[ad_1]

صبح روز 4 ژانویه ، آژانس تحقیقات پلیس منطقه چو موی ، استان جیانگ گفت که به تازگی تصمیمی برای تحقیق در مورد پرونده ، پیگرد قانونی متهم و اجرای دستور بازداشت لو وان فیا ، متولد 1999 صادر کرده است. ساکن محله Binh Quoi ، Hoa An ، منطقه چو موی ، استان جیانگ ، برای ادامه تحقیقات در مورد جرم “ایجاد عمد آسیب”.

طبق اطلاعات آژانس تحقیق ، حدود ساعت 14:00 در 24 ژانویه 2020 ، لو وان فیا و برخی از دوستان در رستوران “ND” واقع در همسایگی Binh Quoi ، منطقه Hoa An ، منطقه چو موی نوشیدند.

از سوزاندن ترقه به وسیله چاقو برای بریدن افراد جهت ایجاد آسیب جلوگیری شد - عکس 1.

تم لو وان فیا

هنگام نوشیدن ، فیا مرتباً آتش ترقه را به آتش می کشد ، باعث ایجاد صدا می شود و هر کسی را که در رستوران می نوشد ، تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین نگوین با نگی (متولد 1990 ، ساکن شهر لپ وو ، منطقه لپ وو ، استان دونگ تپ) اکنون در حال نوشیدن یک نوشیدنی است. با دوستان در میز بعدی توصیه کرده بود که از سوختن ترقه ها جلوگیری کند.

فیا به دلیل وجود مخمر در بدنش و جلوگیری از سوختن آتش نشانان توسط دیگران ، با عصبانیت به خانه اش که دور از میخانه نبود ، دوید و چاقوی خانگی را در دست گرفت و سپس به فروشگاه برگشت تا آقای نگی را پیدا کند.

فیا با دیدن اینکه آقای نقی همچنان در حال نوشیدن است ، چاقوی خانگی را برداشت و آن را به میز آشامیدنی آورد تا آقای نقی را به طور مکرر برش دهد ، 22٪ را زخمی کرد ، پس از آن فیا فرار کرد و تحت تعقیب بود.

در 24 دسامبر سال 2020 ، لو وان فیا برای اعتراف و اعتراف به جرم خود به پلیس منطقه چو موی رفت.

مطابق با دن سه

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *