[ad_1]

همانطور که روزنامه خانواده و جامعه گزارش داد ، شب گذشته در شهر Thanh Mien (های Duong) تیراندازی صورت گرفت که منجر به آسیب دیدن ماشین Duong Min Tuen (SN 1986) ، ساکن در منطقه 5 ، Tien An (Bac Ninh) شد.

در مورد حادثه فوق ، پلیس استانی Hai Duong به تازگی اطلاعات اولیه اولیه را دریافت کرده است. به طور خاص ، بعد از ظهر 4 ژانویه ، آقای دائو وانگ تی ، ساکن روستای دائو لام ، شهرداری Doan Tung (منطقه Thanh Mien) ، یک مهمانی خانوادگی جدید ترتیب داد و از Duong Min Tuen و Do Wang P. (SN 1994 ، مقیم شهر Thanh Mien).

به دعوت آقای تی ، توین سوار اتومبیل 7 نفره قرمز رنگ ، با نام Zotye T700 (ماشین ساخت چین) شد ، هیئت نظارت: 99A-286.58 از شهر خارج شد. باک نینگ برای حضور در یک خانوار به روستای دائو لام (شهرداری Doan Tun) آمد.

اطلاعات رسمی پلیس در هایو دونگ مبنی بر نفرین ماشین مقدس به Duong Min Tuen - عکس 2.

Duong Min Tuen توسط اتومبیل توسط دو جوان ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت

بعد از شام ، حدود ساعت 19:00 همان روز ، گروه برای خواندن به باران کارائوکه Tuan Anh (Thanh Mien) رفتند. در آن زمان اتومبیل Tuen در باغ گلهای متقاطع در مسیر 392 (نزدیک بار نوار کارائوکه Tuan An) پارک شده بود.

حدود ساعت 9:45 صبح ، هنگامی که نگوین وان ن. (SN 1995) ، ساکن بخش Hoa Long (باک نین) ، برای شارژ کردن باتری تلفن روی یک صندلی اضافی در ماشین نشسته بود ، ناگهان دو جوان ظاهر شدند و در حال رانندگی با ماشین بودند. ماشین (مدل Wave) با ماسک از عقب اتومبیل به سمت بالا حرکت می کند. پس از رفتن از پشت ، مرد جوان از پشت چرخید و یک تپانچه را در دست گرفت و به سمت ماشین پارک شده شلیک کرد. تواین در آن زمان در ماشین نبود.

تیراندازی باعث شد که BKS 99A-286.58 دارای یک سوراخ گرد در لبه قفسه سقف باشد. سمت چپ کاپوت با رنگ و بدون تلفات انسانی جدا شد.

مدیر پلیس استانی Hai Duong با دریافت خبر ، به اداره پلیس جنایی دستور داد تا فعالیت های پلیس منطقه و بخش های عملکردی Than Mien را برای تمرکز در تحقیق و پیگیری موضوع ، هماهنگ کند.

دوک سوئی

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *