[ad_1]

پول پوشیده شده از کلاه به دنبال آزمایشهای ناموفق شوهرش می رود - عکس 1.

وی متذکر شد که شوهرش مردی سخت کوش و مترقی بود. او از یک خانواده فقیر است ، بنابراین همیشه می خواهد ثروتمند شود. قبل از عروسی ، اگرچه او می دانست که او به خاطر ضرر و زیان تجاری بدهکار است ، اما هنوز هم می خواست به او بپیوندد. وی معتقد است که اراده قوی او به او کمک می کند تا به آنچه می خواهد برسد.

او به عنوان همسر خود مجبور بود برای رسیدگی به بدهی های شوهرش وام بگیرد. وی تشخیص داد که این امر مبنای کسب درآمد برای مراقبت از همه امور خانواده ، پرداخت بدهی های ماهانه است. او نمی خواست برای درآمدزایی به او فشار بیاورد. او هرگز از مسئولیت درآمدزایی شکایت نکرد ، حتی اگر کار بسیار سختی بود. خوشبختانه او همیشه در کنار او است تا در کارهای خانه به او کمک کند و از فرزندانش با او مراقبت کند. با سخت کوشی و محاسبه دقیق او ، کارش هر روز بهتر می شد. او نه تنها بدهی را پرداخت کرد ، بلکه مانده پس انداز را نیز پرداخت کرد.

با دیدن اینکه همسرش پول اضافی دارد ، بلافاصله از همسرش خواست تا در تجارت همسرش سرمایه گذاری کند. با این حال ، هر زمان که سرمایه گذاری می کنید ، این زمان را تلف می کنید. فقط ببینید چه زمینه ای امکان پذیر است و او می خواهد این کار را انجام دهد. با این حال ، او هیچ تجربه ای ندارد ، بنابراین خطرات را پیش بینی نمی کند و از دیگران پیشی می گیرد. بنابراین تمام پولی که او برای شوهرش سرمایه گذاری کرده بود از دست رفت. او هنوز امیدوار است که بعد از این شکست ها ، او دفعه بعد از این تجربه یاد بگیرد. با این حال تنها عشق او به رئیس بودن باعث می شود که از شکست هایش چیزی یاد نگیرد.

با دیدن پول گمشده اش ، به شدت ناراحت شد. او فقط می خواست که او به یک دوره کارآموزی برود ، او قبل از شروع به کار همه چیز را با دقت مطالعه کرد ، او از پول برای سرمایه گذاری در آن پشیمان نبود. با این حال ، سرمایه گذاری خوب نبود ، او خسته شد و به دنبال کار دیگری رفت. هر کاری که انجام دهد ، “به اوج نمی رود” ، مسیر موفقیت بسیار دور خواهد بود.

او این را نفهمید ، فقط از همسرش پول خواست. اگر او این کار را به او نکند ، او را خیلی سرزنش می کند ، فضای خانواده بسیار استرس زا خواهد بود. او واقعاً خسته بود زیرا مجبور بود مسئولیت سنگین را بر عهده بگیرد. او علاقه ای به تلاش ، عرق و اشک با تلاش های ناموفق او ندارد.

به گزارش PNVN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *