[ad_1]

بیش از 10 سال پیش ، کمیته مدرسه “کوارتت 10A8” به لطف محتوای جذاب و صمیمی مورد توجه مردم قرار گرفت. با تماشای فیلم ، مخاطبان نمی توانند تصویر Phan Linh شیرین و رویایی را فراموش کنند و این نقش را Thuy Anh ایفا می کند. بیش از یک دهه بعد ، توی آن دختری نادر از کوارتت 10A8 است که هنوز هم در حال بازیگری است. این دختر 26 ساله از طریق فیلم هایی مانند “یک عمر نارضایتی” یا “عشق و جاه طلبی” به طور فزاینده ای استعداد خود را ابراز می کند و در قلب بسیاری از بینندگان اثری برجای می گذارد.

در این فیلم ، او با مهارت بازیگری تحت تأثیر قرار می گیرد و در زندگی واقعی Thuy Anh به لطف سبک شخصی ، سبک بازی و سکسی تعداد زیادی از طرفداران را به خود جلب می کند. و نکته بسیار قابل توجه دیگری نیز در مورد این دختر وجود دارد که مجموعه ای از 4 مدل موی کوتاه بسیار شیک است که هر دختری می تواند آن را دنبال کند.

لوبیا با دم صاف

این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 1.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 2.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 3.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 4.

لوبیا با دم صاف ابتدایی ترین و در عین حال آشنا ترین مدل مو است. همانطور که برای این مدل مو ، Thuy Anh احساس خسته کننده ای ایجاد نمی کند ، اما با یک ظاهر زنانه ، اغوا کننده ، اما نه کمتر مدرن ، تحت تأثیر قرار می گیرد. راز او این است که موهای خود را قهوه ای رنگ می کند تا جوانی و مدل را افزایش دهد. علاوه بر این ، Thuy Anh اغلب تخت خود را به صورت زیگزاگ کف می کند تا حجم آن بیشتر شود و جلوه زیبایی از چهره ایجاد کند.

لوبیای موی بلند

این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 5.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 6.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 7.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 8.

در حال حاضر ، Thuy Anh با مدل موی لوبیای بلند می چسبد. این مدل موی سبک و خنک است ، با درخشش و فردیت موهای کوتاه با لطافت و ظرافت موهای بلند مخلوط شده است. Thuy Anh به جای اینکه دم خود را کوتاه کند ، مدل موی لایه ای را انتخاب کرد و این انتخابی بود که به او کمک می کند ظاهری جوان و لیبرال داشته باشد. هنوز هم ، لایه بندی موهای گور مد است ، بنابراین شما باید یاد بگیرید که چگونه آرایش شیک انجام دهید.

موهای کوتاه کوتاه

این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 9.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 10.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 11.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 12.

اگر از داشتن موهای کوتاه کوتاه بی حوصله هستید ، سریعترین راه برای تغییر شکل ظاهری ، فر دادن موهاست. موهای کوتاه فر به شما کمک می کند ظاهری زنانه ، اغواگرانه و آزادانه به دست آورید. نکته خوب دیگر این است که اگر موهای فر کوتاه دارید ، از پیری نمی ترسید ، ظاهر فقط جوان و چشمگیر است. سرانجام ، می توانید رنگ موهای خود را مانند: قهوه ای نارنجی ، قهوه ای عسلی یا قهوه ای طلایی مانند Thuy Anh برای قسمت “بازیگوش” رنگ کنید!

موهای لوبیای کوتاه شده

این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 13.
این بازیگر زن با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 14.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 15.
این بازیگر با شیک ترین مدل موهای کوتاه در جهان VTV است - عکس 16.

موهای لوبیای چند لایه نسبت به موهای دم تخت آزادتر و سرزنده تر به نظر می رسند ، از نظر سن دارای سن خوبی هستند و خوش تیپ نیستند. این مدل مو برای بسیاری از سبک های مختلف لباس مناسب است ، و این نشان می دهد این واقعیت که وقتی دوستانی که موهایشان را کوتاه می کنند ، Thuy Anh لباس های سکسی می پوشد ، شخصیت او هنوز مناسب است ، اما پوشیدن دامن سکسی نیز بسیار زیبا و جذاب است.

عکس: شخصیت اینستاگرام

مطابق با روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *