[ad_1]

طبق روزنامه “خانواده و جامعه” ، بعد از ظهر گذشته (6 ژانویه) ایستگاه پلیس La Van Lin (SN 1999) را که در روستای 6 ، شهرداری Ba Trai ، منطقه Ba Vi (هانوی) ساکن بود ، دستگیر کرد. لین تحت کنترل موتورسیکلت درگیر در تیراندازی به اتومبیل Duong Min Tuen (SN 1986) واقع در منطقه 5 ، تیان آن (باک نین) قرار داشت که عصر روز 4 ژانویه در این شهر انجام شد. Than Mien (های Duong)

در ایستگاه پلیس ، موضوع اعتراف کرد ، شب 4 ژانویه ، لین بدون اینکه هیئت نظارت از هانوی به شهر Thanh Mien (های دونگ) برای دیدار با وانگ کوآ (SN 1992) برود ، یک ماشین سیاه رنگ بر روی موج سوار کرد و در دهکده Phu Thai اقامت داشت. ، شهرداری مای دین (محله Soc Son ، هانوی).

سوژه ای که ماشین مقدس ، Duong Min Tuen را شلیک کرده ، در ایستگاه پلیس چه تجربه ای داشته است؟  - تصویر 2

لا وان لین راننده موتور سیکلت حامل هو ون خوآ است که در حال تیراندازی به سمت اتومبیل Duong Minh Tuyen است. عکس: V.Oanh

پس از دریافت Khoa در Thanh Mien ، واحد تجاری Khoa را به منطقه اتومبیل BKS 99A-286.58 Duong Minh Tuyen رساند ، که در نزدیکی Tuan Anh Karaoke پارک شده بود. در آن زمان ، هوآ با استفاده از تپانچه گلوله های رنگی کلزا را شلیک کرد تا سه بار جلوی ماشین Tuen شلیک کند و سپس هر دو به هانوی فرار کردند.

به گفته پلیس ، دلیل این حادثه فوق الذکر به دلیل درگیری قبلی دوونگ مین توئن و هو وانگ کوآ است که منجر به فحش و چالش های زیادی در شبکه های اجتماعی شده است. سپس این دو نفر بعد از ظهر 4 ژانویه با یکدیگر دیدار کردند تا در خانه خانواده LVT (SN 1982 ، شهرداری Doan Tung ، منطقه Than Mien) غذا بخورند تا درگیری را حل کنند. از آنجا که خوآ قادر به بازگشت نبود ، زندگی تواین مستقیماً چالش خوآ را آزرد. خوآ با دیدن این موضوع ، لینه را به شهر Thanh Mien دعوت كرد و باعث حادثه فوق شد.

سوژه ای که ماشین مقدس ، Duong Min Tuen را شلیک کرده ، در ایستگاه پلیس چه تجربه ای داشته است؟  تصویر 3

موضوع لا وان لین در اتومبیل Duong Min Tuen گرفته شد. عکس: V.Oanh

اوایل شب ، 4 ژانویه ، بعد از شرکت در یک مهمانی خانه داری در شهرداری Doan Tun (منطقه Thanh Mien) ، Duong Min Tuen و گروهی از دوستانش برای خواندن در نوار کارائوکه Tuan An رفتند. در آن زمان ، ماشین تواین در باغ گلهای متقاطع در مسیر 392 (در نزدیکی محوطه فروشگاه) پارک شده بود.

حدود ساعت 9:45 صبح دو جوان با لباس مبدل با موتورسیکلت ظاهر شدند و در پشت ماشین حرکت کردند ، در حالی که اشیا heads پشت سرشان چرخیده بودند تا به طور مداوم به سمت ماشین شلیک کنند. در آن زمان در اتومبیل ، نگوین ون ن. (SN 1995 ، دوست تواین) روی صندلی اضافی نشسته بود و تلفن را شارژ می کرد و تواین در ماشین نبود. تیراندازی باعث ایجاد یک سوراخ گرد در ماشین در لبه قفسه سقف ، کنار درپوش سمت چپ ، رنگ پوست و بدون تلفات شد.

در حال حاضر ، CSDT از پلیس منطقه Thanh Mien در حال بررسی پرونده رفتارهای بی قاعده است و به هماهنگی کار خود با واحدهای حرفه ای برای تحقیق ، بازرسی و دستگیری احزاب مرتبط ادامه می دهد.

دوک سوئی

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *