[ad_1]

کمیته مردمی شهر هوشی مین به تازگی سندی № 90 / UBND-VX را صادر کرده است که راهنمای وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین ، کمیته مردمی 24 منطقه و م educationalسسات آموزشی غیر دولتی در منطقه برای تقویت حاکمیت م institutionsسسات آموزشی است. . آموزش همگانی در شهر.

در این سند تأکید شده است که به منظور اطمینان از منافع دانشجویان ، کارگران ، امنیت و نظم محلی و تقویت مدیریت م ofسسات آموزشی غیر دولتی ، کمیته مردمی HCMC از کمیته های مردمی منطقه می خواهد تا مسئولیت مدیریت را بهبود بخشند ، به طور منظم بازرسی ، بازرسی کنند و کار موسسات آموزشی غیر دولتی (دانشگاه ها ، مدارس ، پیش دبستانی ها ، مراکز زبان های خارجی ، انفورماتیک ، مشاوره در خارج از کشور ، آموزش مهارت های زندگی …) را در این زمینه نظارت می کند.

به طور خاص ، کاملاً به رستوران ها اجازه فعالیت بدون اجازه را نمی دهید. فعالانه بررسی ، مشاهده ، پردازش تخلفات ، نظارت بر عملکرد سایتهای دارای مجوز ، اطمینان حاصل کنید که این کار مطابق با مقررات است ، محتوای دارای مجوز ، کاملاً به شرکتها اجازه کار نمی دهد. مجاز نیست.

مقامات محلی بلافاصله موسساتی را که بدون مجوز فعالیت می کنند ، با مقررات مطابقت ندارند ، عدم اطمینان ایجاد می کنند و بر منافع دانشجویان و کارمندان تأثیر می گذارند ، و اطلاعات مربوط به نتایج پردازش را به شدت مجازات می کنند. وزارت آموزش و پرورش HCMC برای هماهنگی مدیریت.

مقامات محلی باید مدیریت ، بازرسی و نظارت بر امکانات اضطراری مراقبت از کودکان ، به ویژه شرایط اطمینان از ایمنی مطلق کودکان را تقویت کرده و فعالیت در مراکز اپیدمی را ممنوع کنند. مراقبت های اضافه کاری

بازرسی را تقویت کنید ، کاملاً اجازه نمی دهید م institutionsسسات آموزشی بدون اجازه کار کنند - عکس 2.

شهر هوشی مین بازرسی از م institutionsسسات آموزشی غیر دولتی را افزایش می دهد. تصویر

کمیته مردمی شهر هوشی مین به وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین دستور داده است تا با بازرسی منظم ، بازرسی و نظارت بر م institutionsسسات آموزشی غیر دولتی ، بویژه وقتی اطلاعاتی از طرف مقامات محلی گزارش شده است ، هماهنگی با مقامات محلی را تقویت کند. رسانه ها و مردم. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مجوز موسسات آموزشی غیر دولتی به طور کامل در وب سایت dichvugiaoduc.hcm.edu.vn به روز شده است.

گزارش های کمیته مردمی شهر را در مورد وضعیت م institutionsسسات آموزشی با سرمایه گذاری خارجی یا م institutionsسسات آموزش عمومی که برنامه های آموزشی یکپارچه را آموزش می دهند (قبلاً توسط وزارت آموزش و پرورش آزمایش شده بود) تغییر و بررسی مدل مدیریت و عملکرد مطابق مصوبه 86/2018 / ND -CP در سه ماهه دوم سال 2021

برای م institutionsسسات آموزشی غیر دولتی ، اسناد قانونی مجوزهای تأسیس و راه اندازی را دقیقاً رعایت کنید ، امنیت مطلق امنیت و نظم را در شهرک تضمین کرده و کاملاً رعایت کنید. مقررات حرفه ای که مطابق با تصمیم مجوز فعالیت می کنند. م institutionsسسات آموزشی با سرمایه گذاری خارجی که برنامه های آموزشی یکپارچه را آموزش می دهند (که قبلاً مجاز به آزمایشی بودند) باید فعالیت های آزمایشی خود را پایان دهند و مدل عملیاتی خود را فوراً در سال تحصیلی 2020-2021 تغییر دهند.

در 11 ژانویه ، وزارت آموزش و پرورش HCM نیز نامه ای رسمی به سرمایه گذاران و مشاغل ارسال کرد. مرکز زبان و انفورماتیک زبان خارجی (نوع خصوصی) برای ثبت فعالیتهای آموزشی به زبانهای خارجی و مراکز اطلاع رسانی. علاوه بر این ، این اداره لیستی از نزدیک به 500 مرکز زبان و اطلاعات خارجی را که مجاز به فعالیت نیستند و فعالیتهای آموزشی را به پایان رسانده اند ، اعلام کرد. به ویژه از جمله مراکز خرید معروف.

وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین به مراکز زبان و اطلاعات خارجی که مجوز تأسیس را دارند اما هنوز فعالیت های آموزشی خود را ثبت نکرده اند ، نیاز دارد تا فعالیت های خود را به موقع تحت فرمان دولت ثبت کنند. زبان ها و انفورماتیک ، که مجوز ایجاد و کار در آموزش را دارند ، اما منقضی شده اند ، اما مجوز فعالیت های آموزشی منقضی می شود ، واحدها موظف به گسترش فعالیت های آموزشی تحت مقررات دولتی هستند.

کوانگ آن[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *