[ad_1]

شأن و منزلت مردان ذاتاً بسیار بالاست ، منیت او “نشکن” است ، هیچ کس نمی تواند “لمس” کند. اما هنگامی که او “جذابیت عشق” را به دست آورد ، آماده هر کاری است تا دختری که قلب او را نگه دارد ، خشنود شود. نیازی نیست که تصویر یک “مبارزه شمال شرقی” از مردان را حفظ کنید ، تا زمانی که صحبت می کنید ، او با کمال میل دستان خود را برای انجام کارهایی که هنوز هم “آلرژی” به آنها ناچیز است ، برداشته و هرگز به آنها نرسیده است.

در آشپزخانه به همسرتان کمک کنید

با بیرون آمدن از اتاق خواب ، مردان می توانند کرامت او را برای انجام کارهایی که انجام می دهد فریب دهند

مردان “خدایانی” هستند که از پخت و پز و آشپزی می ترسند. وقتی ازدواج نکرده اید یا هنوز عاشق نیستید ، رفتن با آنها به آشپزخانه “شکنجه” تلقی می شود. حتی ترجیح می دهد با شکم خالی دراز بکشد تا اینکه خودش به آشپزخانه برود و برنج بپزد. اما وقتی او واقعاً همسرش را دوست داشته باشد ، آن را بخشی از مسئولیت شوهر می داند. همانطور که او می فهمد ، همسرش نیز دست و پنجه نرم می کند ، و از همه چیز مانند شوهرش مراقبت می کند. بنابراین چرا او از کار به خانه می آید ، می تواند استراحت کند و همسرش مجبور است به آشپزخانه برود و برای همه خانواده غذا درست کند.

مردی که همسرش را دوست دارد با کمال میل می آید و همه کارهای بزرگ تا کوچک را با همسرش تقسیم می کند. او نه تنها آشپزی بلکه ظرف شویی می کند ، بدش نمی آید. در عین حال ، شب بودن با همسرش را نیز یک شادی و خوشحالی می داند.

کل اقتصاد همسرش

مردی که همسرش را دوست دارد ابتدا باید کاملا به همسرش اعتماد کند. از نظر او ، این زن و شوهر 1 نفر هستند ، بنابراین آنها از تحویل کیف پول ، کارت حقوق و همچنین یک کتاب پس انداز به همسرشان نمی ترسند. او درک می کند که همسرش “پشت” است ، قوی ترین پشتوانه معنوی برای کمک به او در رسیدن به همه اهداف و جاه طلبی های زندگی است. بنابراین ، برای او شریک قابل اعتمادی هستید که می تواند مدیریت اقتصادی همسرش را واگذار کند ، بدون اینکه نگران هزینه های خود ، توزیع اقتصادی خانواده باشید. بیا دیگه. شاید او فقط با دوستانش نشسته است ، بحث می کند ، بحث می کند ، یک برنامه مالی می سازد ، آینده زن و شوهر را می سازد. او شما را در سمت چپ رها کرد تا کیف پول شوهرتان را کاملاً کنترل کنید. به یاد داشته باشید که تنها مردی که همسرش را عمیقاً دوست دارد می تواند این کار را انجام دهد.

تمام لذت را کنار بگذارید تا به همسرتان برگردید

طبیعتاً مردان مودب ، دوستدار دوست داشتن هستند. گاهی اوقات فقط یک تماس تلفنی با چند لیوان آبجو دلیل کافی است تا او سوار ماشین شود و تمام شب را بیرون بگذارد. اما اگر او مردی است که همسرش را دوست دارد ، همیشه اوقات را در کنار خانواده خود اولویت می دهد. پایان ساعت کاری ، به جز به دلایل کار یا یک مشکل بسیار مهم ، هیچ کس نمی تواند آن را از پریز برق خارج کند. او بیش از هر کس می فهمد که زندگی تحت فشار است ، تمام روز در محل کار ، فقط زن و شوهر می توانند با هم جمع شوند ، بنابراین او این زمان را بسیار ارزشمند می داند. مطمئناً آن را هدر نخواهد داد.

سعی کنید از بهترین زندگی مادی همسرتان مراقبت کنید

با بیرون آمدن از اتاق خواب ، یک مرد می تواند شأن خود را برای انجام کارهایی که در آن است فریب دهد

وقتی او عاشق باشد ، مرد نسبت به همسرش مسئولیت فوق العاده ای پیدا می کند. او ترجیح می داد رنج بکشد و به تنهایی کار کند ، اما ترجیح می دهد همسرش را به خصوص از نظر اقتصادی و جسمی بیش از دیگران از دست ندهد. با دیدن اینکه بیش از زنان دیگر در خارج از جامعه ضرر می کنید ، این باعث شرمساری شخصی شما خواهد شد که چون فقیر است ، همسر او خواهید شد ، باید رنج بکشید. با این حساب ، او تمام تلاش خود را می کند تا زندگی کامل و مرفهی به شما بدهد. او می خواهد شما یک زن شاد باشید و هرگز وقتی که تصمیم می گیرید او را به عنوان تختخواب در زندگی انتخاب کنید ، متاسف نمی شوید.

اگر چنین مردی در کنار خود دارید ، باید او را دوست داشته باشید و قدرش را بدانید. زیرا او افراطی است که هر زنی می خواهد داشته باشد.

مطابق با سبک زندگی ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *