[ad_1]

طبق اطلاعات اولیه ، این حادثه حوالی ساعت 3 بعد از ظهر روز 2 ژانویه در روستای کو دو ، شهرداری کوانگ ین ، منطقه Quang Xuong ، Thanh Hoa اتفاق افتاد و یک نفر را زخمی کرد. قربانی شناسایی شده آقای Bui Van Thang (SN 1982) است ، عامل آن Le Van Duc (SN 1999) ، هر دو از یک روستا است. بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، آقای لو ثان تونگ – معاون رئیس پلیس شهری كوانگ ین و آقای وو تین هونگ – پلیس به سرعت برای رسیدگی به پرونده به محل حادثه رفت.

با رسیدن به محل حادثه برای حل پرونده ، یک افسر پلیس در کمون به شدت ضربات چاقو خورد - عکس 1.

با رسیدن به محل حادثه ، یک افسر پلیس به شدت مجروح شد (تصویر عکس)

در جریان حل و فصل پرونده ، آقای وو تین هونگ به طور ناگهانی توسط لو وان دوک از ناحیه شکم مورد اصابت چاقو قرار گرفت و از صحنه گریخت. آقای هونگ و مقتول ، بوی وان تانگ ، بلافاصله به بیمارستان اورژانس منتقل شدند.

در 4 ژانویه ، آقای لو کوانگ کی ، رئیس کمیته مردمی شهرداری کوانگ ین ، تأیید کرد که این حادثه به صورت محلی رخ داده است: “طبق اطلاعات اولیه ، گروهی از دوستان آلمانی برای نوشیدن مستی دعوت شدند تا سال نو را جشن بگیرند. اطلاعات ، نیروهای پلیس به صحنه آمدند تا از نزدیکان وی بخواهند تانگ را به اتاق اورژانس برسانند و از دوک خواستند برای کار به مقر پلیس کمون برود. تیبا این حال ، دوک به عمد اعتراض کرد و ناگهان قیچی را به جیبش کشید و شکم او را با چاقو زد و باعث شد آقای هونگ دو بخیه بخورد. سوژه آلمانی در همان روز دستگیر شد. این شخصی است که سابقه کیفری سرقت داشت و به مدت 1 سال از زندان آزاد شده بود.

جیا خان

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *