[ad_1]

حلقه Tuyen Chien همچنان از یک استعداد فکری جدید به نام Nguyen Thi Lan Anh – 20 ساله استقبال می کند. به نظر می رسد این دختر به Do Thanh Dat اعلان جنگ می دهد – “Super Mutants” رکورد 150 امتیاز را با “تعداد ستاره ها” سوداوی ثبت کرد. قبل از این رویارویی ، قضات نمی توانستند نگران لان آن باشند ، وقتی با یک دشمن بزرگ مانند تان دات روبرو می شوند. Lan Anh در پاسخ به س MCال MC Tran Thanh که چرا می خواهد Thanh Dat را به چالش بکشد ، تأیید کرد: “وقتی به اینجا آمدم ، می خواستم بالاترین قله خرد را فتح کنم.”

هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک را بیان کند - عکس 2.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک بگوید - عکس 3.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 4.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اعتماد به نفس استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 5.

هیئت داوران قسمت 8 هوش فوق العاده ویتنامی.

MC Tran Thanh بدون توقف در آنجا به سختی س askال کرد: “همه نمی خواهند بگویند که تسخیر فتح است ، شما باید به چیزی اعتماد کنید!”. لان آنه به سادگی به آرامی پاسخ داد: “بر اساس توانایی یک دختر 20 ساله!” پاسخ اعتماد به نفس او کل استودیو را بسیار هیجان زده کرد. تان دات در ارزیابی حریف گفت: “لان آن باید چیزی واقعاً قدرتمند داشته باشد تا جرات کند برای به چالش کشیدن به اینجا بیاید و همچنین ممکن است آمادگی دقیق داشته باشید. حریف چقدر قدرتمند است ، من همیشه قدردان توجه خواهم بود و همه چیز ممکن را در مسابقه پیش رو امتحان خواهم کرد. “

هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک بگوید - عکس 6.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 7.

چالشی که Thanh Dat و Lan Anh با آن روبرو می شوند ، اشیاidden پنهان نامیده می شود. برای این چالش ، 8 مجموعه کد 3 رقمی در 8 مجموعه غیروگرام رمزگذاری می شوند. هر دو بازیکن باید با رمزگذاری و یافتن 8 عدد کدگذاری شده با نمایش و علامت گذاری بر روی اعداد پیشنهادی ، از تفکر منطقی استفاده کنند. سپس ، Thanh Dat و Lan Anh بر اساس این 8 کد هستند تا تصویر گاومیش پنهان شده در ماتریس عددی را با هزاران عدد بزرگ و کوچک که در جهات مختلف مرتب شده اند ، بیاورند و پیدا کنند.

2 شما پاسخ را در 30 تصویر گاومیش تعریف می کنید تا پاسخی را بدهید که همان بوفالویی است که تیم فنی در ماتریس عددی پنهان کرده است. وقتی بازیکن اول زنگ حق پاسخ دادن را می دهد و بازیکن دیگر 10 دقیقه وقت دارد تا چالش را تکمیل کند ، جواب تأیید می شود. بازیکنی که پاسخ صحیح داشته باشد و از کمترین زمان استفاده کند برنده است.

هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک بگوید - عکس 8.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اعتماد به نفس استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 9.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 10.

در انتهای شرح چالش ، توك تین ، ممتحن ، آسمان را فقط با یك چالش بیش از حد تخیل می شناسد. قاضی لای ون سام نیز وحشت زد: “من سردرد می گیرم ، مدتی است که به قوانین برنامه گوش می دهم ، می ترسم ، نمی دانم چگونه آن را حل کنم. اما یادم هست آیا Thanh Dat قبلاً چالش صورت فلکی را حل کرده است ، فکر نمی کنم این موضوع برای او ناشناخته باشد ، اما برای Lan Anh ، وقتی برای اولین بار ظاهر شدم ، از نحوه عمل او عصبی بودم. با یک مشکل وحشتناک مانند این. “

بازی بعدی در قسمت 8 ، 2 ذهن عالی با توانایی عالی برای مشاهده ، تصور و فکر در فضا هستند – Duc Giang و Thai Tan. دوک جیانگ در مورد حریف خود اظهار داشت: “من احساس می کنم توانایی تانگ در تشخیص بینایی در مقایسه با توانایی دور اول بسیار قدرتمند است ، به نظر می رسد توانایی من و تانگ دو طرف است. كاملاً متفاوت از يكديگر است. “تاي تانگ” كه به طور خاص در مورد اختلافات اين دو با هم تقسيم مي شود ، ادامه داد: “براي من ، من از روش تخيل استفاده خواهم كرد و جيانگ از نتيجه گيري استفاده خواهد كرد.

هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک بگوید - عکس 11.

در حلقه Tuen Chien ، هدف اصلی چالش هردوی شما ، لاتاریت است. نام علمی لاتریت ها لاتریت است – سنگی که در اثر هوازدگی بسیار زیاد سنگ اصلی زیرین ایجاد شده است ، معمولاً زرد و قهوه ای مایل به قرمز ، زیرا حاوی محتوای بسیار زیادی اکسید آهن است. ترکیب لاتریت عمدتا آلومینیوم و آهن است. هر سنگ لاتریتی که یک بار ساخته شود ، دارای یک ساختار سطحی همه کاره با منافذ بسیار پیچیده و تفاوت های بسیار کوچک است.

این ماده خاص به عمق آثار معماری هزاره نفوذ کرده و زیبایی بسیار منحصر به فردی را برای هر ساختمان به ارمغان آورده است. برای داشتن سنگ کافی برای این دسته از مسابقات ، متخصصان ویتنام Super Tri Tue با حضور در Thach That District ، هانوی ، نزدیک به 100 سنگ لاتریت را از بین بیش از هزار سنگ پیدا و انتخاب کردند. 100 سنگ واجد شرایط بلافاصله بسته بندی و با دقت از منطقه Thach That – هانوی به شهر هوشی مین – جایی که چالش رخ داد ، منتقل شدند. در اینجا ، تیم فنی با استفاده از دستگاه برش با بالاترین دقت ، این سنگها را از وسط به 200 قطعه تقسیم می کند ، که با همان تعداد مشخص شده و رنگ آنها متفاوت است.

هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اعتماد به نفس استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشت زده را بیان کند - عکس 12.
هوش فوق العاده: دختر 20 ساله با اطمینان استاد را به چالش می کشد تا ستاره ها را تا 150 امتیاز بشمارد ، لای ون سام می تواند فقط دو کلمه وحشتناک بگوید - عکس 13.

این بار ، Duc Giang و Thai Tan توانایی های متعالی خود را در کنار چالشی بنام Thought Thi Giac آزمایش خواهند کرد. 100 سنگ لاتریت روی صحنه وجود دارد ، هر قطعه از وسط به دو قطعه کوچک تقسیم می شود و در 2 ستون A و B با شماره های متناظر از 1 تا 100 مرتب می شود. آزمایش کننده هر یک از 3 عضو ، ستون A و پدر را انتخاب می کند. مرحله مرکزی در 60 دقیقه ، هر دو باید از توانایی خود برای مشاهده و حفظ شکل و ساختار سه سنگ انتخاب شده استفاده کنند و سریع به ستون B بروند تا نیمه دیگر را که دقیقاً با ستون A مطابقت دارد ، پیدا کنند. برنده می شود در مورد اعداد یکسان ، کاربر با زمان کمتری برنده می شود.

قسمت 8 سوپ روشنفکران از ویتنام – فصل 2 ساعت 20:00 پخش می شود. شنبه – 9 ژانویه 2021 به طور همزمان از کانال تلویزیونی Vie Channel – HTV2 ، VICE GIRLS و برنامه VieON.

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *