[ad_1]

اخیراً روزنامه سان گزارش داد که یک زوج وقتی در ساحل شلوغ در لهستان بی خیال زیر باران بودند ، پایان تلخی گرفتند و بسیاری از شاهدان را متحیر کردند.

به گزارش رسانه های محلی ، این حادثه در اواسط ماه ژوئیه در شهر ساحلی میلنو رخ داد. در این ویدئو که توسط یک شاهد عینی ضبط شده است ، یک زوج نیمه برهنه درست روی شن و ماسه رابطه جنسی دارند.

زن و شوهر عاشق عاشق با تعجب و تحقیر چشم همه را نادیده می گیرند. زنی نزدیک شد و به این زوج توصیه کرد که برای رابطه جنسی به جای دیگری بروند ، اما آنها او را کاملاً نادیده گرفتند و همچنان به یکدیگر چسبیدند.

این زوج در وسط ساحل درست جلوی چشم کودکان ابر و باران می گیرند ، چند دقیقه بعد پایان وحشتناکی به دست می آید - عکس 1.

این زوج به طور اتفاقی درست در وسط ساحل رابطه جنسی دارند.

سپس دو مرد دیگر برای “آسیب رساندن” به این زوج بیرون رفتند و از آنها خواستند آنجا را ترک کنند زیرا بچه های زیادی در اینجا بودند. این زوج سرانجام مجبور به توقف شدند ، آنها دیگر نمی توانستند به عشق خود ادامه دهند. این مرد قبل از اینکه بلند شود و برود ، توسط دو نفر دیگر کتک خورد و حتی از صندل برای “آموزش” این زوج استفاده کرد.

مرد نیمه برهنه بود و به سرعت بدون پوشیدن شلوار در حضور بسیاری از مردم فرار کرد. این زوج سپس در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد و تمسخر قرار گرفتند. آنها مطمئناً خاطره ای فراموش نشدنی داشتند و دیگر آن را تکرار نمی کنند.

این زوج در وسط ساحل درست در مقابل بچه ها ابر و باران می گیرند ، چند دقیقه بعد پایان وحشتناکی به دست می آید - عکس 2.

این زوج توسط دو مرد هشدار داده و هدایت شدند.

این زوج در وسط ساحل درست در مقابل بچه ها ابر و باران می گیرند ، چند دقیقه بعد پایان وحشتناکی به دست می آید - عکس 3.

مردی که حالت نیمه برهنه دارد “با دمپایی فرار می کند”.

این حادثه باعث ناباوری کاربران اینترنت شد. یک مرد گفت: “من نمی توانستم باور کنم که آنها در کنار هم در ملاء عام در ساحل ، در حضور مردم ، حتی با بچه های آنجا بودند.”

برخی از کاربران اینترنت اظهار داشتند که پلیس باید هویت این زوج را شناسایی کند تا بتواند با دیگران کنار بیاید و الگویی برای دیگران باشد. داشتن رابطه جنسی در مکان های عمومی ، به ویژه در حضور کودکان ، می تواند عواقبی دیرتر داشته باشد. تا کنون هیچ تحقیقی در مورد این حادثه انجام نشده است.

این حادثه به این دلیل رخ داد که مردم لهستان از آزادی های بیشتری برخوردارند در شرایطی که همه گیری کووید -19 عمدتا در این کشور تحت کنترل است ، واکسیناسیون نیز گسترده است. به گفته رسانه های محلی ، تخمین زده می شود که تقریبا نیمی از مردم حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند.

کلروفیل[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *