[ad_1]

در حال حاضر ، اپیدمی COVID-19 در سراسر جهان از آسیا تا اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، آفریقا دوباره در حال رشد است … از جمله آنها تایلند است. در حال حاضر ، نخست وزیر ، پرایوت چان او چا ، برای جلوگیری از شیوع COVID-19 ، یک سری مقررات جدید را با 28 شهرک ، از جمله پایتخت بانکوک ، از 4 ژانویه به تصویب رسانده است.

مشخص است که استانها و شهرهای فوق در گروه مناطق قرمز طبقه بندی می شوند. این مناطق بیشتر تحت تأثیر COVID-19 در کشور هستند و تحت شدیدترین مقررات ضد اپیدمی قرار دارند.

مقیاس خطر آسیب همه گیر تایلند شامل سه سطح با کاهش درجه ، منطقه قرمز ، منطقه نارنجی و منطقه زرد است. جلسات ، سمینارها و موسسات خیریه در مناطق منطقه سرخ ممنوع است ، به استثنای رویدادهایی که از طرف دولت ترتیب داده شده یا دارای مجوز است.

این دلیل بسته شدن کاخ سلطنتی تایلند است - عکس 2.

کاخ سلطنتی در تایلند به دلیل شیوع COVID-19 بسته خواهد شد.

خانواده سلطنتی تایلند که خارج از حوزه اپیدمی نبوده ، کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته بود. به طور خاص ، کاخ سلطنتی تایلند و برخی دیگر از مقاصد گردشگری در بانکوک از 5 تا 31 ژانویه به دلیل گسترش سریع بیماری همه گیر COVID-19 در آن کشور بسته خواهد شد.

بر این اساس ، در تاریخ 4 ژانویه ، روابط عمومی دولت تایلند پیام دفتر داخلی سلطنتی این کشور را در توییتر منتشر کرد. بر این اساس ، کاخ سلطنتی تایلند و برخی از مکان های دیگر از 5 تا 31 ژانویه به دلیل اثرات بیماری همه گیر COVID-19 بسته خواهد شد.

مکان های بسته شامل کاخ سلطنتی ، معبد بودای زمردی ، کاخ بانگ پان این ، کاخ حباب ، سینمای سلطنتی Sala Chalermkrung ، منطقه پروژه Chang Hua Man و دو موزه دیگر است.

در حال حاضر ، طبق آمار دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد COVID-19 در تایلند 8،439 مورد و 65 مورد مرگ است.

کوئن کن (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *