[ad_1]

هفتمین جایزه ستاره سبز (جایزه چهره ، بهترین فیلم و تلویزیون سال) بهترین بازیگر زن تلویزیون به طور ناگهانی Diem My به عنوان Phan Hoang Linh در فیلم “عشق و جاه طلبی عشق” نامگذاری شد.

لازم به ذکر است که در سال 2020 برای اولین بار نورث درام “عشق و جاه طلبی” را بازی کرد ، بازیگری این بازیگر زن 9X بینندگان را قانع نکرد. در محتوای فیلم از تاریخچه بازار و عشق جذاب بین جوانان با جزئیات هیجان انگیز بسیاری استفاده شده است.

انتقاد برای بازی در فیلم

به عهده گرفتن نقش زن Phan Hoang Linh و تقریباً یک سال بازی با نقش او در هوای گرم و سرد شمال ، اما در واقع از Diem My 9X به دلیل بازیگری قدردانی نمی شود. با این حال ، بسیاری از مردم حتی فکر می کنند که او بسیار پایین تر از “رقیب” La Thanh Huyen (به عنوان Tue Lam) یا Thuy Anh (خواهر Hoang Linh) است … به ویژه اینکه در نهایت این شخصیت افسردگی بیشتری ایجاد می کند. مخاطب ، وقتی در صحنه هایی که فضای داخلی پاره شده هوانگ لین را نشان می دهد ، بیان Diem My 9X مجبور ، سفت ، بی روح ، بدون احساسات است. در کنار این مسئله کمبود شیمی با ستاره هاست که باعث شد بسیاری از بینندگان سر خود را تکان دهند.

گرچه Diem My 9x سپس صریحاً پاسخ داد که از هر زاویه ای همه شخصیت را به روشی متفاوت اما قانع کننده نمی بینند که این برای مخاطب تلویزیون دشوار است.

Diem My 9X به دلیل بازی در

پیش از آن ، در ماه اکتبر ، Diem My در میان 5 بازیگر برتر زن در جوایز VTV 2020 با نام های محبوب مانند Hong Diem ، La Thanh Huyen ، Phuong Oanh ، Quynh Kool معرفی شد. اما در آن زمان ، از بازیگر زن 9X انتظار زیادی نمی رفت ، اگرچه نقش زن در این فیلم در سال 2020 مورد توجه قرار گرفت. سرانجام ، این بازیگر عالی نقش “گل رز از پستان چپ” توسط هونگ دیم را دریافت کرد. بنابراین جایزه بهترین بازیگر زن تلویزیون که به عنوان Hoang Lin به Diem My 9X تعلق گرفت کاملاً تعجب آور است.

صحبت از نتایج در Green Star ، Diem My 9X پس از سالها کار به عنوان یک حرفه ، ابراز خوشحالی کرد. وی معتقد است که این نتیجه شناخت تلاشهای مداوم متخصصان است. و مهمتر از همه ، تشویق و تشویق مخاطبان انگیزه بزرگی برای او برای ادامه اشتیاق خود است.

با انتقاد از بازی در فیلم

چی پو وقتی برنده جایزه محبوب ترین بازیگر یک فیلم شد گیج شد

ناگفته نماند ، وقتی ستاره “دختر دوم خیلی پیر است” در حوزه فیلم پیروز شود ، فهم Green Star 2020 نیز دشوار است ، اگرچه از نظر درآمد فیلم آمار قابل توجهی وجود ندارد. از نظر هنری نیز به این فیلم اشاره ای نشده است. یا “پنج خوک شادی” حوزه دراماتیک را تحت فشار قرار داد ، در حالی که در سال 2019 بسیاری از درام ها عشق بیشتری از تماشاگران دریافت کردند مانند: فروش یک شوهر ، فصل گل داودی ، گل رز بر روی پستان چپ … بیشتر از همه ، Chi Pu جایزه بهترین را از آن خود کرد بازیگر محبوب در فیلم “Blue Star 2020”. این نتیجه غافلگیرکننده بود ، زیرا قبل از آن ، در صفحه طرفداران مراسم اهدای جایزه ، Chi Pu توسط یک ضد هوادار در نظر گرفته شد که لیاقت نامزدی را ندارد.

خان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *