[ad_1]

تان نهان و توآن آن یک زوج بسیار خاص در صنعت موسیقی شمال هستند. هر دو در مسابقه سائو مای شرکت کردند و این مسابقه بود که به عشق بال می داد.

همچنین در این رقابت ، عشق آنها را بر روی صحنه متعالی کرد. جایزه سائو مای در سال 2005 ، Tuan An برنده جایزه اول موسیقی مجلسی و Tan Nhan برنده جایزه اول موسیقی محلی شد. در سال 2007 ، این زوج رسما ازدواج کردند و یک پسر زیبا با هم دارند.

از چه زمانی Tan Nhan و Tuan An کرک می کنند؟  - تصویر 1

تان نهان – توآن آن یک زوج موسیقی موفق بود و در زندگی خود خوشبخت بود

بعد از مسابقه ، آنها به بهترین زوج موسیقی روی صحنه تبدیل شدند. بسیاری از دوبلورها تاکنون هنوز مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اند ، مانند: “بازدید از شهر من” ، “سا پا ، مکانی که آسمان و زمین با هم روبرو می شوند” … در سال 2013 ، تان نان – توآن آن آلبوم مشترکی “Love in دریا »از نظر تجاری کاملاً موفق است.

در سال 2013 ، هر دو آنها یک مدرک فوق لیسانس عالی در هنرهای آوازی را از آکادمی ملی موسیقی ویتنام به پایان رساندند. خواننده Tan Nhan سپس به عنوان مدرس آکادمی ملی موسیقی ویتنام شد ، در حالی که Tuan An مدرس دانشگاه مرکزی هنر هنر بود.

با وجود همان “سکوی پرتاب” سائو مای ، پس از مسابقه Tan Nhan در صحنه کاملاً موفق بود ، شوهرش فقط به تدریس تمرکز کرد. او همچنان به آواز خواندن ادامه می دهد ، اما زیاد نیست. این امر به ناچار مخاطب را به انجام مقایسه های خاصی سوق می دهد و از Tan Nhan و Tuan An س questionال می کند.

از چه زمانی Tan Nhan و Tuan An کرک می کنند؟  - تصویر 2

با موفقیت روزافزون همسرش ، توآن آن سادگی و رازداری را انتخاب کرد. او یک بار گفت: من موافقت می کنم که برای حمایت از حمایت روزافزون همسرم قدم بردارم.

بر خلاف همسرش ، تان نهان همیشه برای بالاترین سطح حرفه خود تلاش می کند. او تخصصی در آواز یا تدریس را انتخاب نمی کند ، اما تلاش می کند تا در هر دو نقش سرآمد باشد.

تان نهان در حال حاضر معاون دانشکده آوازی آکادمی ملی موسیقی است. وی همچنین از رساله دکترای خود در موسیقی دفاع کرد و به یکی از جوانترین دوره های دکترا در موسیقی تبدیل شد.

به لطف این ، در سفر بیش از 15 سال آواز ، Tan Nhan دارای “ثروت” قابل توجهی از 11 آلبوم و بسیاری از نمایش های “عظیم” است که هم در کیفیت و هم در بودجه سرمایه گذاری کرده است.

از چه زمانی Tan Nhan و Tuan An کرک می کنند؟  تصویر 3

Tan Nhan با یک جایزه تقدیم موسیقی

در مورد زندگی شخصی ، Tan Nhan – Tuan An به عنوان یک زوج خوشبخت نیز شناخته می شود. بنابراین ، اطلاعات مربوط به طلاق مخفی آنها باعث تعجب بزرگی برای عموم شد.

در اوایل سال 2019 ، تان نهان نمایش زنده ای ارائه داد و شوهرش هنوز مدیر تولید بود. در آن زمان ، وقتی س askedال شد که چرا این دو عملکرد یکسانی روی صحنه ندارند ، تان نهان گفت: “شوهر من روی صحنه نمی رود فداکاری بزرگی است. من می خواهم شما را به آواز در برنامه زنده دعوت کنم ، اما او گفت اگر آواز خواندن نمی تواند برای اینکه یک مدیر تولید باشید ، اکنون فقط می توانید یکی از این دو را انتخاب کنید. من تصمیم شما را گذاشتم و او تصمیم گرفت که مدیر تولید شود. او گفت که پشت سر خواهد ماند تا بتوانم فقط روی صحنه بدرخشم

در آن زمان ، خواننده خوان آن آن در پاسخ به یک روزنامه گفت که او و همسرش به ندرت درگیری و درگیری داشته اند و این چیزی است که هر خانواده دارد. هر وقت موردی اتفاق بیفتد ، زن و شوهر غالباً کنار هم می نشینند و صحبت می کنند. وی همچنین تأیید کرد که به ندرت اتفاق می افتد که چندین هنرمند تا زمان Tan Nhan – Tuan Anh کنار هم بمانند. برای به دست آوردن این امر ، هر دو باید از عطوفت و سودآوری بالایی برخوردار باشند.

از چه زمانی Tan Nhan و Tuan An کرک می کنند؟  - تصویر 4

تان نان در هجدهم ژانویه برای بار دوم سوار ماشین گل شد

توآن آن در پاسخ به سوالی درباره شایعات طلاق دو یا سه سال پیش گفت: “من تأیید می کنم که کل استان کوانگ نینگ به همسرم می گوید که برود ، نه مطبوعات. یکدیگر ، نمی تواند برای سالهای زیادی صلح آمیز باشد ، اما در پایان من نمی توانم آن را توضیح دهم ، فقط آن را ترک کنید.

اگرچه آنها هنوز صحبت نکرده اند ، اما ممکن است پس از نمایش “بازگشت” تان نان و توآن آن به راحتی “با هم” به موسیقی برگردند و خوشبختی آنها بعد از 16 سال با عروسی دوم آنها در 18 ژانویه به طور غیر مستقیم مشخص شد. .

تی نگوین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *