[ad_1]

شوهر هاین پس از 5 سال ازدواج ، تصمیم خود را تغییر داد. در ابتدا ، هوانگ فقط با دختران جوانی که در کافه ها ، نوشیدنی ها یا گشت و گذار در شبکه های اجتماعی می شناخت معاشقه کرد و دید که چشمانش راضی است. کم کم او را به خوردن غذا ، بیرون رفتن از خانه ، حتی برای گذراندن شب با دختران بسیار آرام دعوت کرد.

وقتی هاین فهمید ، هوانگ دوباره صدای خود را بلند کرد ، توبه کرد و عذرخواهی کرد. او را محکم بغل کرد و قول داد تغییر کند. با این حال ، در هفت حرکت زنای محصنه Hoang ، سخنان او فقط وعده های پوچ بود. هوانگ هنوز مصدومیت دارد.

سرمایه دیگر بی تاب همسر و فرزندانش نبود ، اما هوانگ خواهان طلاق نبود. زیرا وی برای تصدی سمت معاون کاندیدا می شد. از نظر ظاهری ، هوانگ هنوز نقش یک شوهر مهربان را بازی می کند که همسر و فرزندان خود را دوست دارد.

این زوج همچنین قصد داشتند همسرش را از خانه بیرون کنند ، دادگاه اصلی بلافاصله انتقام عمیق گرفت و زندگی او را به صفر رساند - عکس 1
هین تلخ است زیرا بارها شوهرش را بخشیده است اما هنوز هم معلولیت دارد. (تصویر)

به تازگی ، هوانگ با یک زن جوان رابطه برقرار کرده است. او اغلب زود می رود و دیر برمی گردد. داستان جنسی زن و شوهر هین نیز نادیده گرفته می شود ، علاقه ای ندارد. اما وقتی هاین شک می کند ، هوانگ از پرواز امتناع می ورزد. وی توضیح داد که مشغول کار است زیرا شرکت در پایان سال فعالیت می کرد.

تا اینکه یک روز هوانگ دیر وقت مست و بدون وقفه به خانه بازگشت. هاینا به طور یواشکی تلفن شوهرش را باز کرد و تمام پیام های هوانگ را با معشوقش خواند. هر کجا که می خواند ، عصبانیت او بالا می گرفت. صورت کفتار متشنج بود ، عضلات صورتش می لرزید زیرا بیش از حد تحریک شده بود. هوانگ غالباً عکسهای کمبود پارچه را برای دوست دختر خود می فرستد تا درخواست رابطه جنسی کند. آن دو یک سری کلمات ناپسند رد و بدل کردند و هاین آن را خواند و سرخ شد.

اما مهمترین خبر این است که هوانگ اخیراً برای تیو تام فرستاده است. او می نویسد: “عزیزم. بودن با تو باعث می شود که من از همسر پیرم در خانه بیشتر بیزار شوم. او فقط مرا آزار می داد و تمام روز مرا نگاه می کرد. برگشتم تا به چهره زشت او نگاه کنم ، استفراغ کردم.

شما در یک نمایش هستید تا آن را دوست داشته باشید. فقط چند روز دیگر که به مقام معاون ارتقا یافت ، او را از خانه بیرون انداخت. در آن زمان من شما را می برم ، ما یک آینده خوش خواهیم داشت. “

هاین که سعی داشت با آرامش پیام های شوهرش را برای او بخواند و ضبط کند ، تصمیم گرفت یک درس به هوانگ بدهد.

طی چند روز آینده ، هاین هنوز رفتار عادی با هوانگ داشت ، گویی هرگز آن پیام ها را نخوانده است. اما در پشت سر خود ، پیروان خود را استخدام کرد و تمام شواهدی را در مورد تقلب هوآنگ جمع آوری کرد.

تا دیروز ، هنگامی که هوانگ سخنرانی مهمی با مدیران ارشد شرکت داشت ، هین نهان متوجه شوهرش نشد ، او داده های همسرش را با “هدیه ای” که برای او تدارک دیده بود جایگزین کرد.

هوانگ بی خبر ، به شرکت آمد و با اطمینان وارد اتاق هیئت مدیره شد. اما هنگامی که او اسلاید خود را باز کرد و در مورد برنامه توسعه محصول جدید صحبت کرد ، شواهد زیادی از فریب Hoang در صفحه نمایش بزرگ وجود داشت. پیام هایی بود که هوانگ و دوست پسرش رفت و برگشت رد و بدل می کردند و عکسهایی از چند مرغ با مرغ وجود داشت … همه چیز بالا آمد.

هوانگ به سرعت آن را خاموش کرد ، اما دیر رسید (زیرا اسلایدها به صورت خودکار پخش می شدند). آنچه باید برای همه کسانی که او را دیدند پنهان شود شروع به حرکت دادن پایین می کند. مردم سر تکان می دهند ، مردم می خندند. آنها با خشم و تحقیر نسبت به هوانگ چشمهای خود را برگرداندند.

این زوج همچنین قصد داشتند همسرش را از خانه بیرون کنند.
(تصویر)

در نتیجه ، معاون دفتر هوانگ نه تنها گم شد ، بلکه اخراج شد. هوانگ با خجالت تمام مدارك خود را پاك كرد و شركت را ترك كرد. هوانگ که به خانه رسید ، غرق در فکر عصبانیت همسرش شد ، اما نتیجه ای نداشت. او همیشه کودک را به خانه می برد. در حال حاضر ، فقط یک جلسه کتبی بگذارید تا به دادگاه طلاق مراجعه کنید. از آنجا که هاین تمام شواهد کلاهبرداری هوانگ را دراختیار دارد ، اموال و کودک احتمالاً به او بازمی گردند.هوانگ با عصبانیت کاغذهایی را که همسرش به جا گذاشته بود پاره کرد. او از عصبانیت نام او را فریاد زد.

پس از آرام شدن ، هوانگ تلفن را برداشت تا دوست دختر خود را پیدا کند ، جایی که فکر می کرد اکنون برایش آرامش دارد. اما نه ، کسی گوشی را بلند نکرد. همه اینها فقط یک صدای همهمه طولانی است. معشوقه شکست هوانگ را گرفت و با عجله از آنجا دور شد تا درگیر ماجرا نشود.

هوانگ به تنهایی در اتاق خالی شراب بیرون آورد و نوشید. هرچه بیشتر نوشید ، بیدارتر شد. از مردی که همه چیز دارد ، اکنون به صفر رسیده است.هوانگ لبخند تلخی زد.

Huong Duong HT (ریتم زندگی ویتنامی) را دنبال کنید[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *