[ad_1]

در تاریخ 2 فوریه ، پلیس لام دونگ گفت كه آنها سه نفر را با سو fraud استفاده كلاهبردارانه از اموال با ایجاد Fanpage “اشتراك برای فقیران” برای انتشار تصاویر شرایط دشوار ، درد ، از دست دادن تحریک خیرین دستگیر كرده اند. برای انتقال پول در حمایت از اختلاس.

یک اشتراک Fanpage برای فقرا در حال حاضر ایجاد کنید ... بیش از 600 میلیون VND فریب خورده - عکس 1.
مرکز Tao Ba Lok رهبر گروه کلاهبرداری است.

این 3 نفر شامل: دائو با لوک (27 ساله) ، هویین نگوک پوچ (25 ساله ، ساکن شهرستان دون دونگ ، استان لام دونگ) ، دانگ ویت فوونگ (30 ساله ، از Binh Thuan) بودند.

ایجاد یک Fanpage آن را برای فقرا به اشتراک بگذارید ... بیش از 600 میلیون VND فریب خورده - عکس 2.
موضوع Huynh Ngoc Phuc در بخش پلیس.

در جریان تحقیقات اولیه ، بیش از 1000 نیکوکار فریب خوردند زیرا هنگام خواندن اطلاعات Fanpage “اشتراک برای فقیران” که این گروه ایجاد کرده بودند ، برای حمایت از افراد پول انتقال می دادند.

با مبلغی که هر شخص از 50،000 تا 5 میلیون ویپن یا بیشتر پشتیبانی می کند ، کل مبلغ پولی که دائو با لو منجر به کلاهبرداری شد به 600 میلیون ویوند رسید.

ایجاد یک Fanpage آن را برای فقرا به اشتراک بگذارید ... بیش از 600 میلیون VND فریب خورده - عکس 3.
موضوع Huynh Viet Phuong توسط پلیس لام دونگ ، که توسط Binh Duong نقل مکان شده است ، در حال بررسی است

با جمع آوری اسناد و مدارک جمع آوری شده ، پلیس لام دونگ در حال تحقیق در مورد پرونده ، محاکمه متهم و بازداشت Da Ba Loc و Huynh Ngoc Phuc در Da Lat به مدت 3 ماه است. علاوه بر این ، پلیس لام دونگ ، با هماهنگی پلیس بن دوونگ ، همچنین فوراً دانگ ویت پوئونگ را كه در استان بن دوونگ مخفی شده است ، دستگیر كرد و برای انجام تحقیقات به لام دونگ منتقل شد.

به گفته دین Thi (Nld)

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *