[ad_1]

بعد از ظهر 11 ژانویه ، اطلاعات پلیس شهر هانوی گفت که پلیس منطقه دونگ آن در حال حاضر دو مجرم به نام های نگوین وان لانگ (SN 1984 ؛ مقیم دونگ ژوان ، Fuq ین ، Vin Fuq) و Ngo Duc Thang (SN 1985 ؛ ساکن دونگ لین ، تانه با ، فو تو) برای تحقیق در مورد سرقت املاک.

طبق پرونده ، صبح 7 ژانویه ، تانگ از لانگ دعوت کرد تا اموالش را بدزدد. افراد آماده می شوند تا قفل را از بین ببرند و سپس برای جستجوی “طعمه” به منطقه شهری دونگ آن می روند.

وقتی به دفتر ثبت احوال (دونگ آنه) رسید ، لانگ برای سرقت موتورسیکلت هوندا SH به حیاط رفت ، در حالی که تانگ از عقب موتورسیکلت هوندا ایربلید را سوار شد و به سمت Uy No. دوید.

هانوی: یک اتومبیل تازه دزدیده شده SH بلافاصله با پلیس گشت روبرو شد - عکس 1.

نمایشگاه در مورد. عکس: کالیفرنیا

هنگامی که این دو به روستای توئی لوی ، شهرداری توی لام (دونگ آن) نقل مکان کردند ، توسط پلیس در حال گشت پیدا و دستگیر شدند.

در کلانتری ، افراد به سرقت خود اعتراف کردند. از طریق مبارزه برای بهره برداری ، تانگ اعتراف کرد که هواپیمای هوندا ایربلاد که سایت با آن سفر می کند نیز یک ماشین دزدیده شده در شهر وین ین ، استان وین فوک است.

هانوی: یک اتومبیل تازه دزدیده شده SH بلافاصله با پلیس گشت روبرو شد - عکس 2.

موضوعات طولانی و بلند در CQCA. عکس: CA.

طبق داده ها ، لانگ دارای 4 محکومیت به جرم سرقت اموال ، 1 فقره سابقه کیفری و تانگ نیز 3 مرتکب به جرم سرقت و کلاهبرداری است.

دونگ آن پلیس در حال حاضر در حال ادغام پرونده و پردازش موضوعات مطابق قانون است.

C. لو

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *