[ad_1]

فقط بر اساس زیبایی شناسی و نه توجه به عملکرد را انتخاب کنید

از طریق دکوراسیون و نصب لوازم خانگی ، این راهی برای انعکاس سبک شخصی است. این تنها حق هر صاحب خانه است. با این حال ، بسیاری از افراد فقط براساس زیبایی یا ظاهر انتخاب می کنند ، اما عملکرد کفپوش لمینت را فراموش می کنند. اگرچه ، از بیرون که نگاه می کنید ، ممکن است نوع خاصی از چوب را برای کفپوش دوست داشته باشید ، صاحب خانه باید براساس سطح مبلمان مناسب برای فعالیتها و کارهای روزمره انتخاب کند.

اشتباه مضری که ویتنامی ها معمولاً هنگام انتخاب کف چوبی مرتکب می شوند باعث از دست دادن پول می شود - عکس 1.
شما باید به محصولات مختلف روی بیاورید و قیمت ها را بر اساس سطح مبلمان مناسب برای فعالیت ها و عملکردهای روزمره مقایسه کنید.

اگر صاحب خانه به طور مرتب از مهمان دعوت می کند ، شرکت کنندگان زیادی وجود دارند یا افراد زیادی در خانه جابجا می شوند یا آب را روی زمین می ریزند … سپس به جای اینکه فقط به شکل آن علاقه مند شوید ، کف چوبی مناسب را انتخاب کنید. این به این معنی است که یک کف لمینت انتخاب کنید که بتواند روزانه افراد زیادی را تحمل کند یا کف چوبی که بتواند در برابر رطوبت بالا مقاومت کند. باید تصور کنید که هر اتاق در خانه چگونه است تا بتوانید کف چوبی مناسب را انتخاب کنید. برای خانواده هایی که کودکان خردسال دارند ، مهم است که ایمنی کودکانی را که روی زمین های چوبی می دوند و می پرند به خاطر بسپارند. بنابراین ، والدین باید برای جلوگیری از شرایط ناخوشایند ، طبقه ای را انتخاب کنند که خیلی لغزنده نباشد.

قبل از خرید کفپوش رطوبت اتاق را کنترل نکنید

قبل از انتخاب کفپوش لمینت ، صاحب خانه باید رطوبت اتاق را بررسی کند. اگر کف خیلی مرطوب باشد ، پس از نصب منجر به اعوجاج ، آسیب دیدگی و عدم استفاده طولانی مدت می شود ، باید بلافاصله تعویض شود. شما باید رطوبت های موجود در زمین را با یک رطوبت سنج بررسی کنید. سپس این ارقام را با توصیه های سازنده مقایسه کنید.

اصطلاحات مربوط به کفپوش را مشاهده نکنید

در حال حاضر محصولات کفپوش چوبی زیادی برای انتخاب وجود دارد. با این حال ، قبل از انتخاب آن ، هنوز باید اصطلاحاتی را که سازنده برای توصیف محصول به کار می برد ، درک کنید تا بتواند هر نوع محصول و نحوه مناسب بودن آن را برای نیازهای خانواده درک کند.

در واقع افراد زیادی هستند که کاملاً باتجربه هستند اما هنوز نمی توانند افراد با تجربه یا متخصص در این زمینه را جایگزین کنند. بنابراین ، برای انتخاب یک محصول خوب با کیفیت تضمین شده باید با این افراد مشورت کنید تا از اشتباهاتی که فقط در چند ماه جایگزین می شوند ، جلوگیری کنید.

کفپوش لمینت را با توجه به قیمت انتخاب کنید

هنگام خرید هر چیزی ، باید به بودجه خود از جمله خرید کفپوش چوبی برای سنگفرش اعتماد کنید. با این حال ، صاحبان خانه باید به دقت فکر کنند. انتخاب ارزان ترین محصولات می تواند اشتباه باشد. زیرا در مقایسه با پس انداز می تواند گران باشد.

یک محصول ارزان قیمت و بدون تضمین کیفیت می تواند به سرعت خراب شود و باید به زودی جایگزین شود. هنگام خرید ، باید با محصولات مختلف مشورت کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. صاحبان خانه باید در صورت امکان محصولات با کیفیت بالاتر را انتخاب کنند تا در آینده هزینه تعمیر و تعویض را کاهش دهند. خرید محصولات با تخفیف می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند در حالی که هنوز محصولات با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه ای دارید.

کف کف قدیمی آسیب دیده است

برخی از محصولات کفپوش لمینت به صاحبان خانه اجازه می دهد کفهای جدید را در کفهای موجود نصب کنند. با این حال ، این راحت است ، اما می تواند آسیب جدی بعد از مدتی برجای بگذارد. قبل از نصب طبقه جدید ، علائم آسیب به کف قدیمی را بررسی کنید. در صورت کج بودن کف و یا مشکل خرابی ، قبل از نصب کف جدید باید کاشی های کف قدیمی برداشته شوند.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *