[ad_1]

برای بسیاری از خانواده های ثروتمند ، “ازن پیشرفته” دیگر سرویس عجیبی نیست. در سالهای اخیر ، بسیاری از دانشجویان با مدارک تحصیلی خوب و عالی از انتخاب درخواست برای این موقعیت در مراکز انتخاب نمی ترسند. به طور معمول ، در سایر مشاغل عمومی نیمه وقت ، دانشجویان یا کارمندان فقط حدود 20،000 VND / ساعت تا 50،000 VND / ساعت درآمد دارند. با این حال ، با یک شغل “ارشد بزرگ” ، کارمند می تواند تا 400،000 VND / ساعت درآمد داشته باشد.

اوسین ارشد به لطف مهارت های زیاد ده ها میلیون دانگ در ماه کسب می کند - عکس 2.

چند مهارت مهمترین عنصر “مقادیر بالای ازن” در نظر گرفته شده است.

در گفتگو با PV روزنامه “خانواده و اجتماعی” ، نماینده مرکز خدمات 365 برای یک خدمتکار گفت: “معمولاً خانواده های مرفه کسی را انتخاب می کنند که بتواند کارهای خانه را انجام دهد و همزمان به فرزندان خود آموزش دهد. دروس دبستان قیمت معمول این سرویس در حدود 250،000 VND در ساعت است ، اما برخی از خانواده های خارجی نیازهای بیشتری مانند دانش زبان های خارجی دارند و می توانند مهارت های نرم را به کودکان بیاموزند. گیتار ، یویا ، رقص ، … قیمت می تواند تا 400000 VND در ساعت برسد. به طور متوسط ​​، هر شیفت خدمتکار “ازن کلاس بالا” حدود 3 ساعت طول می کشد “.

خانواده هایی که می خواهند در مورد خدمات تدریس خصوصی بیاموزند ، اغلب زوج هایی هستند که به صورت نیمه وقت کار می کنند یا اغلب مجبور به اضافه کاری هستند ، به سفرهای کاری می روند و وقت زیادی برای مطالعه دقیق تحقیقات فرزندان خود ندارند. بر. با استفاده از این سرویس ، بیشتر خانواده ها می توانند احساس راحتی بیشتری داشته باشند زیرا از کارهای خانه و کودکان خردسال مراقبت می کنند.

نگوین هانگ هان ، دانشجوی سال سوم دانشگاه آموزشی هانوی ، گفت: “من در یک خانواده متخصص در شهر تایلند (کاو گیایی ، هانوی) تحصیل و زندگی می کنم. این الزام کاملاً زیاد است ، وقتی بعد از 3 ساعت شیفت کاری آنها مجبورند کارهای خانه را تمیز کنند در حالی که فرزندان خود را به انجام تکالیف به زبان انگلیسی راهنمایی می کنند ، گاهی اوقات آنها باید گلها را بچینند و برای تنظیم میز پذیرایی آماده شوند. کار نیز بسیار دشوار است ، اما در عوض من برای کار 450000 VND / ساعت حقوق می گیرم. در مقایسه با سایر مشاغل نیمه وقت متوجه می شوم که این شغل درآمد بسیار خوبی دارد. “

درآمد تا دهها میلیون دونگ در ماه ایجاد کنید ، اما همه دانشجویان نمی توانند برای موقعیت “Aspen ارشد” انتخاب شوند. نگوین ها جیانگ (20 ساله ، دانشجوی انگلیسی ، دانشگاه آموزشی هانوی) گفت: “بارها دیده ام که خانواده هایی معلم برای آموزش و کمک استخدام می کنند ، با مرکز ارائه دهنده تماس می گیرم. خدمات درخواست شغل آنها از من خواستند تا یک آزمون انگلیسی زبان و یک CV ارسال کنم ، اما من قبول نشدم زیرا هنوز تلفظ من نادرست است در حالی که آنها می خواستند کسی را پیدا کنند که به فرزند من کمک کند و انگلیسی یاد دهد و با تجربه “.

Sosin Osin به لطف مهارت های زیاد ده ها میلیون دانگ در ماه کسب می کند - عکس 3.

با حمایت از استفاده رایگان از انگلیسی ، درجه های پیشرفته دیگر “نادر” در بازار خدمتکاران ویتنامی نیستند.

بیشتر خانواده هایی که از خدمات “ازن با کیفیت بالا” استفاده می کنند می خواهند دانش آموزانی را انتخاب کنند که هم مهارت آموزشی داشته باشند و هم توانایی انجام فعالیت های ساده خانگی مانند نظافت ، پخت و پز را داشته باشند. با این حال ، بسیاری از خانواده ها نمی توانند از “نیمه خونسرد و سرگرم کننده” در هنگام استخدام “اوسین پیشرفته” جلوگیری کنند ، زیرا آنها نمی توانند فرد مناسب را پیدا کنند.

خانم نگوین تی وانگ (35 ساله ، تانه ژوان ، هانوی) گفت: “یافتن هر روز میزبان کار دشواری نیست ، اما خانواده من ، فرزندانم در مرحله آموزش هستند ، بنابراین می خواهم بدانم. معلمی که باید هر روز به بچه ها درس بخواند علاوه بر این ، در حالی که بچه ها استراحت می کنند ، می توانند در کارهای خانه به ما کمک کنند ، اما هر از گاهی من کسی را که دوست دارم پیدا نمی کنم. یافتن یک معلم خوب نمی تواند کارهای خانه را انجام دهد ، اما یافتن شخصی که کار خوبی در خانه انجام دهد بی نتیجه بود.

طبق گفته بسیاری از شرکت ها دستیاران را توصیه می کنند ، تعداد برنامه های کاربردی برای موقعیت “Aspen ارشد” هر روز ده ها برنامه را به خود جلب می کند ، در حالی که فقط به تعداد مورد نیاز واقعی مشتریان اعتماد می شود. نوک انگشتان نه تنها این ، بسیاری از دانش آموزان نیز فکر می کنند این یک کار “بد” است ، بنابراین مدت طولانی به کار نمی چسبند ، در حالی که دانش آموزان “سنگین” باید 3 سال یا بیشتر باشند. بنابراین ، وضعیت “هر دو زائد و ناکافی” همیشه در بازار لوازم با کیفیت بالا خدمتکاران با مهارت های بسیاری ظاهر می شود.

هیو هوانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *