[ad_1]

امروز بعدازظهر (4 ژوئن) ، پلیس شهر Phu My همچنان در حال انجام اقدامات امنیتی شدید در محل پیدا شدن جسد یک دختر مرده است که در حالت آویزان آویزان شده است.

با رفتن به چیدن قارچ ، دختری را پیدا کردم که در کوه دین آویزان شده است - عکس 1.
موتورسیکلت و چمدان این دختر در محل حادثه پیدا شد. عکس: Quang Hung

اطلاعات اولیه ، حدود ساعت 8 صبح همان روز ، دو نفر به طور ناگهانی جسد را هنگام چیدن قارچ در کوه های دینگ (نزدیک بتکده پت کوانگ) در دهکده چوی های ، شهرداری تانگ های ، شهر فو پیدا کردند. موقعیت

قربانی خانم NTNTr شناخته شد. (SN 1987 ، ساکن بخش 17 ، منطقه Go Vap ، HCMC).

پس از کشف پرونده به دلیل اینکه قربانی از منطقه گو وپ ، شهر هوشی مین ، جایی که یک بیماری همه گیر پیچیده وجود داشت ، بود ، نیروهای عملکردی برای هماهنگی نمونه گیری و تحقیق در مورد اپیدمی به بخش بهداشت باریا-وونگ تاو گزارش شدند. به صاحبش

نیروهای عملیاتی علاوه بر موتور سیکلت BKS 59-V3 071.87 ، یک کوله پشتی و کلاه ایمنی را نیز در محل حادثه روی سنگی نزدیک بدن مقتول قرار دادند.

“من و خواهرم دیروز دوچرخه را دیدیم ، اما کسی را ندیدیم ، در حالی که امروز صبح ، وقتی در منطقه فوقانی برای برداشت قارچ رفتیم ، هنوز این دوچرخه را دیدیم. مشکوک شدم که چیزی اشتباه است ، من به دنبال آن گشتم و جسد دختر را در همان نزدیکی یافتم. “” گفت خانم نگوین تی نگوک تی ، صاحب رستوران نزدیک محل حادثه.

به گزارش ویتنام نت

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی اخبار روزانه را به طور مداوم و آخرین اخبار را بروز می کنند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *