[ad_1]

دیر بیدار ماندن البته چیز خوبی نیست. اما اگر نمی توانید بلافاصله از این عادت بد خلاص شوید ، نباید اجازه دهید معده خالی شما را آزار دهد. گرسنگی یکی از دلایل دشوارتر خوابیدن است ، به ویژه در هوای سرد فعلی.

بنابراین ، اگر احساس می کنید که امشب نمی توانید زود بخوابید ، به آشپزخانه بروید و یک میان وعده تهیه کنید ، که در زیر توصیه می کنیم. معده تنش ، افتادگی پوست چشم!

تخم مرغ بخارپز ژاپنی Chawanmushi

Chawanmushi به معنای “بخار پز شده در یک فنجان چای” است. این غذای پیش غذای سنتی ژاپنی ها محسوب می شود و غذای کاملاً مشهوری در این مکان است.

ماده اصلی ترکیبی از تخم مرغ است که با سس سویا ، آبگوشت داشی و میرین مخلوط می شود ، با بسیاری از مواد دیگر مانند قارچ شیاتاکه ، کامابوکو ، … و در یک فنجان مانند یک فنجان چای بخار پز می شود.

تخم های بخارپز Chawanmushi به سبک ژاپنی برای بزرگسالان و کودکان مناسب است. اگر خانواده فرزندان خردسال داشته باشد ، این غذای جدید نوید کمک به آنها را می دهد تا از غذا بیشتر لذت ببرند!

مواد لازم برای تهیه تخم مرغ بخارپز ژاپنی

آبگوشت داشی

2 عدد تخم مرغ

200 گرم Ganoderma lucidum

کلم بروکلی 20 گرم

2 عدد چوب خرچنگ ، ​​کیک ماهی 50 گرم Kamaboko

این مواد را می توانید در فروشگاه های زنجیره ای K-Market پیدا کنید.

پیاده سازی

– مرحله 1: قبل از درمان مواد تشکیل دهنده

عدس و کلم بروکلی را بشویید و آنها را به قطعات کوچک برش دهید. چوب خرچنگ کامابوکو و گلوله ماهی نیز بریده شده است.

یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! - تصویر 2
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 3
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خوابیدن ، باید فوراً این غذا را بخورید! - تصویر 4
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! - تصویر 5

2 تخم مرغ را در یک کاسه بشکنید ، 20 گرم آب داشا و 200 میلی لیتر آب به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. زنان باید تخم مرغ ها را کمی هم بزنند تا تخم مرغ کف نشوند. پس از ضرب و شتم تخم مرغ ، مخلوط را از طریق غربال فیلتر کنید.

یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خوابیدن ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 6
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خوابیدن ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 7
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 8
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 9

– مرحله 2: تخم مرغ های بخارپز شده

مواد را در یک کاسه بریزید ، سپس مخلوط تخم مرغ را بریزید.

یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! - تصویر 10.
یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خوابیدن ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 11

فنجان تخم مرغ را درون تابه بریزید ، حدود 1/3 فنجان آب تخم مرغ را اضافه کنید ، روی آن را بپوشانید و به مدت 15 دقیقه بخارپز کنید تا تخم مرغ ها غلیظ شوند.

توجه داشته باشید: در طول فرآیند بخار دادن ، زنان باید از حوله برای تمیز کردن درب گلدان استفاده کنند تا از افتادن تراکم در تخم مرغ جلوگیری شود.

بنابراین غذای ژاپنی خود را روی بخار تمام کردید! این غذا که می توان از آن برای صبحانه استفاده کرد نیز بسیار مناسب است!

یک راه عالی برای زنده ماندن در کلوپ جغد شبانه: برای گرم کردن معده خود برای خواب ، باید فوراً این غذا را بخورید! تصویر 12

می توانید از این غذا در حالی که گرم یا سرد است لذت ببرید ، اما استفاده گرم از آن طعم بهتری خواهد داشت. ترکیب تخم مرغ با آبگوشت شیرین ژاپنی شیرین Dashi طعم عالی ایجاد می کند.

راز بخارپز کردن تخم مرغ خوشمزه و زیباست

برای جلوگیری از ظهور و تورم تخم مرغ های بخارپز ، خانم ها باید با شعله کوچک بخارپز کنند ، قسمت بالایی گلدان را با حوله بپوشانند تا آب از سطح تخم مرغ ها چکه نکند ، یا برای پوشاندن دهانه فنجان از فویل استفاده کنند. ، می توانید درب آن را بلند کنید تا آبکشی شود. اگر آب زیاد بجوشد ، آن را گرم کنید.

با این اطلاعات و پیشنهادات ، امیدواریم که در هنگام گرسنگی شبانه 1 انتخاب دیگر داشته باشید!

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *