[ad_1]

صبح امروز (7 ژانویه) بیمارستان چو ری ، شهر هوشی مین با هماهنگی بیمارستان Ba Ria ، وزارت بهداشت و کمیته مردمی شهرداری باو لام ، منطقه Xuyen Moc ، استان Ba Ria Vung Tau یک مراسم یادبود برگزار کرد. “برای سلامتی انسان” وزارت بهداشت برای خانواده اهدا کننده عضو NHQ است ، متولد 1990 و در 2 دسامبر سال 2020 در بیمارستان با ریا درگذشت. آقای ق در هنگام مرگ برای نجات جان 4 نفر ، بخشی از بدن خود را اهدا کرد ، از جمله: قلع ، کبد و 2 کلیه.

اعطای مدال

روسای بیمارستان چو ری ، وزارت بهداشت استان باریا وونگ تاو ، بیمارستان باریا ، استان باریا از وی دیدار و مدال “برای سلامت انسان” وزارت بهداشت را به وی اهدا کردند. عکس NHQ: کیم وانگ

در مراسم بزرگداشت مدال آقای NHQ ، آقای نگوین تری توك ، رئیس بیمارستان چو ری ، به نمایندگی از بیماران پیوندی ، تشكر عمیق خود را از خانواده آقای ق. ادبیات زیبایی به طوری که جامعه بتواند اهمیت اهدای عضو “بخشیدن برای همیشه” را درک کند.

“اهدای عضو یک حرکت نجیبانه است و اهدای بافت و اندام به افراد مبتلا به نقص عضو یک حرکت ارزشمند است ، زیرا این فقط یک حرکت نجیب نیست ، بلکه به افراد مبتلا به نقص عضو کمک می کند تا عمر خود را طولانی کنند. زندگی ناامیدانه است. “

اعطای مدال

مدیر بیمارستان چوی ری با تأیید وزیر بهداشت ، نماینده مرکز ملی هماهنگی پیوند اعضا (وزارت بهداشت) ، مدال NHQ “برای سلامت انسان” را به خانواده اش اهدا کرد عکس: کیم وانگ

به ویژه ، رئیس بیمارستان چو ری تحسین و تشکر و قدردانی عمیق خود را نسبت به خانواده NHQ ، به ویژه خانم Pham T M. ، که تصمیم گرفت اعضای بدن پسرش را اهدا کند ، ابراز داشت. چو ری مدیر بیمارستان گفت: “عزیمت NHQ بسیار مسالمت آمیز و برای زندگی بسیار معنی دار است. این یک شروع جدید ، بهتر و قابل توجه است.”

پیش از این ، NHQ ، یک کارگر مسافر و پل در شهر Vung Tau ، دچار یک تصادف رانندگی شده بود که باعث آسیب دیدگی شدید شد. وی یک فوریت به بیمارستان باریا منتقل شد ، اما با تشخیص مرگ مغزی قادر به زنده ماندن نبود.

پس از دریافت این اطلاعات ، مادر آقای Q. ، خانم Pham Thi M. ، با اعضای خانواده در مورد درخواست اهدای اعضای بدن پسرش بحث کرد با این آرزو که هر دو بخشی از بدن آقای Q. را نگه دارند ، تا بتواند به کار خود ادامه دهد. “زنده” فقط برای نجات بیمارانی که منتظر پیوند عضو هستند.

اعطای مدال

مدال برای سلامت انسان توسط خانواده NHQ در محراب در موقعیتی رسمی قرار گرفت. عکس: کیم وانگ

بیمارستان هوشی مین چو ری مستقیماً کمک مالی را از خانواده آقای ق دریافت کرد.تغییر هماهنگی ، انتقال اعضای بدن از وونگ تاو به شهرهای هوشی مین ، هوو و هانوی در روز 2 انجام شد. 12/2020. قلب اهدا کننده به بیمار در بیمارستان Hue Central پیوند شد. کلیه در بیمارستان چو ری به بیمار پیوند داده شد ، کبد نیز در بیمارستان مرکزی ارتش 108 به بیمار پیوند شد.

این اولین بار است که واحدهای هماهنگی پیوند اعضا پرونده ای برای اهدای اعضای زیادی در استان باریا – استان ونگ تاو دریافت کرده و اعضای بدن را به سه منطقه کشور منتقل می کنند.

صدها مقام ، متخصص ، پزشك و كادر پزشكي براي جمع آوري ، انتقال و پيوند سريع و سريع اعضا ، با ريا – پليس راهنمايي ونگ تاگو ، پليس راهنمايي و رانندگي شهر هوي مين و هواپيمايي ملي ويتنام (خطوط هوايي ويتنام) توافق كرده اند. احساس مسئولیت در قبال بیمار و حرفه ای بودن بالای طرفین و افراد ، پیوند عضو را در اوج زمان موفقیت آمیز تضمین می کند.

اکنون مشخص شده است که همه بیماران پیوندی بهبود می یابند. علاوه بر اهدای مدال “برای سلامتی انسان” به اهدا کنندگان ، نگوین تان لانگ وزیر بهداشت همچنین تیم ها و افراد دارای موفقیت در اهدا بسیاری از اعضای بدن را هدایت و اعطا کرد – این ویژه را پیوند دهید.

کیم وانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *