[ad_1]

ظهر 6/1 ، بازیگر هوانگ آن در مورد طلاق بعد از 3 سال صحبت کرد.

بازیگر برنج چسبناک با برنج نچسب وی گفت که در گذشته تصمیم به سکوت در مورد ازدواج شکسته خود گرفته بود زیرا نمی خواست تاریخچه شخصی وی مورد بررسی و بحث قرار گیرد.

هوانگ آن گفت: “من در این داستان ساکت بودن را انتخاب کردم زیرا می خواستم بهترین چهره را از هر دو طرف حفظ کنم. به طور غیرمنتظره ، همه چیز بسیار دور شد و پایانی وجود نداشت. این حتی بر افراد اطراف من ، از من تأثیر می گذارد.”

بازیگر هوانگ آن طلاق می گیرد - عکس 2.
بازیگر هوانگ آن طلاق می گیرد - عکس 3.

بازیگر هوانگ آن و همسر سابقش پس از 3 سال ازدواج در حال جدایی هستند.

به گفته این بازیگر دلیل طلاق او و همسرش به دلیل وقفه هایی در زندگی زناشویی آنها است که مدت هاست اتفاق می افتد. وی تأیید کرد که هیچ شخص سومی در ازدواج هر دو دخالت نکرده است.

وی گفت: “رابطه زن و شوهر از مدت ها قبل به هم ریخته است تا زمانی که بتوان آن را ترمیم کرد. بدون دستکاری دیگران ، هیچ راهی وجود ندارد که اجازه دهد همسر سابق من عاشق جدیدی را دنبال کند.”

بازیگر برنج چسبناک با برنج نچسب در طول زندگی مشترک روایت شده است ، او بارها برای زندگی بیرون رفت.

هوانگ آن گفت: “من سعی می کنم در زندگی ام جا بیفتم و شوهر خوبی باشم ، اما تو خیلی زیاد می شوی. همه چیز اضافه می شود تا دیگر دوام نکشد. ازدواج شاد است ، دردناک نیست. هر روز یکدیگر را دوست داشته باشیم.” .

این بازیگر تأیید کرد که پس از طلاق هنوز پول برای حمایت از همسر سابق خود برای حمایت از بچه ها پول فرستاده است.

وی گفت: “قبل از اینکه چیزها بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند و خودی باشیم ، دیگر نمی توانیم یکدیگر را ببینیم. از نظر رفتاری مهربان باشید ، متمدن باشید. زیرا آخرین شخصی که رنج می برد هنوز همان است. دختر.”

پیش از این ، در دسامبر سال 2020 ، کوین نوو – همسر بازیگر هوانگ آن – در صفحه شخصی خود اعلام کرد که ازدواج او و همسرش پس از 3 سال ازدواج رسماً شکسته شده است.

در این مقاله ، کوین نهو می گوید که هوانگ آن از آن برای رفتن به آمریکا برای زندگی استفاده کرده است. همسر سابق این بازیگر او را به داشتن مرد جدید متهم کرد و به او خیانت کرد.

او گفت: “خوب ، پس جذابیت تمام شد ، عشق از بین رفته است. من به بچه ها فکر نمی کردم ، من از رابطه زن و شوهرم کینه دارم ، من هم تلخی را قورت دادم. امیدوارم از سفر خود خوشحال باشید و از افراد جدید خوشحال باشید.”

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *