[ad_1]

“رئیس” املاک و مستغلات وعده پاداش دادن به اتومبیل ها را می دهد

چند سال پیش ، املاک و مستغلات یکی از مناطقی بود که پاداش تت اغلب خیره کننده به نظر می رسید. جوایز نقدی با صدها میلیون دلار ، حتی میلیاردها دونگ یا غیرعادی به عنوان اتومبیل ، املاک و مستغلات غیر معمول نیست.

با این وجود از سال گذشته ، بازار املاک و مستغلات با مشکلات زیادی روبرو شده است ، جایزه “عظیم” انگشت شماری می کند.

این غول در هانوی پاداش های Tet 1 میلیارد VND برای کارکنان اتومبیل ارائه می دهد - عکس 1.
بسیاری از شرکت ها در حال بازیابی شکل خود هستند ، به سرعت بهبود می یابند ، انتظار می رود بازار “پاداش” Tet “موفقیت آمیز” (تصاویر) باشد.

به ویژه ، در سال 2020 به دلیل تأثیرات همه گیری Covid-19 ، شاهد فراز و فرودهای زیادی بودیم. با این حال ، در ماه های آخر سال ، بازار با بسیاری از سیگنال های مثبت در حال گرم شدن است ، بنابراین چقدر پاداش “بزرگ و کوچک” برای Tet هنوز از کارمندان انتظار می رود.

بسیاری از کارشناسان اظهار داشتند که پاداش املاک و مستغلات Tet تمایز مشخصی بین مشاغل دارد. به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، بسیاری از مشاغل ضعیف ، متلاشی و بدهکار بودند. با این حال ، برخی از شرکت ها نیز در ماه های آخر سال به سرعت شتاب گرفتند ، و نتایج خود را به سرعت بازیافتند ، درآمد و سود به سرعت افزایش یافت.

آقای نگوین وو کائو – رئیس یک شرکت کارگزاری املاک و مستغلات در هانوی گفت ، اگرچه بازار هنوز مشکلات مشترکی دارد ، اما امسال این شرکت محصولاتی دارد که هنوز فروش خوبی دارند ، بنابراین برنامه ای برای ارائه پاداش Tet وجود دارد در سطح جذاب اتومبیل است.

بر این اساس ، دو خط ماشین توسط این شرکت به عنوان پاداش Tet با ارزش های مختلف از 400 میلیون VND تا 1 میلیارد VND ارائه می شود ، بسته به معیارهای اعمال شده.

وی تأکید کرد که برای کارگزاران باتجربه عملکرد خوبی دارند ، درآمد بسیار خوبی برای شرکت به ارمغان می آورند ، باید پاداش های مناسبی برای تشویق آنها باشد

برای سایر قسمتهای شرکت که کارگزار نیستند ، آقای کائو فاش کرد که پاداشها متفاوت خواهد بود ، اما هنوز کارمندانی هستند که صدها میلیون دونگ پاداش می گیرند.

با این حال ، همه شرکت ها چنین پاداش “مهیج” ندارند. آقای دین ون توآن ، مدیر ارشد یک شرکت املاک و مستغلات ، گفت که سال گذشته کارمندان عالی آپارتمان هایی با میلیاردها VND دریافت کردند ، امسال باید فقط چند ماه حقوق داشته باشد.

در صحبت با خبرنگاران ، بسیاری از صاحبان املاک هنگام بحث در مورد پاداش Tet اظهار خستگی کردند. برخی اظهار داشتند که بازار در پایان سال بهتر است ، اما به طور کلی فقط در چند ماه اول سال جبران شد. نگه داشتن جایزه در 13 امتحان خواهد شد ، افراد کمی جرات می کنند که پاداش “عظیم” بدهند.

بسیاری از شرکت ها تعطیل شدند ، اما بسیاری از “غول ها” افزایش یافتند

طبق داده های اداره ثبت مشاغل (وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری) ، در مقایسه با سال 2019 ، تعداد بنگاه های اقتصادی که موقتاً فعالیت های خود را برای مدت معینی متوقف می کنند ، در هر 17 منطقه افزایش یافته است.

که در آن تجارت املاک و مستغلات 1325 شرکت بود ، افزایش 121.6. این یک افزایش بسیار زیاد است. و این رقم نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها با مشکل روبرو هستند ، کارگران از بیکاری ناراحت هستند.

با این حال ، با نگاهی به تصویر کلی از بازار ، مشکل برای همه نیست. داده های FiinPro اخیراً نشان داد که تجارت املاک و مستغلات گزارش می کند که درآمد و سود سه ماهه سوم سال 2020 بهبود یافته است. مهمتر از همه ، بهبود نه تنها از بهترین شرکت ها ، بلکه از شرکت های کوچکتر نیز حاصل می شود. کسب و کار.

“بررسی” وضعیت سلامت 1009/1662 شرکت غیر مالی ذکر شده در 3 طبقه HoSE ، HNX و UPCoM ، گروه تجارت املاک و مستغلات رشد درآمد 23.9٪ در سه ماهه سوم سال 2020 و سود را گزارش داد. سود پس از مالیات 22.4٪ افزایش یافت.

در گزارش اخیر ، کارشناسان FiinPro همچنین پیش بینی کرده اند که صنعت املاک و مستغلات در سه ماهه چهارم سال جاری با رشد پیش بینی شده 22.4٪ بهبود می یابند ، زیرا اوج فروش معمولاً در پایان سال است.

بنابراین ، بسیاری از مردم هنوز انتظار دارند که در مشاغل با درآمد و سود خوب ، پاداش Tet برای کارمندان شایسته باشد.

با پیش بینی پاداش امسال ، آقای لو کوانگ ترونگ ، معاون سابق مدیر اداره اشتغال (وزارت کار – معلولیت و امور اجتماعی) ، اخیراً گفت که وضعیت کلی می تواند نسبت به سال گذشته کمتر باشد.

به گفته آقای ترونگ ، این سال برای اکثر مشاغل و کارگران سال دشواری بوده است ، بنابراین باید بین دو کشور اشتراک وجود داشته باشد. صاحبان مشاغل می توانند پس از Covid-19 ، درصد معقولی از نحوه پاداش دهی و تأمین مزایای حفظ کارکنان را محاسبه کنند.

به گفته دن سه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *