[ad_1]

پزشک از هانوی تا های فونگ فقط به گواهی ترخیص نیاز دارد - عکس 1.

اطلاعات مربوط به تیم پاسخ سریع COVID-19 های فونگ ، این بیمارانی که در هانوی بستری هستند اکنون می خواهند به محل زندگی خود بازگردند ، لازم نیست در آنجا درخواست تأیید کنند ، آنها فقط باید یک مقاله مسئولیت را ارائه دهند ، جایگزین کنید.

افرادی که از هانوی تا های فونگ بیماری را درمان می کنند فقط به گواهی ترخیص نیاز دارند - عکس 2.

افرادی که از بیمارستان های هانوی تا های فونگ بیماری را درمان می کنند فقط باید مقاله را برای ترخیص از طریق ایستگاه ارائه دهند

تیم واکنش سریع Hai Phong همچنین افزود که همه گیر COVID-19 در Gia Lai در حال حاضر بسیار پیچیده است. استان جیا لای دارای 18 مورد مثبت ویروس SARS-CoV-2 است. فقط در منطقه Ia Pa ، 6 مورد شیوع در کمون Ia Trok وجود دارد. بر این اساس ، اظهارنامه پزشکی و غربالگری مسافران مرحله Gia Lai – Hai Phong باید کاملاً اعمال شود.

در حال حاضر ، هر هفته Hai Phong دارای 3 پرواز از Gia Lai به فرودگاه Hai Phong Cat Bi است ، هر پرواز 200 مهمان دارد. بر این اساس ، تیم واکنش سریع Hai Phong COVID-19 به مرکز قرنطینه پزشکی بین المللی پیشنهاد داد که اعلامیه مسافران در فرودگاه Cat Bi در استان Gia Lai را آغاز کند. اگر ساکنان دائمی در هایپونگ وجود دارد ، توصیه می شود با فرودگاه بین المللی Cat Bi یک منطقه انتظار جداگانه برای غربالگری ترتیب دهید و سپس لیست را به مقامات محلی ارائه دهید.

افرادی که از هانوی تا های فونگ بیماری را درمان می کنند فقط به گواهی ترخیص نیاز دارند - عکس 3.

افراد در هواپیما از شهر هوشی مین به های فونگ فقط درجه حرارت بدن را اسکن می کنند ، اما گزارش پزشکی نمی دهند

فرودگاه بین المللی Cat Bi دقیقاً کنترل راه هوایی را برای افرادی که از Gia Lai خارج می شوند ، هماهنگ می کند. مسیرهای جداگانه ای را برای پروازهای Gia Lai ترتیب دهید و اتاق های انتظار را برای طبقه بندی مسافران ، اطمینان از امنیت و نظم و محافظت از کادر پزشکی کشیک ترتیب دهید.

این شهر اتحادیه جوانان شهر را برای کمک به مسافران در اعلام و فیلتر کردن داده ها برای نقل مکان در شهرک ها بسیج خواهد کرد.

برای مسافرانی که از شهر هوشی مین می آیند ، تمام F1 های مرتبط با پرونده 1883 در شهر هوشی مین بودند و منفی بودند ، بنابراین اکنون HCM مکانی امن با اپیدمی COVID-19 است. بنابراین ، تیم واکنش سریع COVID-19 در این شهر تصمیم گرفت که اظهارنامه پزشکی برای مسافرانی که از شهر هوشی مین برمی گردند لازم نیست ، بلکه فقط اسکن دمای بدن است.

مین لی

افرادی که از هانوی تا های فونگ بیماری را درمان می کنند فقط به گواهی ترخیص نیاز دارند - عکس 4.[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *