[ad_1]

زمان آنقدر سریع می گذرد که فقط حدود 5 هفته می گذرد تا ما سال نو میلادی را جشن بگیریم. با نزدیک شدن به بزرگترین تعطیلات امسال ، همه خانم ها می خواهند زیبایی را از A به Z “سیلی بزنند” ، که در آن بدن نیز باید بهبود یابد. دوره 5 هفته ای کاملاً فوری است ، اما همچنان کافی است تا زنان بتوانند در فیزیک پیشرفت خوبی داشته باشند. به طور خاص ، از این به بعد به Tet ، زنان به سادگی کارهای ساده زیر را انجام می دهند تا از لاغر بودن بدن خود اطمینان حاصل کنند.

1. سبزیجات بیشتر بخورید

این واقعاً یک راز بسیار ساده است. فقط بگذارید سبزیجات سبز قسمت عمده ای از هر وعده غذایی را تشکیل دهند (حداقل 50٪) میزان کالری دریافتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. علاوه بر این ، سبزیجات سبز مقدار زیادی فیبر به شما می دهند تا برای مدت طولانی احساس سیری کنید و به شما کمک می کند تا اشتهای بی ارزش غذایی را نداشته باشید.

از این به بعد که زنان Tet به انجام این 5 کار ادامه می دهند ، کمر چند سانتی متر کاهش می یابد ، شکل کاملاً ملایم است - عکس 1.

2. صبحانه سالم بخورید

هر وعده غذایی در طول روز مهم است ، اما صبحانه شروع عالی برای رژیم غذایی در مسیر درست است. بنابراین ، قبل از اینکه مجبور شوید همه غذاهایی مانند ممنوعیت چونگ ، گوشت منجمد ، برنج سفید را با شاخه های بامبو … برای صبحانه بخورید ، یک منوی صبحانه سالم ایجاد کنید.

یک صبحانه سالم در اطراف گروه های غذایی مانند: تخم مرغ ، ماست یونانی ، آجیل (غنی از پروتئین ، چربی های خوب) خواهد بود. یا سبزیجات سبز ، میوه ها ، غلات سبوس دار (سرشار از فیبر). این غذاهای سالم را بخورید ، قند خون شما پایدار خواهد بود ، بدون ترس از گرسنگی لاغر می شوید.

از این پس تا سال نو ، زنان به انجام این 5 کار ادامه می دهند ، کمر چند سانتی متر کاهش می یابد ، شکل آن تنگ است - عکس 2.

3. از نوشیدنی های شیرین صرف نظر کنید

چای شیر ، نوشابه یا قهوه همراه با شکر ، شیر ، چربی … مواردی هستند که خانمها اغلب دوست دارند در روزهای آخر سال سفارش دهند یا در مهمانی های آخر سال از آنها استفاده کنند. اینها “مقصرانی” هستند که باعث می شوند زنان قند و کالری بیشتری وارد بدن کنند ، نه تنها باعث چربی می شوند ، بلکه باعث زیبایی پوست نیز می شوند. و اگر می خواهید برای جشن سال نو زیبا باشید ، نوشیدنی های شیرین و سایر چیزهای شیرین همان چیزی است که زنان برای “دهان بسته نگه داشتن” آنها نیاز دارند.

از این پس تا سال نو ، زنان به انجام این 5 کار ادامه می دهند ، کمر چند سانتی متر کاهش می یابد ، شکل آن تنگ است - عکس 3.

4. زود بخوابید

اگر خیلی کم بخوابید (کمتر از 7 ساعت) ، متابولیسم بدن شما کند می شود ، به این معنی که در کاهش وزن مشکل خواهید داشت و خطر تجمع چربی نیز افزایش می یابد. اگرچه در پایان یک سال شلوغ سعی کنید زود بخوابید و حدود 7-8 ساعت بخوابید ، اما روند کاهش وزن نرمتر پیش می رود.

از این زمان تا زمانی که زنان تت به انجام این 5 کار ادامه دهند ، کمر چند سانتی متر کاهش می یابد ، شکل کاملاً ملایم است - عکس 4.

5. عصر ورزش کنید

ورزش در هر زمان از شبانه روز برای بدن مفید است ، اما فعالیت شبانه فواید زیادی به همراه خواهد داشت ، زیرا فعالیت متابولیک بدن در نهایت کند خواهد شد. روز حدود 30 دقیقه ورزش هوازی قبل از شام باعث تسریع در متابولیسم بدن می شود و این “عملکرد” ​​را برای حدود 2-3 ساعت حتی پس از قطع تمرین حفظ می کند. بنابراین خطر جمع شدن چربی اضافی را کاهش می دهید ، مقدار قابل توجهی کالری می سوزانید و بدن به سرعت لاغر می شود.

منبع: خانوار خوب

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *