[ad_1]

برای همه ، مرگ یکی از اعضای خانواده بسیار دردناک است ، گویی هیچ دردی در دنیا قابل مقایسه نیست. با این حال ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، فرد زنده باید برای زنده ماندن سعی کند آن درد را دفن کند. با این حال ، افرادی هستند که نمی توانند این حقیقت را بپذیرند و مدینه فاضله را ایجاد کنند.

در اواسط ماه مه سال 2019 ، مردی 40 ساله از تانگکاک ، جوهور ، مالزی هنگامی که 4 ماه با بدن مادرش زندگی کرد ، باعث هیجان شد. با کشف آن ، بدن مادر بسیار تجزیه و بدبو شده بود.

این زن با دیدار عمه بیمار خود ، که توسط پسر عمویش متوقف شد ، پیش بینی کرد که مشکلی پیش آمده است ، بنابراین او این موضوع را به پلیس گزارش داد و سپس شاهد صحنه وحشتناک آن بود - عکس 1.
این زن با دیدن عمه بیمار خود ، که توسط پسر عمویش متوقف شد ، پیشگوئی داشت که مشکلی پیش آمده است ، بنابراین در کلانتری ظاهر شد تا شاهد صحنه وحشتناک باشد - عکس 2.

مرد نمی تواند بر درد از دست دادن مادر خود غلبه کند و منجر به اقدامات غیر منتظره می شود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط پلیس ، زنی که پسر عموی این مرد است ، در آوریل 2019 سعی کرد به ملاقات مادرش برود ، اما او بارها به دنبال دلایل آزاد نشدن پسر عموی خود بود. او احساس بدی داشت ، بنابراین در 10 مه 2019. او تصمیم گرفت پلیس را آگاه کند و سعی کرد داخل شود تا ببیند اوضاع چگونه پیش می رود.

وقتی پلیس در تاریخ 10 مه 2019 به محل حادثه رسید ، متوجه شد که بدن مادر به شدت تجزیه شده است. در آن لحظه ، راز مرد کاملاً فاش شد.

وی گفت که مادر 85 ساله وی پس از صرف غذا در 13 ژانویه 2019 بیهوش شد. پس از آن ، او مراسم تشییع جنازه مادر خود را انجام نداد ، بلکه او را به صورت قائم روی صندلی قرار داد و گویا هنوز زنده است و به مدت 4 ماه به همین ترتیب. او حتی درست در کنار بدن پوسیده مادرش غذا خورد!

این زن با دیدن عمه بیمار خود ، که توسط پسر عمویش متوقف شد ، احساس کرد که مشکلی پیش آمده است ، بنابراین این موضوع را به پلیس گزارش داد و سپس شاهد صحنه وحشتناک آن بود - عکس 3.

این مرد بدن مادر خود را به مدت چهار ماه روی صندلی کنار میز غذاخوری گذاشت.

وقتی بدن بانوی پیر پوسید و بوی بدی گرفت ، مرد در حالی که از مگس پرهیز می کرد درهای اصلی و پنجره ها را می بندد تا از بو خارج نشود.

یکی از همسایگان همچنین گفت که او بوی وحشتناکی از خانه این مرد در ماه آوریل بو می دهد ، اما توجه زیادی نکرده زیرا فکر می کند این بوی مدفوع و ادرار زن پیر است. او مرد دیگری را دیده بود که یک بشکه مایع زرد ریخت ، اما معلوم شد که این یک مایع از یک جسد پوسیده است.

از نظارت خارجی ، پلیس دریافت که هیچ جای زخم یا زخمی مشکوک بر روی بدن زن پیر وجود ندارد. بنابراین آنها فرض کردند این پرونده یک مرگ طبیعی است ، اما پلیس همچنین جسد وی را برای کالبد شکافی و تحقیقات بیشتر به سردخانه بیمارستان Tangkak فرستاد.

این خانم 40 ساله در پاسخ به این س whyال که چرا بلافاصله پس از مرگ مادرش با پلیس تماس نگرفت ، گفت که می ترسد این کار را انجام ندهد ، زیرا می ترسد دستگیر شود. وی همچنین افزود كه بدن مادرش تنها دو روز پس از مرگ ورم كرد.

این مرد مبتلا به افسردگی شده است و تنها کسی است که سالها پیش پدرش در یک حادثه درگذشت با مادرش زندگی می کند.

منبع: WOB

LT[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *