[ad_1]

طی چند روز گذشته ، جامعه آنلاین در مورد پول خیریه NS Hoai Linh در منطقه مرکزی صحبت کرده اند. بر این اساس ، بسیاری از مردم تعجب می کنند پس از بیش از 6 ماه از زمان بستن صندوق NS Hoai Linh برای کمک به مردم در منطقه مرکزی در مضیقه به دلیل سیل ، او هرگز هیچ اطلاعی برای انتقال این پول یا به اشتراک گذاشتن عکس ها در راه بازگشت به طبق وعده داده شده به مردم داده شود.

پس از چند روز سکوت ، NS Hoai Linh رسما در این مورد صحبت کرد. این کمدین مرد تأیید کرد که پول اهدای مردم هنوز در یک حساب خیریه جداگانه است که وی ایجاد کرده است. با این حال ، به دلیل وضعیت اپیدمی کوید -19 از آن زمان ، حوادث پیچیده بسیاری رخ داده است ، بنابراین NS Hoai Linh نتوانست برای حمایت از مردم منطقه مرکزی به صحنه بیاید.

همسر چی تای: Baby Heo و خانواده اش از Hoai Lin بسیار تشکر می کنند - عکس 2.

NS Hoai Linh تأیید کرد که پولی که مردم برای حمایت از مردم منطقه مرکزی می فرستند هنوز در حساب او سالم است و منتظر انتقال است.

در مورد مقدار پول برای خرید آدامس و ادای احترام به هنرمند فقید چی تای ، که برخی از بینندگان برای کمک به مردم در منطقه مرکزی به شماره حساب ارسال کردند ، NS Hoai Linh گفت که او پس از هر اعلامیه برای دریافت پول از جزئیات جدا شده است . ، فرستنده هدف هدیه را به روشنی بیان می کند. مبلغ 83000 دلار آمریکا (تقریباً 2 میلیارد VND) خانواده هنرمند فقید چی تای ، به لطف اراده خیرخواهانه ، وی از هنرمندانه چی تین (برادر چی تای) و خواننده پیروی می کند. فونگ وام (همسر هنرمند چی تای).

پس از صحبت Hoai Lin ، برادر و همسر مرحوم NS Chi Tai نیز صریحاً نگرش خود را نسبت به مرد کمدین ابراز داشتند. همه خانواده های هنرمند چی تای اعتماد مطلق خود را به NS Hoai Linh ابراز داشتند و در همان زمان از وی به خاطر جایگزینی همکار درگذشته برای تحقق آرزوی ناتمام تشکر کردند.

همسر چی تای: Baby Heo و خانواده اش از Hoai Lin بسیار تشکر می کنند - عکس 3.
همسر چی تای: کودک هئو و خانواده اش از هوآی لین بسیار تشکر می کنند - عکس 4.

همسر و برادر مرحوم NS Chi Tai در دفاع از NS Hoai Linh در میان سو susp ظن به اختلاس پول های خیریه فرستاده شدند

تا صبح روز 26 مه ، پس از خانم Phuong Hang – که در روزهای اخیر به تجارت نمایش حمله کرد – جریان مستقیم نظر خود را در مورد حادثه NS Hoai Linh در عصر 25 مه ابراز کرد ، Phuong Loan خواننده نیز اقدام به حرکت کرد . کمدین های مرد مرتبط MXH.

به طور خاص ، از طریق Fanpage NS Chi Tai ، خواننده Phuong Loan روز گذشته پست NS Chi Thien را دوباره به اشتراک گذاشت ، از جمله یک سری عکس از یک گروه خیریه که برای دادن خانه های عشق به افراد محروم ، و به دنبال یک خط نظر: “شما می توانید مطمئن باشید که آرزوی شما برآورده شده است. بچه خوک و خانواده اش بسیار از هوآی لین تشکر می کنند.” فقط 2 سخنان کوتاه ، اما همسر چی تای بار دیگر به وضوح اعتماد و حمایت خود را از NS Hoai Linh نشان داد.

در حال حاضر ، تمام اطلاعات مربوط به NS Hoai Linh توجه عمومی را به خود جلب کرده است.

همسر چی تای: Baby Heo و خانواده اش از Hoai Lin بسیار تشکر می کنند - عکس 5.

خواننده Phuong Loan پس از پخش زنده فیلم کمدین مرد ، Phuong Loan همچنان اعتماد کامل خود را به NS Hoai Linh نشان می دهد.

مطابق با Nguoiduatin.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *