[ad_1]

بعد از ظهر 10 ژانویه ، مراسم راه اندازی و آموزش پزشکی در مرکز کنگره ملی My Dinh (هانوی) برگزار شد. کنگره حزب سیزدهم.

عضو دفتر سیاسی ، عضو دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam ؛ رئیس دفتر کمیته مرکزی حزب ل مین هون ، وزیر بهداشت نگوین تان لانگ ؛ معاونان وزیر بهداشت ، روسای ادارات ، وزارتخانه های مرکزی ، روسای کمیته مردمی هانوی و تعدادی از استان های همجوار در آن حضور داشتند.

دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 1.

رفیق ترن کووک ووونگ ، عضو دفتر سیاسی ، کمیته دائمی دبیرخانه ، در مراسم افتتاحیه و تمرین پزشکی سیزدهمین کنگره حزب سخنرانی کرد. عکس: لو بائو

دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 2.

دبیر دائمی ترنس Quoc Vuong ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam ؛ رئیس دفتر کمیته مرکزی حزب ل مین هون ، وزیر بهداشت نگوین تان لانگ ؛ معاونان وزیر بهداشت … از منطقه خدمت كنگره حزب در بیمارستان 108 واقع در مركز كنگره ملی بازدید كردند. عکس: Tran Min

در طی این مراسم ، ترن کوک وونگ ، دبیرخانه دائمی حزب ، تأکید کرد که سیزدهمین کنگره ملی حزب یک رویداد سیاسی خاص در کشور است که از 25 ژانویه تا 2 فوریه در پایتخت هانوی برگزار می شود.

دبیرخانه دائمی دبیرخانه ارزیابی كرد كه امروز مراسم افتتاحیه تمرینات پزشكی كنگره اثبات زنده فعالیت و ابتكار بخش بهداشت و آژانس های وابسته در آماده سازی كنگره XIII حزب است.

رفیق ترن کوک ووونگ از نیروهای پزشکی ، ارتش ، پلیس ، رفقای شرکت کننده در کار پزشکی برای کنگره قدردانی و تمجید کرد و در عین حال بر کنگره ملی تأکید کرد. XIII این مهمانی در زمینه اپیدمی پیچیده و خطرناک COVID-19 برگزار می شود. این زمینه تقاضای بسیار بالایی را در مورد بهداشت و مراقبت از نمایندگان ، مسئولان و کارمندانی که به سازمان کنگره خدمت می کنند ، ایجاد می کند.

این نشان می دهد که در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگر باشد ، حتی دشوارتر ، دشوار و پیچیده تر ، و نیاز به عزم و مسئولیت بالایی از کارکنان دارد. تیم پزشکی“- وزیر خارجه دائمی ترن Quoc Vuong تاکید کرد.

دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 3.

وزیر بهداشت نگوین تان لانگ گفت که همراه با وزارتخانه ها و شعب مربوطه ، وزارت بهداشت مصمم است که بهترین کار پزشکی را برای کنگره انجام دهد و به موفقیت کنگره کمک کند. عکس: لو بائو

دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 4.

در این آموزش عمومی بیش از 300 نفر متعلق به واحدهای وزارت بهداشت ، وزارت دفاع حضور داشتند. وزارت امنیت عمومی و بخش بهداشت پایتخت … عکس: لو بائو

در سالهای اخیر ، وزارت بهداشت برای اجرای برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 ، با ارائه سناریوهایی دقیق از جمله پیشگیری و کنترل اپیدمی ، ایمنی مواد غذایی و کمک های اولیه پزشکی ، با سازمان های مربوطه هماهنگی فعالانه داشته است. و جلوگیری از تروریسم با بسیاری از مطالب جدید در مقایسه با کنگره های قبلی.

به گفته معاون وزیر بهداشت نگوین تروانگ سون ، فرمانده تمرین بعد از ظهر 10 ژانویه ، هدف از تمرین این بود که واحدهای حرفه ای و روسای ادارات را گرد هم بیاورد ، اعضا وظایف و مقررات را کاملاً درک کنند. روند کار در ارائه مراقبت های بهداشتی برای کنگره ملی XIII حزب. بدون تداخل در موارد اضطراری به موقع و کارآمد پردازش می شود.

دبیرخانه حزب دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 5.

تمرین برای وسایل نقلیه تخصصی برای عقیم سازی از طریق محلول پاشی کنگره. عکس: لو بائو

پس از مراسم افتتاحیه ، این تمرین با 5 م componentsلفه انجام شد: کنترل اپیدمی COVID-19 و اصلاح محیط. ترتیب نمونه گیری و رسیدگی به موارد مشکوک به عفونت COVID-19 ؛ کنترل مواد غذایی و درمان مسمومیت غذایی. درمان اضطراری بیماران و حمل و نقل به مسیرهای پزشکی کار با کمک های اولیه با آلودگی پرتوی انبوه.

دبیرخانه حزب دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 6.

یک تمرین در بیمارستان باخ می برای مدیریت اورژانس ، یک بیمار مبتلا به سکته قلبی حاد ، ایست در گردش خون ، قرارگیری قلبی ریوی مصنوعی دارد. عکس: لو بائو

دانشیار پروفسور دکتر لوونگ نگوک هوئه ، مدیر گروه مدیریت پزشکی (وزارت بهداشت) ، گفت که بیش از 500 استاد ، پزشک و پرستار در حمایت و نظارت بر سلامت نمایندگان و کارمندان نقش خواهند داشت. در کنگره خدمت کرد. در این جلسه پرستاران و پزشکان Huu Nghi ، Bach Mai ، بیمارستان قلب هانوی ، 108 و بیمارستان مرکزی بیماریهای گرمسیری حضور خواهند داشت.

بسیاری از ابزارها و ماشین آلات مدرن برای خدمت به این ورزش بسیج شده اند ، مانند: تمیز کردن و ضد عفونی کردن وسایل نقلیه در مقیاس وسیع. وسیله نقلیه آزمایش سیار برای ایمنی غذا ؛ سیستم آمبولانس مدرن ، آمبولانس با محفظه فشار منفی ؛ بلیچینگ خودرو ، ضد عفونی ، سفید سازی بدنه شیمیایی ؛ وسایل نقلیه سیار آزمایشگاهی که برای نظارت و تشخیص استفاده می شوند. تجهیزات پزشکی در مطب های پزشکی ، واحدهای مراقبت ویژه (ICU) واقع در مرکز کنگره ملی و آمبولانس ها قرار دارد.

دبیرخانه دائمی Tran Quoc Vuong: در این کنگره ، کار پزشکی باید بالاتر از هر زمان دیگری باشد - عکس 7.

بسیاری از وسایل نقلیه و ماشین آلات مدرن برای خدمت به این تمرین بسیج شده اند. عکس: لو بائو

پس از اشتراک تمرین ، نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، قدرت کادر پزشکی را که به طور مداوم ، کامل و با جزئیات در اجزا تمرین می کردند ، تمجید و ستود. آماده برای خدمت رسانی به موفقیت کنگره به گفته وزیر ، پس از این تمرین ، واحدهای سازنده همچنان از تجربه یاد می گیرند ، با دقت بررسی و تضمین می کنند که بالاترین نتایج و کارایی کار پزشکی برای کنگره است.

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *