[ad_1]

عصر روز 18 ژانویه ، پلیس اونگ هوآ (هانوی) اعلام کرد که از خانواده خانم NTTT (31 ساله ، ساکن شهرداری Hoa Nam ، منطقه Ung Hoa) سیگنالی دریافت کرده است که توسط دو مرد مورد حمله قرار گرفته است. حمله در خانه. پلیس منطقه هم اکنون در حال تحقیق و روشن شدن پرونده است.

در اوایل روز ، یک فیلم 3 دقیقه ای از یک زن جوان که کودک کوچک را در آغوش گرفته بود ، هنگامی که ناگهان توسط دو مرد مورد حمله قرار گرفت ، در فیس بوک ظاهر شد.

بر این اساس ، حوالی ساعت 9 صبح روز 15 ژانویه ، زنی که پسرک کوچکی را در آغوش داشت و در طبقه اول خانه اش با یک مرد جوان و یک زن صحبت می کرد ، ناگهان توسط مردی با پیراهن سفید دستگیر شد. چوبها با عجله وارد شدند و کشته شدند.

چند دقیقه بعد مرد دیگری با پیراهن مشکی دوید و به حمله به زن ادامه داد. هر دو مرد بارها و بارها از دست و پاهای خود برای ضربه و لگد زدن به سر و صورت زن استفاده کردند و باعث صدمات جدی شدند.

علیرغم دلسردی ، دو مرد همچنان قربانی را بارها و بارها مورد ضرب و شتم قرار داده و بارها او را لعن و نفرین کردند.

نشسته برای نگه داشتن فرزند خود در خانه ، این زن توسط دو مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته و لگد زده است - عکس 2.

این زن توسط دو مرد مورد اصابت قرار گرفت و بارها به صورت او لگد زد – برش عکس از فیلم

عصر همان روز ، هنگام صحبت با Tuoi Tre Online ، NHT (برادر مقتول) گفت كه خواهرش ت به همسر یكی از دو مرد پول قرض كرده است. بارها خانم T. به خواستگاری می آمد ، اما به او مبلغی پرداخت نمی شد ، بنابراین دو طرف درگیری داشتند.

آقای تی گفت: “خواهرم در بیمارستان 103 تحت معالجه است. پزشک تشخیص داد که خواهرم از ناحیه صورت و سر آسیب دیدگی جدی دارد.”

در مورد این حادثه ، یکی از رهبران کمیته مردمی کمون هوآ نام گفت که این حادثه ناشی از وام خانم تی به یکی از دوستان نزدیکش در کمون هوآ نام است. با این حال ، این دوست ورشکست شد و نمی توانست پول پرداخت کند ، بنابراین دو طرف درگیری داشتند که منجر به حادثه شد.

مطابق با دن ترونگ

جوانان

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *