[ad_1]

بر این اساس ، قانون سرمایه گذاری (اصلاح شده) توسط نهمین جلسه – مجمع ملی چهاردهم در 17 ژوئن سال 2020 تصویب شد. این قانون شامل 7 فصل و 77 ماده و 4 ضمیمه است که فعالیت های سرمایه گذاری تجاری در ویتنام و فعالیت های سرمایه گذاری تجارت خارجی از ویتنام را تنظیم می کند.

قانون سرمایه گذاری (اصلاح مجدد) هنگامی که این نوع تجارت را به یک تجارت ممنوع معرفی کند ، خدمات جمع آوری اجاره را “خاتمه می دهد”. قانون سرمایه گذاری (اصلاح شده) همچنین مقررات مربوط به خاتمه پروژه های سرمایه گذاری بر اساس معاملات کلاهبرداری سرمایه را تکمیل می کند ، و یک پایه قانونی برای رسیدگی به پرونده های سرمایه گذاری ایجاد می کند. ممنوعیت سرمایه گذاری و قاچاق مواد مخدر. مواد شیمیایی ، حیات وحش و گیاهان …

امروز خدمات جمع آوری اجاره را رسماً خاتمه داد - عکس 2.

خدمات بدهی اجاره ای رسماً “مرده” بود.

به ویژه ، این قانون رعایت شرایط امنیتی و دفاعی را در مواردی که سرمایه گذاران خارجی به شکل راه اندازی مشاغل ، مشارکت سرمایه یا خرید سهام سرمایه گذاری کنند ، پیش بینی کرده است. خرید سهم سرمایه در شرکتهای جزایر ، کمونها ، بخشها ، شهرهای مرزی ، مناطق ساحلی یا مناطق حساس به امنیت و دفاع.

بسیاری از مشاغل و مشاغل با انگیزه های سرمایه گذاری به آنها اضافه شد ، از جمله: تولید محصولاتی که براساس نتایج علمی و فنی مطابق با قانون علم و فناوری شکل گرفته است. تولید محصولات در لیست حمایت از محصولات صنعتی ، اولویت برای توسعه ؛ حفظ داروها ، ساخت تجهیزات پزشکی تولید کالاها و ارائه خدمات برای ایجاد یا پیوستن به زنجیره های ارزش یا خوشه های صنعتی.

معاون وزیر برنامه ریزی و سرمایه گذاری وو دای تانگ ، در یک کنفرانس مطبوعاتی با اعلام دستورات رئیس جمهور برای ابلاغ دستورالعمل های تصویب شده توسط جلسه نهم – شورای ملی چهاردهم در ژوئیه سال 2020 ، گفت: فعالیت خود را تا 1 ژانویه 2021 ادامه دهید.

“از اول ژانویه 2021 ، این شرکت تجارت خود را با خدمات جمع آوری بدهی متوقف می کند ، برای شرکت های با بسیاری از زمینه های فعالیت ، جمع آوری بدهی متوقف می شود ، و مناطق دیگر هنوز کار می کنند. طبق آیین نامه برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات جمع آوری بدهی از هم اکنون تا 1/1/2021 ، آنها مسئول پرداخت و تسویه حساب مربوط به این خدمات هستند ” اطلاعات در مورد معاون وزیر Vu Dai Thang.

لو بائو

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *