[ad_1]

مهم نیست که خانه چقدر مدرن باشد ، اغلب در معرض بسیاری از محدودیت های محیطی ، نقص در طرح فنگ شویی است. برای جبران این نقایص ، صاحبان خانه می توانند به صورت انعطاف پذیر از وسایل کوچک استفاده کنند.

با تنظیم نور و صدا جهت هدایت جریان هوا در خانه است. علاوه بر این ، استفاده ماهرانه از آینه در خانه همچنین می تواند به صاحبان خانه کمک کند “با شن و ماسه روبرو شوند و خطر را ایمن کنند”.

تأثیر اشیا small کوچک در خانه را دست کم نگیرید. اشیا Small کوچک می توانند انعطاف پذیر حرکت کنند ، اما همچنین توانایی انرژی بخشیدن به نشاط خانه را دارند و به شکوفایی خانواده کمک می کنند.

کوارتز

امروزه در بسیاری از خانه های مدرن ، مالکان اغلب کوارتز را جمع آوری و تزئین می کنند. کوارتز علاوه بر جلوه های تزئینی ، یک شی هنری نیز محسوب می شود. به دلیل تغییر جهت نور ، کوارتز می تواند به بهبود شانس کمک کند.

این وسایل را برای خوردن و انجام دادن در خانه بگذارید - عکس 1.
کوارتز علاوه بر اشیا art هنری به تکمیل نقایص فنگ شویی خانه نیز کمک می کند. (عکس یک اثر هنری)

بسته به شکل ، کوارتز اثرات مکمل متفاوتی خواهد داشت. به عنوان مثال ، یک پل کوارتز به افزایش ثروت ، به ویژه برای صاحبان خانه در بخش های مالی و املاک و مستغلات کمک می کند.

Primer Quartz می تواند به جمع آوری مالی کمک کند و از حمایت اشراف برخوردار شود. اگر پدیده انحلال بخار در خانه وجود دارد ، باید آمتیست برای چگالش گاز نصب شود. کوارتز گل سرخ کمک می کند تا محبت زوجین متصل شود …

زنگ های باد

با اصوات خنده دار ، زنگ های باد باعث می شوند تا میدان هوای داخلی را تکان دهند و qi را در بدن انسان فعال کنند. بسیاری از مالکان خانه ها از زنگ های باد برای خلع سلاح بنزین استفاده می کنند.

این وسایل را در خانه بگذارید تا

اثر زنگ های باد باعث فعال شدن چی در بدن انسان می شود. (عکس یک اثر هنری)

هنگام قرار دادن زنگ های باد در داخل خانه ، باید به ترکیب یاطاقان و مواد تنظیم کننده انرژی از پنج عنصر نیز توجه کنید. اگر جهت اصلی به سمت شرق و جنوب خانه را تعیین کند ، صاحب خانه باید از بادگیرهای چوبی استفاده کند. جهت اصلی شمال باید از زنگ های باد فلزی استفاده کند. جهت اصلی غربی باید از زنگ های باد پرسلن استفاده کند.

ساعت

این نه تنها زمان را نشان می دهد ، بلکه ساعت همچنین نشان دهنده ارتباط بین زندگی ، حرکت و قانون تعادل است.

طبق مفهوم سنتی ، حرکت ثابت و صدای ساعت می تواند فضای داخلی را تحریک و تجدید کند. در مورد فنگ شویی ، صدای “تیک تیک” ساعت قانون و ریتم زندگی است.

این وسایل را در خانه قرار دهید تا

صدای “تیک تاک” ساعت می تواند هوای اتاق ها را تقویت و تجدید کند. (عکس یک اثر هنری)

بنابراین ، آویختن ساعت در داخل خانه ضروری است ، به خصوص ساعت آونگ کارایی بیشتری دارد. وقتی خانه اشغال نشود ، عملکرد ساعت می تواند به حرکت مداوم انرژی در خانه کمک کند و باعث زنده ماندن فضا شود.

ساعت را به چیزهایی شبیه شکل یا هشت ضلع متصل نکنید ، زیرا ایجاد افسردگی ذهنی برای صاحب آن آسان است. همچنین ساعت را به هیچ دری از خانه وصل نکنید.

از نظر مواد ، ساعتهای فلزی بهتر از ساعتهای الکترونیکی خواهند بود. با این حال ، صدای ساعت باید آرام باشد ، آزار دهنده نباشد.

سول

در فنگ شویی ، نمک سفره بسیار مثبت است ، می تواند انرژی بیاورد. بنابراین ، نمک خوراکی تأثیر “تعقیب باد و از بین بردن رطوبت” را دارد ، که برای تمیز کردن و تثبیت محیط مناسب است.

در پنج عنصر ، qi در نمک جدول عنصر طلایی جمع می شود. بنابراین ، اگر در ، پله ، توالت و آشپزخانه در جهت شمال شرقی یا جنوب غربی خانه باشد ، نمک سفره جلوه خاصی دارد. خاصیت نمک کیم می تواند به تعادل جریان هوای ناپایدار در فضا کمک کند.

این وسایل را در خانه بگذارید تا

نمک خوراکی تأثیر تمیز کردن و تثبیت محیط را دارد. (عکس یک اثر هنری)

برای جابجایی ثروت در خانه ، صاحبان خانه می توانند از نمک سفره به عنوان سیم استفاده کنند. 1/3 نمک سفره را به ظرف شیشه اضافه کنید ، 6 سکه مس و 1 سکه نقره اضافه کنید و پر از آب کنید.

قرار دادن این شیشه شیشه در نزدیکی خانه در خانه می تواند باعث كمك به دنیا آمدن كیم ، كیم سین توئی و توی شود.

آینه

آینه های بدن فنگ شویی بسیار مهم هستند ، آنها می توانند جهت جریان انرژی ، نور را تغییر دهند و اثر شیمیایی داشته باشند.

آینه های تخت ، آینه های محدب و آینه های مقعر اغلب در داخل خانه استفاده می شوند. آینه های تخت جریان هوا را منحرف می کنند ، آینه های محدب هوا را پراکنده می کنند و آینه های مقعر هوا را از همه جهات می گیرند.

این وسایل را در خانه بگذارید تا

آینه ها را به هیچ وجه در خانه مرتب نکنید. (عکس یک اثر هنری)

اگرچه وقتی برای ناوبری جریان هوا استفاده می شود بسیار م effectiveثر است ، اما نه به گونه ای که به طور خودسرانه در خانه نصب شود ، اگر طرح آن منطقی نباشد ، باعث آسیب و آسیب می شود.

تزئینات آینه باید از قوانینی پیروی کند مانند: آینه ها را از درب منزل ، از جمله پنجره ها قرار ندهید. موقعیت خواب نباید آینه را ببیند؛ دو چهره آینه ای نباید رو به روی هم باشند. آینه را پشت مبل نگذار …

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *