[ad_1]

بعد از ازدواج من و همسرم به خانه پدر و مادرم نقل مکان کردیم. به عبارت دیگر ، شوهر من در پدر شوهر شما است. با تشکر از این ما در هزینه های اقامتی صرفه جویی زیادی کرده ایم و زندگی راحت تر و فراوانی نیز داریم. شوهر من مردی دلسوز ، راحت و راحت است. او طی 3 سالی که زندگی می کرد هرگز با صدای بلند با من صحبت نکرد. به همین دلیل است که همیشه فکر می کنم زنی شاد و شجاع هستم ، زیرا می توانم شوهرش را “نگه دارم”.

با دیدن خواهرم که نیاز دارد ، 500 میلیون برداشت کردم تا به او وام بدهم.

تصویر

هفته گذشته 500 میلیون پس اندازم را برداشتم تا به خواهرم بدهم. دلیل آن این است که او در حال ساخت خانه است و از نظر مالی کم است. کمک به خواهران برای یکدیگر امری طبیعی است ، بنابراین من درمورد شوهرم زیاده روی نمی کنم. شک و تردید 2 روز پیش ، شوهرم از من در مورد پس انداز خرید زمین سوال کرد. من برای راحتی کار می خواهم زمین بخرم و خانه خودم را بسازم. صادقانه گفتم من قبلاً کل وام خواهرم را گرفته ام.

وقتی این را شنید ، عصبانی شد و مرا سرزنش كرد كه با تصمیم گیری خود به او احترام نمی گذارم. سپس به مدت 2 روز به خانه پدرش رفت. پدر و مادرم به من توصیه کردند که به خانه پدرم بروم ، از او عذرخواهی کنم ، اما هیچ مشکلی برای خودم نمی بینم. املاک و مستغلات در دسترس هستند ، چرا زندگی نمی کنند ، اما مجبور به صرف پول برای خرید زمین برای ساخت خانه های زباله هستند؟ واقعاً دیگر نمی توانم افکار شوهرم را درک کنم. (phuminh … @ gmail.com)

مشورتی

سلام،

شما یک زن هستید ، از داشتن شوهر خوب ، ملایم و دلسوز با همسر و خانواده خود خوشحال هستید. اما در این داستان شما هنوز باید به گفته های والدین خود عمل کنید ، به خانه شوهر خود بروید تا از شوهرتان عذرخواهی کنید و در مورد چگونگی حل مبلغ 500 میلیون VND قرض گرفته شده از خواهرتان و همچنین خرید صحبت کنید. زمین برای ساختن خانه.

شما اشتباه کردید که داوطلبانه به خواهرتان پول قرض می دهید بدون اینکه نظر شوهرتان را بپرسید. در جایی ، هونگ Duong نیز احساس می کند که شما نظر او را جدی نمی گیرید. این باعث می شود شوهرتان آسیب ببیند و هنگام ترک او عصبانیت خود را ابراز کند.

شما باید در موقعیت شوهر خود بایستید تا درک و همدردی کنید و با او در میان بگذارید. هر مردی همچنین می خواهد زندگی شخصی ایجاد کند ، خانه خود را بسازد. او 3 سال است که تلاش می کند ، اما شما به شوهر خود اعتقاد ندارید و احترام نمی گذارید.

وقتی برای صحبت با او به خانه شوهر می روید ، باید مهارت ، ملایم و اشتباه داشته باشید. در مرحله بعدی ، بیایید با هم در برنامه خرید زمین برای ساختن خانه ، جلوگیری از عصبانیت و استفاده از کلماتی که یکدیگر را آزار می دهند ، گرد هم آییم. زیرا در آن زمان رابطه با همسرش به راحتی از بین می رفت و فاصله بیشتری وجود داشت.

امیدوارم به زودی خوب فکر کنید ، شوهر خود را درک کنید و همه چیز را به خوبی مرتب کنید. عسل.

آفتابگردان.

با توجه به ریتم زندگی ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *