[ad_1]

در 12 ژانویه ، نمایندگان گروه خانواده و جامعه ، کمیته مرکزی اتحادیه زنان ویتنام ، رهبران اتحادیه زنان هانوی و رهبران اتحادیه زنان Thuong Tin برای دیدار و توزیع هدایا به لو لوئی آمدند. و تشویق 2 کودک در کنار رودخانه سرخ رها شد.

نمایندگان گروه جامعه خانواده ، اتحادیه زنان ویتنام مرکزی از مراقبت و عشق خانم لو تی بیچ (که متوجه شد این دو کودک رها شده و برای مراقبت از آنها به خانه منتقل شده اند) ستایش کردند و به آنها پیوستند. سرعت کمیته مردمی کمون لو لو.

یک نماینده کمیته مردمی شهرداری لو لو به دلیل توجه به موقع اتحادیه زنان ویتنام عمیقاً تشکر کرد. کمیته مردمی شهرداری لو لوئی به خدمات قضایی و پلیس دستور داده است که به CPC توصیه کنند راه حل هایی برای حمایت از کودکان ارائه دهد.

اطلاعات توضیحی درباره 2 کودک رها شده در زیر باران سرد رودخانه قرمز رود - عکس 2.

خانم لو تی بیچ ، که از 2 کودک مراقبت می کند ، از طرف نمایندگان گروه خانواده و جامعه ، کمیته مرکزی اتحادیه زنان ویتنام هدایایی دریافت کرد.

خانم Le Thi Bich (49 ساله ، ساکن روستای Ha Vy ، شهرداری Le Loi) گفت که دیدار با دو فرزند یک رابطه از پیش تعیین شده است. وقتی خانواده ای برای بچه ها پیدا کردم ، آن را تحویل خواهم داد.

پیش از این ، ظهر روز 9 ژانویه ، بیچ و خواهرش هنگامی که دیدند دو کودک کوچک که روی دریاچه ایستاده اند گریه می کنند از منطقه آبریز رودخانه سرخ به خانه بازگشتند. خانم بیچ از ماجرا س askedال کرد و فهمید که خواهرزاده اش کوین آن و برادرزاده اش نام است. کوین آن گفت پدر و مادرم فوت کرده اند. عموی من 2 خواهر خود را آورد تا اینجا را ترک کنند. وقتی خانم بیچ داخل کیسه ای را که در دست داشت بررسی کرد ، لباس ، کفش و برخی وسایل را پیدا کرد.

پس از مدتی ، کوین مبلغی بالغ بر 1.2 میلیون و یک نامه دست نویس حاوی مطالب را از جیب خود بیرون آورد و اعلام کرد پدر و مادر دو کودک درگذشته اند ، اقوام آنها قادر به خوردن غذا نیستند. به بچه ها کمک کن خانم بیچ با فاش کردن این حادثه ، دو کودک را به خانه خود برد و ماجرا را به مقامات کمون گزارش داد.

اطلاعات توضیحی درباره 2 کودک رها شده در زیر باران سرد رودخانه قرمز رود - عکس 3.

تصویر دو کودک رها شده که توسط خانواده بیچ نگهداری می شوند.

آقای نگوین تان فات ، رئیس کمیته مردمی شهرداری لو لوئی ، اطلاعات جدیدی را نیز در رابطه با حادثه فوق ارائه داد. بر این اساس ، روز گذشته (11 ژانویه) 2 نفر برای ارائه و ادعای اقوام دو فرزند خود به کمیته مردمی شهرداری آمدند و خواستار پس گرفتن 2 کودک برای مراقبت از آنها شدند.

“با دریافت اطلاعات ، کمیته مردمی کمون همچنین این دو نفر را تسهیل و راهنمایی می کند که اسناد مربوطه را برای دو کودک برای بررسی بستگان خود ارائه دهند. سپس این دو نفر یک نسخه از شناسنامه را ارائه می دهند. آنها متعلق به دو کودک خردسال هستند که توسط مردم در رودخانه رودخانه سرخ. این دو کودک در بخش ین فو (منطقه تای هو ، هانوی) زندگی می کنند. با درک اینکه اسناد فوق برای اثبات اقوام آنها کافی نیست ، از این دو نفر می خواهیم نسخه های اصلی اضافی را ارائه دهند. ثبت نام تولد و برخی مدارک مربوطه “، اطلاعات آقای فت

به گفته آقای پات ، اگر دو نفر فوق از اقوام دو کودک خردسال باشند ، آنها می خواهند آنها را برای مراقبت از آنها بازگردانند ، مقامات شهرداری نیز شرایط مطلوبی را ایجاد می کنند. “در جلسه ، ما همچنین از این دو نفر می خواهیم گزارش تهیه كنند تا آن را با رعایت كامل مقررات امضا كنند.” آقای چربی گفت.

اطلاعات توضیحی درباره 2 کودک رها شده در زیر باران سرد رودخانه قرمز رود - عکس 4.

مقامات در حال بررسی و روشن کردن نزدیکان دو کودک رها شده هستند.

قابل توجه است که در آخرین روزها ، هنگامی که اطلاعات 4 ماه پیش ظاهر شد ، بیچ راهبی به نام تام و دو مرد را که دارای 2 گواهی تولد بودند ، به کمیته برد. خانم بیچ یکی از دو مردی را که او را همراهی می کردند ، پدربزرگ مادری دو فرزندی که خانواده اش می خواستند به فرزندی قبول کنند ، معرفی کرد. اما به دلیل کافی نبودن مدارک ، شهرداری برای تکمیل درخواست فرزندخواندگی به یک شناسنامه احتیاج دارد. پس از آن ، کمیته مردمی شهرداری لو لو روشهای ثبت نام کودکان دارای فرزند را رهبری کرد ، خانواده موافقت کردند ، اما پس از آن بازگشت را مشاهده نکردند. پس از مدتی ، بیچ در می یابد که دو کودک رها شده اند و می خواهند فرزندی به دنیا بیاورند.

در پاسخ به این س ،ال ، آقای نگوین تان فت گفت که گزارش هایی را از مقامات دادگاه شنیده است اما از جزئیات اطلاع ندارد. “برای محافظت از منافع دو کودک ، ما از پلیس خواستیم که برای بررسی ، روشن شدن پرونده و یافتن اقوام دو کودک وارد عمل شود. این اولین بار در کمون است. این حادثه ، بنابراین ما می خواهیم مطمئن ترین راه را برای جلوگیری از در کوتاه مدت ، تا زمان روشن شدن مقامات ، خانم ساحل همچنان تحت مراقبت و تربیت دو کودک قرار خواهد گرفت. ” رئیس کمیته مردمی شهرداری لو لو افزود.

خانم بیچ همچنین گزارش ها مبنی بر اینکه او و اعضای خانواده این دو کودک برای انجام مراحل فرزندخواندگی به کمیته مردم کمون لو لوئی رفته اند را تکذیب کرد.

نهت تن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *