[ad_1]

در قسمت 13 بازگشت بین عشقآقای فونگ هنوز با Toan درد دارد ، بنابراین راه ها و روابطی پیدا می کند تا اجازه دهد در یک شرکت خصوصی یکی از آشنایانش کار کند. اما توان به عنوان فردی که تمایلی به پیشرفت نداشت ، یا خودشیفته بود و مجبور به انجام کاری شد که دوست نداشت انجامش دهد ، با ذهنی منحرف و حواس پرت به کار می رود. در حال حاضر ، وقتی کار خود را شروع کرد ، توان اشتباه کرد و توسط مدیرش به مدیر گزارش شد. اگرچه وی برای یک دادخواست دو ماهه به امضا رسیده است ، اما به نظر نمی رسد اوضاع برای توان خیلی مثبت باشد.

بازگشت به قسمت 14 میانه عشق: با فرض اینکه شوهرش از رفع آن امتناع ورزد ، ایان خواهان طلاق است - عکس 2.

به نظر می رسد که جنا از فروش لوازم آرایشی آنلاین استفاده می کند. از آنجا که برای پس انداز پول ، او مرتباً با شوهرش تماس می گرفت تا کالاها را برای مشتریان بفرستد ، و باعث می شود Toan بیش از حد دست و پا کند. در همین حال ، آقای فوونگ گاهی اوقات زمزمه زوج جوان را می شنید و شکایت های Toan در مورد شغل جدیدش باعث شد او بسیار ناامن باشد …

در قسمت 14 گزیده بازگشت بین عشق ، رئیس جدید توان از کل تیم می خواهد تا تمرکز زیادی داشته باشند تا وقت بیشتری را صرف کار کنند. وی سپس به هشدار Toan روی آورد: “در مورد مهارت های فروش ، شما باید با دقت فرا بگیرید. فراموش كردم كه آن را ذکر كنم ، در اینجا هیچ اولویتی وجود نخواهد داشت. اگر نمی توانید بفروشید. در مورد كالاها ، رابطه با مدیر آنها همچنین درست هستند و از والدین خود انتظار كمك ندارند. ”

بازگشت به قسمت 14 میانه عشق: با فرض اینکه شوهرش از تصحیح اشتباه خودداری کند ، ایان خواهان طلاق است - عکس 3.

در خانه ، توان توسط پدرش مورد مواخذه قرار می گیرد: “پرسنل جدید باید سخت کار کنند. من مثل این هستم ، می ترسم آنها در کمتر از 2 ماه کار خود را ترک کنند. من چه اشتباهی کردم؟ من کردم. اگر شما برای یک کار برای شما درخواست می کنید ، شما باید مسئولیت پذیر باشید “.

Toan با رد گفتن از پذیرش ، صریحاً استدلال می کند ، “استراحت کن ، استراحت کن ، من اهمیتی نمی دهم. آیا نمی بینی که بیش از حد در کار من دخالت می کنی؟ من نمی خواهم برای حرف هایم حقوق بگیرم.

سپس از طرف پدرش به شما آموزش داده شود: “اگر چنین است ، شما باید توانایی خود را ثابت کنید ، باید ثابت کنید که لیاقت این حقوق را ندارید.”

پس از آن ، توان و یان کاملاً با هم مشاجره کردند. ایان برای همیشه با شوهرش نظر داد ، بنابراین او ناراحت شد و گفت: “بازگشت و هنوز هم نمی تواند از شر بیماری خلاص شود ، کسل کننده است ، کمی غرور.” سپس توان به طور تصادفی همسرش را هل داد ، بنابراین ایان با ناامیدی خواستار طلاق شد: “من احمق هستم که چشمانم را می بندم. در گذشته ، او به من قول داده بود همه چیزهایی را که دوست دارند و از من مراقبت می کنند ، نمی گذارد رنج بکشم. او در خانه شما مانند یک ملکه زندگی خواهد کرد. سخنان شما چنان کمرنگ است که می توانم گوش هایم را درست کنم … من نمی دانستم چگونه آن را درست کنم و می خواستم بیرون بروم و سپس طلاق بگیرم.

قسمت 14 بازگشت به اواسط عشق ، ساعت 21:00 امروز (6 ژانویه 2020) از VTV1 پخش می شود.

TA (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *