[ad_1]

پرونده کریستین داچرا ، نائب قهرمان سابق فیلیپین که پس از مهمانی سال نو با گروه دوستانش درگذشت ، مورد توجه رسانه ها و توجه عمومی قرار گرفت. امروزه مردم بیشترین نگرانی را دارند که آیا علت اصلی مرگ کریستین داچرا تجاوز گروهی و قتل بوده است.

در تاریخ 6 ژانویه ، رسانه های محلی بارگذاری آخرین عکس های کریستین داچرا را به همراه گروهی از دوستانشان در هتل ادامه دادند. پیش از این ، برخی عکس ها نشان می داد که او در خارج از راهرو هتل با گروهی از مردان بازی می کند.

آخرین ویدئوی مشترک نشان داده شده است که کریستین داکرا یک مرد و این دو را با شور و اشتیاق در حال بوسه دارد یک ویدیو کلیپ دیگر تصویر کریستین داچرا را که بیهوش است ضبط کرده و بدن او توسط مردی از اتاق سفت شده است. همه این اتفاقات سحرگاه اول ژانویه رخ داد. ظهر آن روز ، مهماندار هواپیما در حمام هتل بی پاسخ شناخته شد و هنگام انتقال به بیمارستان درگذشت.

رونمایی از ویدئوی نایب قهرمان فیلیپین با غرور در هتل یک غریبه را می بوسد و در واقع لیست پزشکی قانونی را با نتیجه خراب می کند ، که تایید می کند هیچ اثری از تجاوز وجود ندارد - عکس 2.

کریستین داچرا و یک مرد عجیب ساعت 2 بامداد مقابل لابی هتل بوسه زدند.

فاش شدن فیلم در وهله دوم در فیلیپین ، مرد عجیبی را در هتل بوسه می زند و در واقع لیست پزشکی قانونی را با نتایج از بین می برد ، که تایید می کند هیچ اثری از تجاوز وجود ندارد - عکس 3.

بیش از ساعت 4 بامداد ، مردی وقتی کریستین داکرا بیهوش است را در آغوش می کشد.

پیش از این ، طبق لیست ارائه شده توسط پلیس ملی ، کریستین داچرا تنها عضو این زن بود ، 11 نفر دیگر همه در مهمانی سال نو مردان بودند. وکیل Brick Reyes ، که همچنین سخنگوی خانواده Dacera است ، گفت که در این مهمانی شبانه مردان دیگری از اتاق 2207 نیز حضور داشتند ، بنابراین بسیاری حدس می زدند که علاوه بر 11 مظنون درگیر ، مردان دیگری نیز بودند که هنوز ظاهر نشده بودند. .

در همین حال ، جامعه آنلاین فیلیپین به تازگی عکس هایی را منتشر کرده است که قرار بود کپی از نتایج رسمی آزمایش پزشکی قانونی باشد ، نشان می دهد که قربانی در اثر شوک دارویی ، آنوریسم پاره شده ، فوت کرده است. هیچ نشانه ای از تجاوز جنسی یا اثری از منی وجود نداشت ، زیرا او قبل از پیوستن به مهمانی با گروهی از دوستان در هتل با کسی رابطه جنسی برقرار کرده بود.

فاش شدن فیلم در وهله دوم در فیلیپین ، مرد عجیبی را در هتل بوسه می زند و در واقع لیست پزشکی قانونی را با نتایج بد می کند ، که این تأیید می کند هیچ اثری از تجاوز وجود ندارد - عکس 4

اعتقاد بر این است که این بروشور کپی از یافته های پزشکی قانونی کریستین داچرا است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، بسیاری معتقد بودند که کریستین داچرا مورد تجاوز گروهی قرار نگرفته است. با این حال ، سرهنگ هارولد دپوزیتور ، رئیس ماکاتی ، صحت نسخه فوق را رد کرد. سپرده گذار گفت: “ما گزارش های رسمی دادگاه را برای عموم منتشر نکرده ایم. این یک سند محرمانه است و هیچ کس نمی تواند این نسخه را دریافت کند

در تاریخ 6 ژانویه ، مناردو گوارا ، دادستان کل ، گفت که اداره ملی تحقیقات کالبدشکافی دوم را بر روی جسد مهماندار پرواز کریستین داچرا انجام می دهد. NBI در حال حاضر به پلیس ملی در تعیین “علت واقعی مرگ“توسط داچرا برای تحقق عدالت در مورد قربانی ، و همچنین پاسخ دادن به همه س questionsالات افکار عمومی ، جلوگیری از غفلت از جنایتکاران ، و تحمیل دیگران.

همچنین در تاریخ 6 ژانویه ، دادستانی شهر ماکاتی گفت که دستور آزادی سه مظنون را در ارتباط با مرگ مهماندار هواپیما صادر کرده است. دادستان کل ، بندیکت مالکونتنتو می گوید دادستان کل “پرونده را برای تحقیقات بیشتر هدایت و بازداشت شدگان را آزاد کند

کلروفیل[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *