[ad_1]

1. دلیل عصبانیت آنها را درک کنید

قبل از انجام هر کاری ، باید درک کنید که چه چیزی در پس این احساس منفی نهفته است. اگر به دلیل ناراحتی فرد فکر می کنید ، همه تلاش خود را انجام دهید تا او را از او جدا کنید. اما اگر این کار ادامه پیدا کند ، هر دوی شما به گفتگوی جدی احتیاج دارید.

2. خود را سرزنش نکنید
اگر شریک زندگی شما فردی با احساسات منفی است ، این 9 روش را از بین ببرید - تصویر 1.

اگر نیمه دیگر احساسی باشد تقصیر شما نیست. فرد حتی اگر کاری اشتباه انجام ندهید می تواند احساس بدی داشته باشد. بنابراین احساس گناه و گرمی را متوقف کنید. در عوض ، روش هایی را امتحان کنید تا احساس بهتری داشته باشند.

3. سعی کنید افکار منفی خود را محدود کنید

غمگین و افسرده احساس شما نیست. حتی این نیز روابط بین این دو را بدتر می کند. در عوض ، می توانید راه هایی برای صحبت با روحیه شریک زندگی خود پیدا کنید. در مقابل یک شریک با احساسات منفی ، طبیعی است که همیشه باید مشکل باشد. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما در گرداب احساسات منفی گرفتار شده اید.

4. مراقب خود باشید

مراقبت از خود حتی در شرایطی که فرد روحیه خوبی ندارد ضروری است. این امر به تقویت و استحکام روابط دو نفر کمک خواهد کرد. بسیاری از اوقات اعمال شما بر احساسات دیگران تأثیر نخواهد گذاشت. بنابراین گاهی اوقات فقط بودن در کنار شخصی که دوستش دارید و به او نشان می دهید که همیشه همیشه آنچه را باید انجام دهید وجود دارد.

5- به همسرتان فضای شخصی بدهید

این مرحله بعدی است که باید بردارید. هدیه دادن به شخصی که دوستش دارید مهم است ، مخصوصاً وقتی روحیه او پایین می آید. برای گذراندن اوقات دشوار و احساس بهتر بودن اغلب به زمان و مکان نیاز داریم. بنابراین به جای اینکه مدام از همسرتان بخواهید شادتر باشد ، کمی به آنها فرصت دهید و به آنها بگویید که چقدر به شما اهمیت می دهند.

6. اجازه دهید فرد افکار شما را بشناسد

اگر احساسات منفی شخص قابل توجه دیگری تأثیر زیادی بر زندگی شما دارد ، به شوهر خود اطلاع دهید. هم می توانید بنشینید و هم گفتگوی آزاد باز داشته باشید. از صدای ملایم استفاده کنید و از سرزنش دیگری خودداری کنید. درعوض ، شما می توانید به طرز ماهرانه ای افکار را منتقل کنید و اینکه مقابله با منفی ای که شریک زندگی شما احساس می کند برای شما دشوار است.

7. صبور باشید

کنار آمدن با احساسات منفی کار ساده ای نیست. به همین دلیل صبر و آرامش بسیار مهم است. با صدای بلند صحبت نکنید و شریک زندگی خود را مجبور نکنید ، زیرا این کار همه چیز را پیچیده می کند. کمک عاطفی ارائه دهید و در صورت نیاز به آنها وقت شخصی بدهید. نه تنها باید صحبت کنید ، بلکه باید به روشی مسالمت آمیز گوش دهید.

8- در برابر چالش های آنها باز بمانید

اگر فرد احساس ناراحتی کند ، احتمالاً می خواهد شنیده شود. به جای توصیه یا تجربه ، به آنچه در قلب شخص دیگری است توجه کنید. این ممکن است فرصتی برای بهبود روحیه آنها باشد.

9. کارشناسان را به آنها پیشنهاد دهید

اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، می توانید از متخصصان کمک بگیرید. هنگام توصیه به مشاور یا متخصص ، اطمینان حاصل کنید که وی در دیدار با آنها احساس راحتی می کند. در صورت امکان آنها را در جلسات مشاوره همراهی کنید و روحیه آنها را در بهترین حالت حفظ کنید.

به گزارش PNVN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *