[ad_1]

نه چقدر پول به دست می آورد: مگر اینکه پول لذت او را داشته باشد ، سرگرم کننده تر از رابطه جنسی با کسی که علاقه زیادی به او دارد. حتی یک شوهر برای افتخار او به دوستانش ، مگر اینکه او افتخار کند که او را خوشحال می کند ، چه زشت و چه ناتوان ، او باید افتخار کند!

من هنوز هم می گویم که باید به دختران ارزش داد. یکی از مواردی را که می توانید استفاده کنید به خودتان نسپارید ، خسته کننده ای که می توانید کنار بگذارید ، مجانی است ، بدون توجه به آخر هفته ها ، تعطیلات ، روزهای تولد … یکی از دلایل تقلب مردان این است که فکر می کنند همسرشان آزاد است و نمی تواند فرار کند. اما اگر بدانید که رابطه دارید ، همسرتان را از دست خواهید داد ، اما زن فوق العاده ارزشمند است ، بنابراین به چالش کشیدن آب نبات جرات نمی کند وارد یک رابطه شوید.

اما چه هزینه ای دارید؟ زیبایی ها به بلند کردن سینه ها ، پشت پارو ، “دختر” صورتی ، اصلاح یک چانه V شکل ، بلند کردن سینه Y ، خط X در کمر یا چیز دیگری کمک می کند که مردان می خواهند او را در بیاورند فوری اما شوهرت چطور؟ “غذای عجیب و غریب با وزن مشخص” ، سپس Y-line ، V-Iine-X-line را کنار بگذارید وقتی دختر X دیگری وجود دارد. حتی از دختران هم بدتر. ارزشهای شخصی شما چیست؟

راز یک دختر سکسی - تصویر 1.

من می دانم که بسیاری از دختران وقتی از آنها می پرسند که “چه چیزی بیشتر مردم را به سمت شما جذب می کند؟” بسیار گیج می شوند؟ چگونه یک دختر حتی نمی داند چه چیزی برای دیگران جذاب است؟ بگذارید برای شما مثالی بزنم!

به عنوان مثال سرگرم شوید! دختری که خیلی سرگرم شود چطور؟ چشم ها از شادی پر می شدند ، در قلب ، در قلب ، در فکر ، در عمل ، در رفتار … سپس چشم ها برق می زدند! قلب در این زمان بسیار خوشحال! قلب در آن زمان بسیار باز! فکر کردن در آن زمان بسیار سخاوتمندانه است! در آن زمان این اقدام بسیار راحت بود. رفتار آن زمان بسیار زیبا بود! باور کنید ، تا وقتی که خیلی سرگرم شود ، دختر وقتی ناامید ، کینه ، مشکوک ، حسود شود ، هزار برابر برایش جذاب خواهد بود!

چه اتفاقی برای شوهر همیشه سرشار از شادی می افتد؟ خوشحال باش! مطمئن! اما شما همچنین از از دست دادن می ترسید! ترس از دست دادن آن لذت. باید محکم نگه دارید هرچه این دختر بیشتر سرگرم شود جذابیتش بیشتر خواهد شد!

اما چگونه این همه لذت می بریم؟ یک ترافیک ایجاد شده است ، رئیس مشاجره کرد ، همکاران بد بازی کردند ، شکم شل شد ، نوک پستان ، الاغ ، لباسی که می خواستند بخرند جدید ، اما “رختکن” تخفیفی برای خرید نمی داد … هیچ! من میفهمم! ما زندگی می کنیم که در یک طرف آن روزانه صدها هزار قاضی در فیس بوک حضور دارند که بد ، اشتباه را محکوم می کنند. خواندن خودش فقط لذت را از بین می برد. پس چگونه می توانم شادی کنم؟

سلام دختر ، اگر نمی توانی به تنهایی تفریح ​​کنی ، چگونه می توانی اینقدر جذاب باشی؟ و متاسفانه می توانم بگویم که جذابیت خود را از دست داده است. چگونه می دانم چگونه او را خوشحال کنم؟ هیچ کس نمی تواند او را سرگرم کند ، حتی … یک کتاب شوخی. بنابراین ، شادی را پیدا کنید که باید خود باشید! زندگی خود را با شادی غنی کنید و تا آنجا که می توانید از آنها استفاده کنید. جمله هنوز آشنا: پایان روز ، پایان غم ، پایان خوشبختی چرا سرگرمی را انتخاب نمی کنیم؟

هوانگ آن تو[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *