[ad_1]

در دسامبر 2019 ، یک پرونده قتل ، افکار عمومی هند را لرزاند. مقتول پسری 7 ساله است و شخصی که این جنایت هولناک را مرتکب شده مادرشوهر و عموی وی است.

بر این اساس ، پونا دوی و داماد شوهرش ، سوا کومار ، هنگامی که شوهرش اغلب کار خود را ترک می کرد ، مخفیانه در یک رابطه بودند. بالوانت سینگ ، شوهر پونه ، راننده کامیون ، از زنای همسرش اطلاعی نداشت و ماجرا را کشف نکرد تا اینکه پسر 7 ساله اش ناپدید شد.

بالوانت گفت هنگام بازگشت از کار پسرش را ندیده است. هر بار پسری 7 ساله در آستان خانه منتظر پدرش می ماند. بالوانت تصمیم گرفت که به پلیس مراجعه کند و احساس کرد مشکلی پیش آمده است. آقای بالوانت اضافه کرد که همسرش آخرین پسر را دیده است و همچنین وی مشکوک است که همسرش در پسر گمشده نقش داشته است.

سپس پلیس جستجوی اساسی را آغاز کرد و به زودی جسد پسر مرده را در جنگل ، نه چندان دور از خانه پیدا کرد.

پسر 7 ساله فهمید که در حال بستری کردن با داماد خود است ، زن ترسناک با استفاده از یک تی شرت فاجعه ای غم انگیز ایجاد کرد - عکس 2.

اندکی بعد پونه و شوهرخواهر شوهرش برای بازجویی دستگیر شدند. پس از امتناع های فراوان تحریف شده ، سرانجام این زن اعتراف كرد كه پسرش را كشته است تا رابطه خود را با داماد شوهرش مخفی كند. قبل از حادثه ، پسر به طور تصادفی مادر و شوهرش را در تختخواب خانواده مشاهده کرد که عاشق هستند.

پونا که در یک صحنه ناراحت کننده به دام پسر خود افتاده بود ، از قرار گرفتن در معرض یک رابطه عاشقانه ترسید ، بنابراین او و داماد شوهرش قصد داشتند پسرش را بکشند. در تاریخ 18 دسامبر 2019 ، این مادر وانمود کرد پسرش را برای بازی از خانه به بیرون خانه منتقل می کند ، اما در واقع ، وقتی سوار ماشین شد ، بی رحمانه با استفاده از یک تی شرت کودک را خفه کرد و به مرگ انداخت. سپس او و داماد شوهرش برای عزاداری جنازه به جنگلی نزدیک رفتند.

بالوانت با شنیدن خبر کشته شدن پسرش به شدت صدمه دید و وقتی علت آن از زنای همسرش ناشی شد ، حتی عصبانی شد. شوهر برای مجازات این دو عامل از مقامات مجازات سختی خواست.

کلروفیل[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *