[ad_1]

4 ژانویه 2021 | 19:02

در خانه شما مبلمان زیادی وجود دارد که خیلی قدیمی و منسوخ شده اند. شما باید آنها را برداشته و ظروف مناسب را جایگزین آنها کنید تا به فضای زیبا ، مدرن و پیچیده کمک کنید.

خواه آن را تشخیص دهید یا نه ، بسیاری از مطالعات نشان می دهد که فضای زندگی تأثیر بسزایی در خوشبختی مردم آنجا دارد. این فضا همچنین تا حد زیادی شخصیت ، عادات و سبک زندگی میزبان را نشان می دهد.

بنابراین وقتی می خواهید کسی را درک کنید می توانید به فضا یا اتاقی که او در آن زندگی می کند نگاه کنید. شما بیشتر شخصیت آنها را خواهید شناخت.

فردی باهوش و خلاق ، پیشرفته و با دانش ، مسلماً وسایل منسوخ شده را در خانه خود برداشته و ظریف ترها را جایگزین آنها می کند.

1. یک تکه فرش یا یک فرش تیره با حوله غبارآلود. پس از یک دوره استفاده ، دیگر قادر به تمیز کردن آنها نخواهید بود. این نیز از نوع فرش “محدود” است که مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فضای خانه شما را تخریب می کند. یک اتاق مدرن با هوشمندی نوسازی و قرار دادن فرشی با ویژگی رنگی مناسب با اتصال به فضا برای زیبایی هر چه بیشتر آپارتمان انجام می دهد.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 1.

2. پرده های مهره ای چوبی منسوخ شده اند ، همانطور که حدود 20 سال است این روند ادامه دارد. به همین دلیل می توانید آنها را بردارید تا جای آنها را با پرده های پارچه ای زیبا که فضا را نرم می کنند و همچنین زیبایی خانه شما را ایجاد می کنند ، جایگزین کنید.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 2.

3. قاب عکس ، قاب عکس با ظرافت قاب یک روند بسیار قدیمی خواهد بود. آنها را با تصویری نزدیک به طبیعت جایگزین کنید. قاب عکس باید ساده ترین ماده و طرح را انتخاب کند تا تصویر موجود در تصویر را تحت تأثیر قرار دهد و چشم نوازتر شود.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 3.

4- لوازم جانبی با همان مواد مبل روندی بیش از حد کسل کننده و قدیمی است. بنابراین ، بیایید با بالشهایی غیر از مواد و رنگ لهجه ای برای فضا ایجاد کنیم. شما می توانید بالش هایی با اندازه ها ، اشکال و الگوهای مختلف انتخاب کنید تا کنتراست لازم را برای فضای داخلی ایجاد کنید.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 4.

5. قبلاً هنگام انتخاب لباس زیر ابریشمی اتاق خواب از لوکس تری برخوردار می شد. طبق روند مدرن ، می توانید ملافه های نخی ، نایلونی و … را جایگزین آنها کنید.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 5.

6. انحراف در انتخاب رنگ و مواد داخلی باعث می شود اتاق کاملاً ارزان به نظر برسد و زیبایی کمتری داشته باشد. به جای خرید مبلمان جدید ، می توانید با پوشاندن نقص آنها را از بین ببرید.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 6.

7. لامپ های دیواری گل بسیار درخشان به نظر می رسند. سعی کنید با چراغ های سقفی ساده تر با روند مد همراه باشید. ابتدایی ترین رنگ ممکن نیز فضا را چشمگیرتر می کند.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 7.

8- گلهای ابریشمی رنگی نیز فضای اتاق را از ظرافت و بهم ریختگی کمتری برخوردار می کنند. بنابراین ، گلی را که دوست دارید انتخاب کنید و آن را به ساده ترین شکل قرار دهید. اتاق شما زیبا تر ، نرم تر خواهد بود.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 8.

9. شما می توانید یک هنر دوست باشید و بسیاری از نوارها و ضبط های موسیقی را جمع آوری کنید. آنها به صورت کتاب در قفسه و همچنین به صورت سنتی ذخیره می شوند. فضا را تازه کنید ، گوشه های گالری را با نصب روی دیوار ، قفسه کوچکی به میز اضافه کنید.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 9.

10. حوله های حیوان شکل اتاق را پیر کرده و از ظرافت کافی برخوردار نیستند. می توانید آن را با حوله های اکولوژیکی ، ساده ترین رنگ ممکن ، جایگزین کنید. با انتخاب روسری برای حیوانات فضا زیباتر خواهد شد.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 10.

۱۱- وقتی وسایل قدیمی را با وسایل مدرن قرار دهید فضای اتاق گمراه کننده خواهد بود. با زیرکی آنها را در پایین جدول پنهان کنید تا فضا همگام شود.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 11.

12. دیواری ساخته شده از کاشی های سقفی زیبایی روستایی و چشمگیری را به فضا وارد می کند ، اما همه نمی توانند از آن استفاده کنند. بنابراین ، اگر هوشمندانه از دیوار به داخل فضای داخلی ایجاد نکنید ، بهترین راه رنگ آمیزی دیوار یا استفاده از کاغذ دیواری است.

اگر نمی خواهید خانه شما منسوخ شود ، مبلمان باید بلافاصله دور انداخته شود - عکس 12.

مطابق با ریتم زندگی ویتنامی

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *