[ad_1]

در جلسه 7/1 ، اعضای کمیته راهبری ملی برای کنترل همه گیر COVID-19 و کارشناسان پرونده BN1498 را در Chuong My (هانوی) که محل اقامت بود ، به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. کوانگ نینگ ، اگرچه نتیجه آزمایش دوم وجود ندارد.

دکتر دانگ کوانگ تانگ ، مدیر گروه پزشکی پیشگیری (وزارت بهداشت) ، گفت که اولین اشتباه متعلق به مرکز پزشکی Chuong My District است که گواهی تایید BN1498 را امضا کرده و انزوای متمرکز را بدون نتیجه کامل می کند. بار دوم تست کن

مراکز کنترل بیماری (CDC) در استان کوانگ نینگ هنوز مسئولیت خود را انجام نداده است وقتی BN1498 با ماشین شخصی خود به کوآنگ نینگ نقل مکان کرد. BN1498 خودش بعد از اتمام انزوای متمرکز هنگام بیرون رفتن برای شام با اعضای خانواده ، شرایط انزوا و نظارت پزشکی را در خانه کاملاً رعایت نکرد.

تشخیص جزئیات اشتباه موردی که یک بیمار COVID-19 در خارج از منطقه قرنطینه در هانوی نشت می کند - عکس 2.

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam: تمام مقررات پیشگیری از بیماری های همه گیر وجود دارد ، اما گاهی اوقات برخی از آنها به شدت اجرا نمی شوند. عکس: VGP

بنابراین کمیته راهبری از وزارت بهداشت ، مناطق جدا شده متمرکز و شهرک ها درخواست کرد تا پس از دوره انزوای متمرکز و بازگشت ، بررسی ، اصلاح ، تشدید انتقال و پذیرش افراد را انجام دهند. نظارت و نظارت پزشکی در محل اقامت. اصل این است که وقتی منطقه در طی دوره انزوا متمرکز میزبان مردم باشد ، باید همه شرایط ، اسناد و نتایج آزمایش وجود داشته باشد.

کمیته راهبری دائمی همچنین پیشنهاد کرد که شهرک ها اصرار ، بازرسی و اصلاح مکانهایی را که نشانه هایی از سست شدن در اجرای نظارت و نظارت پزشکی در محل سکونت برای افرادی که قرنطینه انجام می دهند ، نشان دهند. حداقل برای 14 روز تمرکز کنید.

سیستم اطلاعات اعلامیه سلامت وزارت بهداشت باید دائماً همه ویتنامی ها را از لحظه ثبت نام تا کشور خود تا ورود ، انزوای متمرکز ، نظارت و نظارت به روز کند. نظارت پزشکی در محل زندگی

برای برخی موارد خاص ، پس از معرفی بیش از 14 روز ، از طریق آزمایش های متعدد برای شناسایی COVID-19 ، کمیته دائمی کمیته راهبری درخواست بررسی و ارزیابی مجدد کل روند و مقررات را دارد. در روند انزوا متمرکز برای به حداقل رساندن عفونت در مناطق منزوی نظامی و همچنین در مناطق انزوای مدنی در هتل ها.

وقتی مشکوک به عفونت COVID-19 هستید ، CDC های محلی پاسخ مشابه افرادی را که قبلاً آلوده شده اند می پذیرند ، اما همچنین مهم است که قبل از در دسترس بودن نتیجه نهایی آزمایش ، این مورد مشکوک است. .

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam پیش از این جلسه تأکید کرد: همه مقررات پیشگیری از همه گیری در حال اجرا است ، اما گاهی اوقات برخی از مکان ها به شدت اجرا نمی شوند. بنابراین ، وزارت بهداشت باید به بررسی کلیه فرایندها ، مدیریت پذیرش ورود ، انزوای متمرکز ، انتقال افرادی که انزوای متمرکز را به پایان رسانده اند ، به نظارت و نظارت پزشکی در منزل ادامه دهد. … وقتی اجرای قانون نادرست یا ناقص باشد ، وزارت بهداشت رسماً یک دادخواست کتبی برای رسیدگی دارد. به دلیل آزاد شدن برخی از قسمت های نیروی ضد اپیدمی ، آسایش ، آگاهی ناکافی برخی از افراد که جامعه را به خطر می اندازند ، امکان پذیر نیست.

در مورد پرونده BN1498 ، این پرونده برای تکمیل انزوای متمرکز بدون نتیجه آزمایش دوم امضا شد ، امروز بعد از ظهر ، 7 ژانویه ، گفت که گروه بهداشت هانوی ، مرکز پزشکی منطقه Chuong My 2 کارمند مرکز را به دلیل حادثه معلق کرد. علاوه بر تعلیق این دو مقام ، مقامات به بازبینی و در نظر گرفتن اقدامات انضباطی با مشمولان ادامه دادند.

پیش از این ، مدیر بخش بهداشت در هانوی تصمیم گرفته بود که یک کار 10 روزه برای معاون مرکز پزشکی Chuong My District – که سند BN1498 را امضا کرده است بدون اینکه نتایج حاصل از بررسی را از قرنطینه خارج کند ، امضا کرد. برای بار دوم تلاش کنید.

V. پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *