[ad_1]

در 6 ژانویه ، اخباری از اداره پلیس شهر ها تیان در استان كیان جیانگ گزارش داد كه لی تانگ گیائو بازداشت شده است (SN 1989 ؛ زندگی در To Chau Ward ، شهر Ha Tian) به همراه 75 نفر دیگر برای ادامه عملیات. رفتار قمار و قمار سازمان یافته را بررسی کنید.

    کشف یک

75 قمارباز دستگیر شدند. عکس: وانگ وو

بر این اساس ، حدود ساعت 2 بعدازظهر ، در تاریخ 5 ژانویه ، سرهنگ دو تریو فونگ ، مدیر امنیت عمومی استان کیان گیانگ ، به طور مستقیم به واحدهای حرفه ای دستور داد تا با پلیس سیار هماهنگی کنند و پلیس شهر ها تیان یک مکان قماربازی در یک خانه از پیش طراحی شده را توقیف کرد. در منطقه گروه 1 ، بخش 3 ، بخش To Chau ، سازمان یافته توسط Giau.

    او

Ly Thanh Giau به عنوان کسی که قمار را سازماندهی می کرد و جوانان زیادی را برای خدمت به اینجا می آورد ، معرفی کرد. عکس: وانگ وو

در صحنه ، مقامات ذیصلاح توقیف موقت 75 مورد (از جمله 41 مرد ، 34 زن) ، نزدیک به 250 میلیون VND (ضبط شده روی حصیرهای نقره ای) ، 1 مجموعه هدایا ، 49 موتورسیکلت و بسیاری از مراسم خاکسپاری را ثبت کردند. سایر سایت های مرتبط با قمار. در خانه خصوصی مرد ثروتمند 3 مجموعه تاس وجود دارد که برای بازی توپ و یک چاقو ساخته شده از خانه به عنوان یک “سلاح” باستانی ساخته شده است.

    یافتن

نمایشگاه های مصادره شده از خانه ریچ. عکس: وانگ وو

با تلاش برای استثمار ، گیائو اذعان كرد كه او ترتیب بسیاری از افراد را داده بود تا به اینجا بیایند و با یكدیگر بازی كنند تا برای هر بازی از 500000 تا دهها میلیون VND پول بخورند. هر روز صدها نفر در هر سنی از مناطق مختلف حضور دارند که برای پول در قمار بازی می کنند.

برای جلوگیری از دستگیری نیروی پلیس ، گیائو به بسیاری از “خردسالان” دستور داد كه فاصله خود را حفظ كنند ، حتی برخی از افراد شرط بندی می كنند ، وام های داغ می دهند و در محل غذا غذا می دهند. قمار باز. علاوه بر این ، گیائو همچنین برای افرادی كه بازی را انجام می دادند ترتیب شلیك ماهی برای پول را می داد و بسیاری از “خردسالان” را برای انجام فعالیت های جنایی استخدام می كرد و باعث از بین رفتن امنیت و نظم اخیر در شهر ها تیان شد.

مطابق با کارمندان

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *