[ad_1]

در مورد اتومبیل لوکس پورشه که خط وسط را “شخم می زند” ، طبق اطلاعات خانوادگی راننده ، گمان می رود که سکته راننده در شب 7 ژانویه در منطقه نزدیک به تونل کیم لین (هانوی) رخ داده باشد. دانستن اینکه او سکته کرده منجر به تصادف شده است.

توسعه غیرمنتظره سو the ظن راننده برای رانندگی با ماشین در کنار برخورد پورشه با یک سری درختان - عکس 2.

صحنه تصادف.

بر این اساس ، این تصادف در ساعت 20:45 دقیقه 7 ژانویه رخ داد ، یک ماشین لوکس پورشه حامل یک BKS 30A-316.xx ، که توسط یک راننده مرد اداره می شد ، در جهت Dai Co Viet – Xa Dan حرکت می کرد. این مقام مسئول گفت ، هنگامی که به منطقه منتهی به تونل کیم لین رسید ، ماشین ناگهان کنترل خود را از دست داد ، خط میانی را “خراب کرد” و به لاین مقابل هجوم برد.

به گزارش زینگ نیوز ، TDT (یکی از اعضای خانواده راننده) ، راننده خودرو به دلیل برودت هوا دچار سکته مغزی شد که منجر به از دست دادن کنترل شد. خانواده راننده همچنین گفتند که پس از تصادف راننده به بخش اورژانس در بیمارستان باخ می منتقل شد.

توسعه غیر منتظره پرونده راننده ای که مشکوک به سکته مغزی از رانندگی به پورشه ، برخورد به یک سری درختان شده است - عکس 3.

مردی “ناشناخته” ظاهر شد که مظنون به رانندگی با ماشین پس از تصادف بود.

در کنار این حادثه ، آیا اخیراً شبکه های اجتماعی با انتشار تعدادی از تصاویر حادثه ، باعث شده است که مردم نتوانند دیگر از س questionsال درباره علت واقعی حادثه دست بکشند؟

طبق تصاویر به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی ، بلافاصله پس از تصادف مردی با پیراهن سفید در کنار پورشه ظاهر شد. در این مرحله ، مرد از تلفن استفاده می کند و کاملاً بیدار است.

بلافاصله پس از تصادف و به ویژه هنگامی که تصاویر فوق العاده مرد “عجیب” پس از تصادف در کنار ماشین ظاهر شد ، کاربران شبکه نمی توانند کمک کنند اما حرکت نکنند.

در حال حاضر ، هنوز علت حادثه توسط نیروهای عملیاتی در دست بررسی است.

KN (شما)

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *