[ad_1]

صبح امروز ، 8 ژانویه ، مقامات شهرداری دنگ ها ، استان بوانگ ، استان بین فوک گفتند که پس از برخورد با ترافیک در منطقه ، در حال تحقیق و روشن شدن مورد ضرب و شتم هستند.

پیش از این ، در تاریخ 7 ژانویه ، ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، صحنه دو موتورسیکلت در جاده را هنگام وقوع تصادف ضبط کرد. به محض سقوط این دو ماشین در خیابان ، مردی با عصا هجوم آورد تا با بقیه مرد جوان به کیسه گرد و غبار برخورد کند.

به گفته راننده اتومبیل با دوربین کروز که این حادثه را ضبط کرده است ، حدود ساعت 3 بعد از ظهر روز 6 ژانویه ، هنگامی که او در حال رانندگی با ماشین در خیابان سائو بونگ بود – دنگ ها در حوالی چهارراه آقای توآی ، روستای 4 ، منطقه دنگ ها (منطقه ب) دانگ) مردی حدود 35 ساله را دید که کلاه ایمنی به سر داشت و در همان جهت موتورسوار بود ، ناگهان از جاده عبور کرد و مستقیماً با مرد جوانی که از جهت مخالف موتورسیکلت داشت برخورد کرد.

درست در ماشین در جهت مخالف ضربه بزنید ، مرد عصا برای ضرب و شتم مردم شتافت - عکس 1.

به محض تصادف با اتومبیل مقابل ، مرد عصا برای ضرب و شتم مقتول قربانی می کرد (برش عکس از فیلم)

ضربه کاملاً شدید بود که باعث شد هر دو با هم از ماشین پیاده شوند. در آن لحظه ، مرد ایستاد و چوبی به طول بیش از 1 متر در دست داشت و می شتابد تا دائماً آن جوان را بزند. رهگذران مشاهده کردند که این حادثه به دلیل عدم رضایت غرق شد و قربانی را در حالت جراحت جدی به بخش اورژانس آورد.

این ویدئو پس از انتشار در شبکه های اجتماعی بسیاری از مردم را عصبانی کرد که چرا راننده موتورسیکلت اشتباه کرده است اما برخورد راهزن را داشته است.

اطلاعات روزنامه Binh Phuoc می گوید كه از طریق بازرسی اولیه ، مقامات تشخیص داده اند كه این فقط یك حادثه رانندگی نیست.

پیش از آن این دو نفر درگیری داشتند. بعد از ظهر 6 ژانویه ، هنگامی که دو مرد با هم در کمون دنگ ها مشغول نوشیدن بودند ، درگیری رخ داد که منجر به مشاجره شد. پس از آن مردی که موتورسیکلت داشت ، جاده را بست ، به مرد جوانی برخورد کرد و سپس با استفاده از چوب به دشمن حمله کرد.

در حال حاضر ، مقامات محلی به منظور بررسی و مقابله با آن ، هویت مقتول و شخصی را که باعث وقوع حادثه شده است ، بررسی می کنند.

(مصنوعی)

مطابق با تصدی و بازاریابی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *