[ad_1]

در حالی که کمتر از 30 روز مانده است تا در سال جدید قمری را بزنیم ، بازار تجارت آنلاین داغتر از همیشه است. اخیراً اقلام دست ساز توسط بسیاری از مصرف کنندگان به یکی از گزینه های برگزیده تبدیل شده اند. تولیدکنندگان مواد غذایی دست ساز همچنین انواع غذاهای Tet مانند بن چانگ ، سوسیس ، مربا ، بیسکویت ، سوسیس و محصولات خشک را به اشتراک می گذارند.

بازار غذاهای دست ساز هیجان انگیز قبل از سال نو میلادی - عکس 2.

رول های دست ساز “Warehouse” که در خدمت خانم Tet Huyen Thuong هستند.

محصولات دست ساز اغلب به سادگی بسته بندی می شوند ، مانند محصولات ساخته شده توسط فناوری در کارخانه ها یا فروش در مغازه ها ، سوپرمارکت ها زیبا و زیبا نیستند. با این حال ، غذاهای خانگی هنوز توسط مصرف کنندگان ترجیح داده می شوند.

مصرف کنندگان فعلی توجه ویژه ای به کیفیت محصول دارند. این واقعیت که تبلیغات اینترنتی مواد غذایی با برچسب “home made” انجام می شود ، به خریداران احساس اطمینان ، ایمنی و نگرانی در مورد مواد شیمیایی مخلوط شده در غذا می دهد.

روند پردازش مواد غذایی دست ساز در حال گسترش است ، بسیاری از زنان خانه دار نیز از تجارت این اقلام لذت می برند. خانم Tran Huen Tuong (متولد 1969) ، صاحب صفحه فروش غذاهای دست ساز در فیس بوک ، گفت: “در ابتدا من فقط غذایی را که پخته بودم در فیس بوک ارسال کردم ، اما بعد افراد را شناختم. به نظر می رسد که من به غذایی که به اشتراک می گذارم بسیار علاقه مند هستم ، بنابراین تصمیم گرفتم یک صفحه فن برای فروش غذاهای خانگی ایجاد کنم. در ابتدا فقط من بودم ، اما سپس دوستان و آشنایان نیز برای آن درخواست دادند. کسانی که کارهای خانه را انجام می دهند در خانه برای مراقبت از فرزندان خود و نظافت خانه در خانه می مانند ، این تجارت اضافی نیز خسته کننده نیست.

بازار مواد غذایی دست ساز هیجان انگیز قبل از سال نو میلادی - عکس 3.

محصولات دست ساز رنگ چشم نوازی ندارند اما به دلیل قیمت مناسب و کنترل کیفیت خریداران را به خود جلب می کنند.

سال نو میلادی ، غذاهای دست ساز ساخته شده از مواد طبیعی ، که توسط فروشنده تضمین شده اند که هیچ ماده افزودنی یا مواد شیمیایی ندارند ، توسط مصرف کنندگان به عنوان هدایای Tet برای اقوام ترجیح داده می شوند ، محصولات غالب به زیبایی بسته بندی می شوند ، محصولات با برچسب “وارداتی”.

خانم توئونگ گفت: “این Tet افراد زیادی سفارش می دهند ، بسیاری از اوقات ما به موقع آن را درست نمی کنیم. گوشت گاو خشک ، تت خفاش ، گوشت گاو ، رول تمر هندی ، ژامبون … محصولات ویژه ای هستند که در پایان محبوب هستند. سالها در واقع مردم آنها را به عنوان هدیه برای اقوام و اقوام خود در حومه شهر خریداری می کنند. ما وقتی مشتریان نظرات خوبی درباره محصول می دهند بسیار خوشحال می شویم.

بازار غذاهای دست ساز هیجان انگیز قبل از سال نو میلادی - عکس 4.

هر روز ، بسیاری از تأمین کنندگان مربای Tet ، دست ساز ، می توانند تا ده ها کیلومتر فروش داشته باشند.

قیمت مواد غذایی نیز با 235،000 VND / کیلوگرم رول گوشت خوک ، 750،000 VND / کیلوگرم گوشت گاو خشک ، غذاهای ماهی از 190،000 VND تا 250،000 VND / کیلوگرم قابل قبول است. تبلیغات غذای دست ساز اغلب حاوی برچسب 100٪ ساخته شده از مواد تازه ، بدون مواد افزودنی ، بدون رنگ مضر … به خریداران احساس اطمینان و آرامش خاطر می بخشد.

خانم Le Thi Hong Anh (35 ساله ، ساکن Cau Giay ، هانوی) گفت: “من عاشق خرید غذاهای دست ساز هستم که میزبانها بصورت آنلاین تبلیغ می کنند ، معتقدم غذایی که آنها پردازش می کنند تمیز است ، از ایمنی و امنیت اطمینان حاصل کنید. بهداشت غذایی. من یک خانه دار هستم ، ما اغلب به مشکلات غذا و نوشیدنی همسر و فرزندانم علاقه مند هستیم ، بنابراین در تجارت نیز همین کار را خواهیم کرد. نمی تواند کمتر از کالاهایی که در سوپرمارکت ها فروخته می شود ، چشم نواز باشد ، اما من به دلیل قیمت مناسب و تضمین سلامتی ، همچنان هدیه دادن به والدین و بستگان هر دو طرف را انتخاب می کنم.

غذای دست ساز به طور فزاینده ای تخت بازار مواد غذایی فعلی را می گیرد. مخصوصاً با نزدیک شدن به سال جدید قمری ، بیشتر افراد این مورد را به عنوان هدیه برای دوستان و بستگان انتخاب می کنند. با این وجود ، در هنگام سفارش این محصولات ، مصرف کنندگان نیز باید هوشیار باشند ، زیرا بسیاری از افراد برای کسب و تجارت محصولات بی کیفیت از برچسب “ساخت داخل” استفاده می کنند.

هیو هوانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *