[ad_1]

15 ژانویه 2021 | ساعت 14:00

این مرد چینی پس از فشردن جوش های زیر لب ، با مرگبارترین قسمت از یک عفونت جدی متولد شد.

تلویزیون جیانگ سو در روز 12 ژانویه گزارش شد ، اندکی پس از فشردن یک جوش که درست در زیر لب های او بود در اولین روز دسامبر سال گذشته ، آقای چن که در استان جیانگ سو زندگی می کرد ، شروع به ایجاد علائم تب ، تورم دهان ، عفونت کرد. سنگین. همسر چن ، خانم تیان ، که دهان شوهرش به طور غیرمعمولی متورم و قرمز شده است ، او را به بیمارستان شماره 1 چانگژو منتقل کرد.

تیان گفت: “او یک جوش بزرگ دارد. من به شوهرم گفتم که جوشها را فشار ندهد زیرا او قبلاً یک بار این کار را انجام داده است. چه کسی انتظار داشت این بار اینقدر جدی باشد.”

بعداً به چن مبتلا به ذات الریه مضاعف شد ، عفونی که دو طرف ریه را درگیر می کند. چن یک ماه در مراقبت های ویژه برای زندگی خود جنگید. وی اکنون پایدار است ، اما همچنان برای پیگیری بیشتر در بیمارستان نگهداری می شود.

دکتر ژو ، که چن را معالجه می کند ، به رسانه ها گفت: “او در دهان خود عفونت دارد ، علت اصلی ذات الریه و ریزش ریوی است. در حال حاضر وضعیت وی بسیار بحرانی است.” به گفته زو ، آکنه چن در “مثلث مرگ” واقع شده است ، که فشار دادن آن بسیار خطرناک است.

او تقریباً از فشار جوش زیر لبش فوت کرد - عکس 2.

مثلث مرده روی صورت. تصویر: سلامت مردان.

“مثلث مرگ” از نوک بینی تا کناره های لب ، نزدیک گودی ها امتداد دارد. دکتر زو هشدار می دهد که فشردن جوش های پوستی در این مثلث می تواند بر سلامت کلی شما تأثیر جدی بگذارد. زو هشدار داد: “اولین قدم جلوگیری از فشردن دستی جوش است. اگر وضعیت شدیدتر شود ، مانند قرمزی ، تورم ، درد یا تب ، باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید.”

مطابق با ستاره

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *