیش از 0.3 میلی گرم در لیتر هوای تنفسی نیز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در یک گزارش جنایی ثبت شد ، که وسیله نقلیه را به طور موقت توقیف کرد.

در همان زمان ، نیروهای پلیس 363 در شهر هوشی مین ، از جمله تیم پلیس راهنمایی و رانندگی Bin Trieu ، اداره پلیس جنایی … در مسیر NH1 گشت زدند.

این گروه كاری همچنین پروتكلهایی را برای تحریم بسیاری از موارد نقض غلظت الكل تنظیم كرد و این نیروی جنایی همچنین كاركردهای اداری افراد با علائم مشكوك را بررسی كرد.

مطابق با تصدی و بازاریابی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *