[ad_1]

عصر روز 2 ژانویه سال 2020 ، در مجتمع آرامگاه باخ دنگ جیانگ ، کمیته مردمی شهر های فونگ مراسمی را برای دریافت گواهینامه تاریخی ملی برای طبقه بندی این یادگار برگزار کرد. در این مراسم نخست وزیر نگوین ژوان فوک و بسیاری از سران وزارتخانه ها ، ادارات و شعب مرکزی حضور داشتند.

  های فونگ با ارزیابی آثار ملی یادگار باخ دنگ گیانگ - عکس 1 دریافت کرد.

نخست وزیر نخست وزیر نگوین ژوان فوک در مراسم افتتاح بناهای ملی در منطقه یادبود باه دانگ جیانگ ، منطقه توی نگوین ، های فونگ شرکت می کند

کمیته مردمی Hai Phong رتبه بندی ملی آثار را برای یادبود تاریخی Bach Dang Giang در منطقه Tui Nguyen دریافت کرد. این یک یادگار معروف است با “سه نه” ، شامل هیچ هزینه خدمات ، هیچ زباله و هیچ رستوران.

  های فونگ با ارزیابی یادگار ملی یادگار باخ دنگ گیانگ - عکس 2.

دبیر حزب لو وان تانگ در پذیرایی سخنرانی کرد و بنای یادبود را رتبه بندی کرد

در این مراسم نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک و روسای وزارتخانه ها و ادارات مرکزی و محلی و همچنین دانشمندان و باستان شناسان معمولی در این کشور حضور داشتند.

در حدود 18 کیلومتری شمال شرقی مرکز Hai Von ، Trang Ken – Bah Dang (منطقه Tui Nguyen) مکانی معروف است که دارای 3 جنگ دریایی علیه مهاجمان در تاریخ ما است. این نبردها با نام افراد مشهور همراه است: شاه لو دای هان ، کووک کنگ تیت آویزان دائو وونگ تران کووک توان و دوک وونگ نگو کوین. مردم برای بزرگداشت قهرمانان ملی که پیروزی های چشمگیر رودخانه تاریخی را به دست آوردند ، یادگار باخ دنگ جیانگ – یک مجموعه معماری در مقیاس بزرگ از سرزمین اولیه را ساختند. رشته کوه ترانگ کن.

  های فونگ با ارزیابی یادگار ملی یادگار باخ دنگ گیانگ - عکس 3.

رئیس کمیته مردمی شهر نگوین ون تونگ گواهی رتبه بندی آثار ملی را دریافت کرد

این مجموعه آثار شامل: Linh Tu Trang Kenh ، معبد King Le Dai Hanh ، معبد Duc Vuong Ngo Quyen ، معبد Hung Dao Dai Vuong Tran Quoc Tuan ، معبد Mau ، معبد هوشی مین ، Truc Lam Tu Trang Kenh ، میدان پیروزی باخ Dang ، epitaph ، ویترین و مدل Bai Pile در رودخانه Bach Dang.

  های فونگ با ارزیابی یادگار ملی یادگار باخ دنگ گیانگ - عکس 4.

میدان پیروزی در بنای یادبود ملی باخ دنگ گیانگ

از زمان تکمیل و راه اندازی ، سایت توریستی Bach Dang Giang به عنوان یکی از معدود مقاصد گردشگری رتبه بندی شده است که می تواند “3 نه” را نگه دارد ، از جمله بدون تجارت ، بدون هزینه ، بدون زباله. به لطف این اصل “3 نه” ، این یادگار یک فضای تاریخی و فرهنگی آرام را به ارمغان آورده است. این یک مکان تاریخی در مجموعه دیدنی Trang Ken است که از سال 1962 توسط دولت شناخته شده است.

  های فونگ با ارزیابی یادگار ملی یادگار باخ دنگ گیانگ - عکس 5.

یادگار باخ دنگ ژانگ ، های فونگ یک مکان توریستی نادر است که دارای 3 “نه” است

پس از مراسم رتبه بندی ، شهر های وون یک اجرای هنری حماسی را با موضوع Aura Bach Dang Giang ترتیب داد ، که به طور کاملاً پیچیده ای روی صحنه رفته بود و بیش از 500 هنرمند و بازیگر از هیئت ها آن را اجرا کردند. هنر در کشور.

این برنامه از 3 قسمت تشکیل شده است ، هر قسمت از صحنه ها و آهنگ های متحرک با صدای قهرمانانه برای احیای قهرمانان ملی 3 پیروزی شکوهمند رود باخ دنگ.

  های فونگ یادگاری از بنای یادبود ملی باخ دنگ گیانگ دریافت کرد - عکس 6.

قسمت 1 صحنه پیروزی رودخانه باخ دنگ در سال 938 است ، پیروزی بزرگ بر ارتش جنوب خان برای 1000 سال سلطه پایان یافت و دوره استقلال ملی را گشود.

مین لی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *