[ad_1]

انگور بنفش آکبی در منطقه توهوکو ژاپن متولد شد. با شکل بیرونی مانند سیب زمینی شیرین بنفش ، شکل داخلی آن سفید است و دارای دانه های سیاه است ، مانند میوه شور.

شما می خواهید در هنگام Tet استقبال شما متفاوت باشد: این انگور بنفش را بخرید - تصویر 1.

علاوه بر رنگ عجیب ، انگور آکبی بنفش روش های زیادی برای پخت و پز دارد ، مانند استفاده از پوست سرخ شده با سبزیجات ، پوست انگور کبابی ، سرخ کردن یا آرد غلتک (تمپورا). پوست اکبی کمی تلخ و تلخ است اما وقتی پخته شود تلخی را از مزه تلخ آن پاک می کند. ما آن را با پودر میسو سرخ می کنیم ، کاملاً در مقابل تلخی این پوسته. روده های آكبی مانند روده های میوه شور است ، اما هنگام خوردن ، دانه ها باید برداشته شوند.

شما می خواهید میز میهمانان در طول tet متفاوت باشد: این انگور بنفش را بخرید - تصویر 2.

طبق برخی از اطلاعات یک وب سایت در مورد غذاهای ژاپنی ، از دانه های Akebi همچنین برای فرآوری کره استفاده می شود. با این حال ، از آنجا که میوه ها به صورت وحشی رشد می کنند و کمیاب و گران هستند ، روغن اکبی اغلب به عنوان یک گیاه استفاده می شود.

شما می خواهید در هنگام Tet استقبال شما متفاوت باشد: این انگور بنفش را بخرید - تصویر 3.

در حال حاضر ، انگور ارغوانی Akebi با قیمتی ده برابر بیشتر از Binh Thuan به فروش می رسد. در بازار آنلاین ، هر میوه 300 گرم دارای قیمت فروش 300000 VND / میوه است.

شما می خواهید در هنگام Tet استقبال شما متفاوت باشد: این انگور بنفش را بخرید - تصویر 4.

آکیبی گیاهی کوهنوردی است که در کوههای توهوکو ، جزیره هونسو ، شمال ژاپن رایج است. در حال حاضر علاوه بر رشد طبیعی ، این گونه از 20 سال گذشته در یاماگاتا نیز رشد کرده است اما تولید کمی دارد.

این درخت برای مدت کوتاهی از یک سال میوه می دهد و به سرعت خراب می شود که منجر به گرانی می شود. در وب سایت Rakuten Global Market (ژاپن) 5 نهال آکبی نزدیک به 10 دلار قیمت دارند.

شما می خواهید در هنگام Tet استقبال شما متفاوت باشد: این انگور بنفش را بخرید - تصویر 5.

ژاپنی ها معمولاً میوه تازه آکبی را می خورند و از پوست آن به عنوان ماده غذایی آشپزی استفاده می کنند ، در حالی که می توان دانه ها را به روغنهای اساسی و برگهایی که برای تهیه چای استفاده می شود ، استخراج کرد.

چینی ها از پوست ، دانه ها و برگ ها برای فرآوری گیاهان دارویی استفاده می کنند. در وب سایت علی بابا ، قیمت عمده عصاره پودر آکبی از 10 تا 100 دلار برای هر کیلوگرم متفاوت است.

زنبق (مصنوعی)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *