[ad_1]

تغییر سیاست اولویت واکسن COVID -19 - عکس 1.

در یک نشست آنلاین بین دولت دائمی و 63 استان / شهر در تاریخ 30 ژوئیه ، نخست وزیر فام مین چین روشن کرد که می خواهد سیاست اولویت واکسن ها را تغییر دهد.

بر این اساس ، نخست وزیر علاوه بر نیروهای خط مقدم ، داوطلبان ، گروه های اجتماعی COVID-19 ، افراد مسن و افرادی که در زنجیره های تأمین تولید مشارکت دارند ، با نظرات بسیاری در این جلسه موافقت کرد که واکسن هوشی مین در اولویت قرار دارد.

نخست وزیر از شهرکهای سراسر کشور خواست تا واکسنهای هوشی مین ، هانوی و برخی استانها با پارکهای صنعتی متعدد مانند دونگ نای ، بن دوونگ ، لانگ آن ، باک جیانگ ، باک نین و های دوونگ را به اشتراک بگذارند و اولویت را به واکسنها بدهند. .. کمیته و وزارت بهداشت ، آژانس های تخصصی سطوح اولویت خاصی را بسته به موقعیت و ظرفیت عرضه محاسبه می کنند.

تغییر سیاست اولویت واکسن COVID -19 - عکس 3.

بررسی نشست آنلاین عادی دولت در 30 ژوئیه. عکس: VGP

هوشی مین و سایر استان های دارای وضعیت اپیدمی بد نیاز به تقویت بیمارستان های احیا emergency اضطراری سطح بالاتر دارند ، آماده سازی و اجرای آن باید زودتر و بالاتر باشد.

تقویت بسیج منابع خصوصی بیشتر در م institutionsسسات پزشکی ، هتل ها ، رستوران ها ، منابع تجاری … ، به ویژه در برخی از نقاط که وضعیت اضطراری تلقی می شوند. ارتقاء بیشتر همکاری های دولتی و خصوصی در موسسات پزشکی ، خرید تجهیزات و غیره.

در اجرای استراتژی واکسن شدیدتر باشید ، به ویژه با تشویق دیپلماسی واکسن و مشارکت های دولتی و خصوصی برای خرید هرچه بیشتر و در اسرع وقت. تزریق به موقع ، م effectiveثر و ایمن بدون اتلاف وقت و واکسن.

رئیس دولت همچنین خواستار کوتاه شدن مراحل اداری برای تمرکز بر ترویج تحقیقات سریع ، قوی و به موقع ، انتقال ، تولید و شناخت واکسن ها در کشور شد تا بتوان در این زمینه تسلط یافت. این مشکل. واحدها را برای تحقیق ، واردات و تولید داروها برای پیشگیری و کنترل همه گیری تشویق کنید. بهبود انتقال فناوری و تولید فن.

ارتقا the آموزش ، بهبود و تکمیل مدارک ، دانش ، تجربه ، مهارت و ظرفیت کارکنان پزشکی از سایر تخصص ها برای تقویت منابع انسانی برای احیای اضطراری. ایجاد انگیزه و ایجاد شرایط کاری مناسب برای پزشکان ، پرستاران و تکنسین ها برای مبارزه طولانی مدت.

ما در زمینه یک کشور در حال توسعه با ویژگی های خاص خود با این بیماری همه گیر مبارزه می کنیم ، بنابراین ما باید منابع را متعادل کنیم ، راه حل های مناسب داشته باشیم و کل سیستم سیاسی ، مردم و مشاغل را گرد هم آوریم. و سنت تاریخی ، سنت عشق و محبت متقابل ، برگهای خوب از برگهای پاره شده مردم مراقبت می کند ، مسئولیت جامعه رهبران“، استرس به نخست وزیر.

دولت و نخست وزیر همچنان خواستار تلاش مشترک و اجماع سیستم سیاسی ، همه سطوح ، شاخه ها ، مردم و مشاغل در سراسر کشور با روحیه “ده برابر آسان است ، هیچ کشوری نمی تواند آن را تحمل کند ، ده هزار بار دشوار است.” ” زمان نیز به پایان رسیده است “…

تی نگوین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *